اندازه متن
Aa Aa

 

گردهماییهای سه روزه مقاومت

سمينار شخصيتهاي عربي و بين‌المللي:

”سرنگونی رژیم آخوندی

ضرورت پایان جنگ و تروریسم در خاورمیانه“

11تير 1396

 

هشام نجار: از رهبران جامعه سوريهاي مقيم امريكا

سلام عليكم، خواهران وبرادران گرامي

تشكر مي كنم از برگزار كنندگان اين سمينار وكنفرانسي كه ديروز برگزار شد كه از هر لحاظ موفق بود. اميدواريم كه اين كنفرانسها به سطوح بالاتر ارتقا يابد كه در آن عمل بيش از گفتار باشد.

من از شهر حلب هستم كه جمعيتش 4.5 ميليون نفر است كه با هم زندگي ميكنند، مثل برادر، مسيحي، مسلمان، ارمني و از همه مليت ها.

برادران، 7 سال پيش عبارت داعش را نشنيده بوديم. در سايتهاي اجتماعي ميخوانديم اما آن را نمي فهميديم. اي برادران آن را نميفهميديم. تا اينكه به سرعت گسترش يافت. هيچ گروهي به اين سرعت رشد نكرد اگر كه در آزمايشگاههاي خاصي كه توسط رژيمهاي فاسد اداره مي شوند، گذاشته نشوند تا اينكه از جيب خلقها به حيات خود ادامه دهند. آزمايشگاههايي كه در آن داعش و غيره ساختند تا اينكه بر مردم كنترل داشته باشند. كسي كه تروريسم را هدايت مي كند از حزب الله است و از رژيم ايران و از باند اسد و رژيمش. اينها هستند كه تروريسم را ساختند تا اينكه بمانند و به كشتار مردمشان ادامه دهند و به حاكميت اين رژيمها ادامه دهند.

اي برادران،

رژيمهاي فاسد ميخواهند كه خودشان را با يك چيز بسيار با ارزش بپوشانند. از اين رو اين رژيم و رژيم اسد خودشان را بنام مقاومت و حمايت از مقاومت ميپوشانند. اين رژيمها هميشه با يك پوشش نازك خود را مي پوشانند. اما خلقها آنها را رسوا خواهند ساخت و پيروز خواهند شد.

اي برادران. اين درست است همانطور كه برادرمان از تونس گفت كه رژيم هاي تروريستي باقي ميماند، اما مطمئن باشيد كه 90 درصد تروريسم با سرنگوني اين ديكتاتورها سرنگون خواهند شد. نميتواند كه بدون اينها تروريستي وجود داشته باشد.

اي برادران، سخنانم را تمام ميكنم و ميگويم: من خوشبين هستم به رغم همه نكات منفي. همه نكات منفي. اما حرف نياز به عمل دارد كه پشتيباني شود. تنها حرف كافي نيست. در آنجا (ايالات متحده) سوريهاي فعال حضور دارند و ايرانيها هم هستند. اتحاد بايد كه يك اتحاد قوي باشد. و با اين حساب اين دو رژيم در منطقه يعني رژيم آخوندها و رژيم سوريه از منطقه حذف خواهند شد و من از اين مسئله مطمئن هستم. اي برادران، انقلاب سوريه پيروز خواهد شد. انقلاب ايران پيروز خواهد شد. فرصتي نمانده. غير ممكني نداريم. اميد بسيار داريم اما بايد كه يكپارچه كاركنيم. خداوند توفيق مي دهد. والسلام عليكم و رحمت الله وبركاته.

سخنرانی هشام نجار در سمینار عربی و بین المللی، گردهمایی سه روزه مقاومت ایران