واژگون شدن یک اتوبوس درمحور قدیم جاجرود 11 کشته و 28تن مجروح برجای نهاد

12 Sep
واژگون شدن یک اتوبوس درمحور قدیم جاجرود 11 کشته و 28تن مجروح برجای نهاد

بامداد سه‌‌شنبه در اثر واژگون شدن يک اتوبوس در محور قديم جاجرود به سمت تهران 11 تن از هموطنان جان باختند و 28 تن ديگر مصدوم شدند.

بر اساس آخرين آمارهاي جهاني، رژيم آخوندي در ميان 190کشور، رده 189 را در تصادفات جاده‌يي داراست

بیشتر بخوانید:

تصادفات: 11کشته در2تصادف در جاده های ایران

تصادفات: 11کشته در2تصادف در جاده های ایران

11کشته در2تصادف در جاده های ایران

در دو تصادف رانندگی دست کم 11 تن از هموطنان جان خود را از دست دادند. در ایرانشهر هشت عضو یک خانواده کشته شدند.

در یک حادثه دیگر، سه تن از هموطنان در جنگلهای گلستان بر اثر تصادف کشته و 22 تن نیز مجروح شدند.

در هر دوي این حوادث، کارگزاران رژیم تقصیر را متوجه رانندگان کردند. در ایران تحت حاکمیت آخوندها، که رتبه نخست را در تصادف رانندگی در جهان داراست، وضعیت جاده‌ها مهمترین عامل بروز تصادفات است.

واژگون شدن یک اتوبوس درمحور قدیم جاجرود 11 کشته و 28تن مجروح برجای نهاد

ما را بر روی شبکه اجتماعی دنبال کنید

درباره سیمای آزادی

«سیمای آزادی» تلویزیون ملی ایران نوید بخش آزادی و حاکمیت مردم ایران است. این سیما ضمن انعکاس تحولات سیاسی و اجتماعی و واقعیت های میهنمان، به دور از هر گونه سانسور و تحریف، تلاش می کند گسترش، پیشرفتها و دستاوردهای جنبش آزادیخواهانه مردم ایران و مقاومت عادلانه و سازمان یافته آنها را در زمینه های مختلف بازتاب ‌کند.
«سیمای آزادی» برنامه های شبانه روزی خود را که شامل برنامه های متنوعی در زمینه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و هنری است در هفت روز هفته از سه ماهواره هاتبرد ، یوتلست و گالکسی پخش می‌کند. برنامه های ماهواره‌یی «سیمای آزادی» در ایران و سایرکشورهای خاورمیانه، اروپا و آمریکای شمالی قابل دریافت است.
برنامه های «سیمای آزادی» به طور زنده از طریق وب سایت و نیز از طریق تلفنهای همراه قابل دریافت است. این سایت و شبکه های اجتماعی آن برنامه ها را به شکل کلیپ های قابل دانلود در دسترس دوستداران قرار می‌دهند.
«سیمای آزادی» به عنوان نخستین تلویزیون فارسی زبان که اقدام به پخش برنامه های ماهواره یی ۲۴ساعته برای مردم ایران در سراسر ایران و جهان کرده است در طول نزدیک به دو دهه، فعالیتهای خود را تماماً با اتکا به کمکهای مالی هم میهنان آزاده به پیش برده است. «سیمای آزادی» همواره در این مسیر از اعتماد و پشتیبانی هم وطنان برخوردار بوده است.
برای ارتباط با ما و اهدای کمکهای خود لطفا با آدرسهای زیر تماس بگیرید:

Phone: +44 20 3286 2433
SMS: +44 75 4621 8789
Email: sima@iranntv.com
Email: hamyari@iranntv.com