اندازه متن
Aa Aa

پيامهاي اعضاي شوراي ملي مقاومت به مناسبت انتخاب خواهر مجاهد زهرا مريخي به عنوان مسئول اول سازمان مجاهدين خلق ايران

پيام پهلوان مسلم اسكندر فيلابي و خانم مهين مشکين فام

خانم زهرا مريخى گرامى

ضمن تبريك پنجاه ودومين سال تأسيس سازمان پرافتخار مجاهدين خلق به شما و تمامى ابرمردان و شيرزنان مجاهد خلق انتخاب شما را به عنوان مسؤل اول سازمان نيز تبريك ميگوئيم.

در تاريخ ايران هيچ سازمان و يا گروه سياسى وجود نداشته كه اين همه أعضاء فداكار، صادق وبا گذشت داشته باشد كه با تمام نيرو وتوان خود براى نجات ملك و ملت خود از دست سفاكترين حكام مسلط به جان و مال و ناموس ايران بدون هيچ چشمداشتى مبارزه كرده باشد كه شما خانم مريخى عزيز نمونه تمام اين صفات عالى هستيد.

بديهي است تمام مسئولان اين سازمان از مسعود ومريم تا شما انسانهاى بزرگوار، مدير، مهربان وصادق و فداكار و به معنى واقعى آزاديخواه بوده ايد كه در تاريخ ايران چون مشعلى فروزان براى آيندگان الگوى با افتخاري خواهيد بود.

ايستادگى و مبارزات بى أمان شما ارتجاع ملا ها وحاميان مماشاتگر آنها را رسوا كرده و بزودى مردم ايران شاهد آزادى خود به دست هاى تواناى شما و تمامى هواداران ميهن دوستتان  خواهند بود

به اميد پيروزى هرچه زودتر ايران ومردم عزيزمان .

 

مهين مشكين فام- مسلم اسكندر فيلابى

پيام آقاي رضا اوليا

انتخاب سركار خانم زهرا مريخي در موضع مسئول اول سازمان پرافتخار مجاهدين خلق ايران را در پنجاه و دومين سالگرد تأسيس سازمان مجاهدين خلق ايران تبريك مي‌گويم.

رضا اوليا

 

پيام آقاي حسين جهانسوز

خواهر مجاهد زهرا مريخى،

انتخاب شايسته شما را به مسئول أولى سازمان پر افتخار مجاهدين خلق ايران تبريك ميگويم. اميدوارم در اين مسيوليت خطيرى كه به عهده گرفته ايد موفق و پيروز باشيد.

با احترام، حسين جهان سوز- آمريكا

پيام آقاي پرويز خزايي

خواهر گرامي زهرا مريخي

انتخاب شما را بعنوان مسئول اول سازمان مجاهدين خلق ايران، صميمانه تبريک ميگويم و درود ميفرستم به تک تک خواهران و برادران کادر مجاهدين و بيشماران اعضاي کادر اجتماعي و پشتيبانان اين سازمان پر افتخار که، در طول اين نيم قرن، چونان قهرمانان استوره اي ايران زمين، از خطيرترين وسهمگين ترين طوفانها وگرداب عداوت هاي ظالمان و زشت ترين توطئه هاي مماشات گران و سوداگران تاريخ اين نيم قرن- سرافرازتر از قبل، هربار صيقل خورده و قاطع و قوي تر، گذشته و اکنون،  با اذعان دشمن ودوست، تنها نيروي منسجم ، طوفنده وسازمان يافته و پايبند و پايدار براي نجات نهايي ميهن کهنسال و ملت بزرگ ايران زمين مان است.

درودي بي کران بر حنيف و بنيانگذاران تاريخي و هزاران آفرين و تکريم و تحسين بر مسعود و مريم رجوي باد.

برادر شما  پرويز خزايي  – اسکانديناوي

پيام آقاي حميد رضا طاهر زاده

خواهر گرانقدر، مجاهد والامقام وسرفراز خانم زهرا مريخي ،

با قلبي آکنده از شور و شعف، انتخاب شايسته و فرخنده شما را بعنوان مسئول اول سازمان پرافتخار مجاهدين خلق ايران به شما ورهبري پاکباز مقاومت برادر بزرگوار مسعود عزيز و خواهر مريم گرامي  و اعضاي مقاوم و پايدار مجاهدين خلق و همرزمان شريف شورايي و عموم مردم رنجديده و مجاهد پرور ايران از صميم قلب شادباش ميگويم و برايتان از پروردگار جان وخرد در پذيرش چنين مسئوليت خطيري بويژه در اين  دوران تاريخساز ميهنمان، توفيق و پيروزي مسئلت دارم.

تقارن اين انتخاب خجسته با پنجاه و دومين سالگرد ميلاد خجسته سازمان مجاهدين خلق، نويد بخش پيروزيهاي بزرگ و درخشان در راستاي سرنگوني رژيم ضدبشري و  ضد ايراني ولايت فقيه خواهد بود. بدون شک ظهور شما در بالاترين جايگاه سازمان مجاهدين بمثابه قلب توفنده مقاومت ايران، مسيرو چشم انداز پيروزي محتوم خلق در زنجير را بيش از هر زمان روشن تر رقم زده و تضمين خواهد نمود. براي من بعنوان يک عضو کوچک اين مقاومت که از ديرباز افتخار آشنايي شما را در مقاومت داشته ام اين انتخاب يك تحول کيفي و تعيين كننده  در راستاي تحقق آرمان بزرگ آزادي مردم ايران است. شخصيت والاي انقلابي و همه ارزشهاي مجاهدين که در شما به عنوان يکي از زنان برجسته پاكباز و قهرمان اين ميهن در مقاومت ايران متجلي و متبلور است همواره براي من و بسيارى ديگر از همرزمانمان ستايش انگيز بوده است. در وراي همه ارزشهاي مبارزاتي شما آنچه که بيش از حد مرا به تکريم واميدارد ويژگيهاي عميقا انساني و فروتنانه شماست که در طي ساليان درازي که بهر حال از دور و نزديک شاهد تلاشهاى خستگى ناپذيرتان در هدايت و مديريتي خارق العاده  در صحنه هاى بغايت صعب و گوناگون مقاومت بوده، ام  براي من هميشه شگفت انگيز و عميقا تحسين برانگيز و انگيزاننده بوده است.

خوشا بر مجاهدين و رهبري پاکبازشان که خالق و مبشر چنين ارزشهاي والاي انساني و انقلابى ميباشند. به بنيانگذاران کبير سازمان درود ميفرستم و برايتان در نبرد عظيمي که مسئوليت خطير فرماندهي آنرا بدوش ميکشيد آرزوي توفيق و سربلندي دارم . در اين مسيرغرورانگيز، اين افتخار را دارم که در رکاب شما و ساير مجاهدين قهرمان در اين کاروان فداى مقاومت براي نيل به آرزوي ديرينه مردم ايران بمنظور تحقق آرمان بزرگ آزادي در معيت و رکابتان طي طريق کنم .

با مهري بيکران و احترامي وافر

مرگ بر اصل ولايت فقيه

درود بر پرچمداران بزرگ آزادى، مسعود و مريم رجوى و فرزندان دلاورشان در سازمان مجاهدين خلق ايران

پيروز باد مقاومت قهرمانانه مردم ايران

سرنگون باد حكومت جهل و فساد و تباهى و جنايت ولايت فقيه

ارادتمند هميشگي تان:حميدرضا طاهرزاده

پيام آقاي حسين فرشيد

مجاهد خلق، سرکار خانم زهرا مريخي

مسئول اول سازمان مجاهدين خلق ايران

با درودهاي انقلابي به شما و سازمان پرافتخار مجاهدين خلق ايران و سرکار خانم مريم رجوي رئيس جمهور برگزيده شوراي ملي مقاومت ايران،

انتخاب شايسته و مبارک شما را به سمت مسئول اول سازمان مجاهدين خلق، به خلق قهرمان ايران و همه اعضا و هواداران مجاهدين و اعضاي شوراي ملي مقاومت و همچنين و بخصوص به خانم رجوي عزيز تبريک مي گويم. بدون شک اين انتخاب گام بزرگي در جهت سرنگوني نظام پليد آخوندي و رهايي مردم ايران از چنگال آخوندهاي حاکم خواهد بود.

زنده باد آزادي.

سرنگون باد نظام ضدبشري جمهوري آخوندي

با احترام

حسين فرشيد

پيام آقاي بهرام مودت و خانم فيروزه اجاق

خانم زهرا مريخي ،

مسئول اول سازمان مجاهدين خلق ايران ،

با شعف و مسرت بسيار از انتخاب اصلح شما بعنوان مسئول اول سازمان مطلع شديم. شما ” امانت و تعهد ” دار يک سازمان با بيش از نيم قرن مبارزه، پايداري و از خود گذشتگي هستيد .در پنجاه دومين سالگرد تاسيس سازمان پرافتخار مجاهدين پذيرش چنين مسئوليت خطير و سنگين نشان از مديريت، اراده، توانمندي، شجاعت و آگاهي شما دارد. با تقديم صميمانه ترين و زيباترين تبريکات به شما و تک تک مجاهدين به مناسبت اين انتخاب فرخنده و پرشکوه برايتان موفقيت هر چه بيشتر در پيشبرد اهداف و آرمان هاي سازمان مجاهدين خلق و مقاومت و پيروزي بر رژيم ديکتاتور فاشيستي آخوندها را آرزو داريم.

سازمان مجاهدين خلق ايران با ۵۲ سال مبارزه و پرداخت سنگين ترين بها اکنون پس از عبور از مهلک ترين و خطيرترين آزمايش ها استوارتر،  منسجم تر رهايي و آزادي ايران زمين را نويد ميدهد ، پنجاه و دومين سالگرد تاسيس سازمان مجاهدين خلق را به برادر عزيزمان مسعود رجوي، رييس‌جمهور برگزيده مقاومت مريم رجوي و همه مجاهدين و مردم ايران تبريک و تهنيت مي گوييم. باشد تا ملت مقاوم در طلوع خورشيد تابناک آزادي در ميهن خميني زده با شور، نشاط و شادي در جشن بزرگ پيروزي حضور تک تک مجاهدين، مبارزين و ارتش آزادي را خيرمقدم گويند.

فيروزه اجاق – بهرام مودت

پیامهای اعضای شورای ملی مقاومت به مناسبت انتخاب خواهر مجاهد زهرا مریخی