اخبار اعتراضات و اعتصابات کارگران و دانشجویان و سایر اقشار مردم ایران

اندازه متن
Aa Aa

سرخط ۲۸ مهر ۱۳۹۶- سرخط اخبار اعتراضات و اعتصابات امروز بدین شرح است:

غارت‌شدگان آرمان وحدت در اهواز در مقابل استانداری رژیم در این شهر تظاهرات کردند و شعارهای ضدحکومتی سردادند. آنان در مقابل یورش مأموران سرکوبگر مقاومت کرده و با آنها درگیر شدند. مأموران سرکوبگر تعدادی از گوشیهای موبایل تظاهرکنندگان اهوازی را ضبط کردند و تعدادی را شکستند تا مانع فیلم‌برداری شوند اما تظاهرکنندگان فیلمهای متعددی از صحنه‌های تظاهرات پرشور مردم گرفته و بر روی اینترنت گذاشتند. تظاهرکنندگان از جمله شعار می‌دادند:

 • سوریه را رها کن فکری به‌حال ما کن
 • مرگ بر دولت بی‌غیرت
 • ما بچه‌های جنگیم بجنگ تا بجنگیم
 • هیهات منا الذله
 • پول ما را کی برده دستهای پشت پرده
 • دستهای پشت پرده با پول ما چه کرده.

حمله وحشیانه لباس شخصیهای خامنه‌ای به غارت‌شدگان در تهران

مأموران سرکوبگر نیروی انتظامی و مزدوران لباس‌شخصی برای چندمین بار برای جمع کردن تحصن شبانه روزی غارت‌شدگان در وحشت از حمایتهای مردمی از مالباختگان، نیمه‌شب به مردم متحصن حمله کردند. اما این حمله وحشیانه هم با پاسخ مردم غارت شده و درگیری آنان با مزدوران خامنه‌ای انجامید. غارت‌شدگان ۳۴ شبانه روز در برابر قضاییه دزد و جنایتکار خامنه‌ای تحصن کردند.

غارت‌شدگان پدیده و کاسپین وابسته سپاه پاسداران در بلوار کشاورز در تهران تظاهرات کردند و علیه سران دزد و غارتگر رژیم شعار دادند. آنها شعار می‌دادند:

 • ننگ ما ننگ ما صدای و سیمای ما
 • ژنهای خوب چه کردن کشور رو غارت کردن
 • ما شیعه علی ایم ذلت نمی‌پذیریم
 • ای قوه قضاییه ننگت باد ننگت باد
 • ای قوه قضاییه شرمت باد شرمت باد

 

تجمع اعتراضي غارت شدگان موسسه افضل طوس

تجمع اعتراضي غارت شدگان موسسه افضل طوس

غارت‌شدگان مؤسسه مالی افضل توس در اعتراض به غارت داراییهایشان توسط ارگانهای دزد رژیم آخوندی در مقابل دفتر سازمان ملل‌متحد در تهران تجمع کردند

غارت‌شدگان فراخوان به تظاهرات بزرگ دادند

مالباختگان و سپرده‌گذاران مؤسسه آرمان فراخوان به تجمع بزرگ اعتراضی با شرکت کلیه مالباختگان و غارت‌شدگان مؤسسات مالی دادند. سپرده‌گذاران مؤسسه آرمان البرز ایرانیان، طی اطلاعیه‌یی اعلام کردند که روز یکشنبه ۳۰ مهرماه ۹۶ ساعت ۹ صبح در خیابان طالقانی تهران مقابل ساختمان مرکزی بانک تجارت تجمع برگزار می‌کنند و خواهان حضور دیگر غارتشدگان در این تجمع اعتراضی شدند

غارت‌شدگان اهوازی آرمان وحدت در جلوی استانداری تظاهرات کردند.

یک خانم گفت: ایران تنها کشوری است که مالش به همه کشورها می‌رسد ولی به مردم خودش نمی‌رسد مردم بلافاصله شعار دادند: مرگ بر دولت بی‌غیرت

تجمع غارتشدگان مقابل ایران خودرو

غارت‌شدگان نمایندگی ایران خودرو، که در شرق تهران برای دریافت ماشین پول پیش‌پرداخت کرده ولی ماشینی به آنها داده نشده، دست به تجمع اعتراضی زدند. سپاه پاسداران و سایر ارگانهای غارتگر حکومتی سهامداران اصلی ایران خودرو هستند و منابع مالی آن را به چنگ خود گرفته‌اند.

 

تجمع غارت شدگان مقابل ايران خودرو

تجمع غارت شدگان مقابل ايران خودرو

بنکداران صنف مواد غذایی در تهران

بنک‌داران صنف موادغذایی در تهران در اعتراض به اخاذی مالیاتی در مقابل اتحادیه، تجمع اعتراضی برگزار کردند و با امضای طوماری خواستار کاهش مالیاتهای سنگین شدند

تجمع اعتراضی رانندگان پیمانی اتوبوسرانی آبادان

حدود ۱۴۰راننده اتوبوس شهر آبادان، که ۳ ماه است دستمزد و حق بیمه دریافت نکرده‌اند، برای چندمین بار طی هفته‌های اخیر تجمع اعتراضی برگذار کردند.

تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند

دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند، نسبت به پایین بودن کیفیت غذای سلف‌سرویس این دانشگاه معترض شدند.

اعتراضی کسبه پلاسکو مقابل بنیاد مستضعفان

کسبه ساختمان پلاسکو در اعتراض به تأخیر در ساخت مجتمع جدید و وعده‌های دروغین دو ساله مقابل بنیاد غارتگر مستضعفان تجمع اعتراضی برگزار کردند. تجمع‌کنندگان شعار می‌دادند:

پلاسکویی می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد

بیشتر بخوانید:

حمله لباس شخصیهای خامنه‌ای به غارت‌شدگان در مقابل قوه قضاییه در تهران + فیلم

تظاهرات غارت‌شدگان پدیده و کاسپین در خیابان کشاورز در تهران + فیلم

تجمع اعتراضی غارت‌شدگان در اهواز: مردم چرا نشستین اهواز شده فلسطین + فیلم