خبرهایی از قیامها و اعتراضات مردمی در میهن اسیر

اندازه متن
Aa Aa

سرخط ۳  آبان ۱۳۹۶- خبرهایی از قیامها و اعتراضات مردمی:

عدالت عدالت حق مسلم ماست!

عدالت عدالت حق مسلم ماست

غارت شدگان افضل توس در مشهد

این شعار غارت‌شدگان مؤسسه افضل توس در مشهد بود که علیه ظلم و بیعدالتی نظام ولایت فقیه سردادند. آنان در مقابل سرپرستی بانک آینده در مشهد در اعتراض به غارت اموالشان توسط این مؤسسه وابسته به سپاه پاسداران تجمع کردند. معترضان از جمله شعار می‌دادند یه اختلاس کم بشه مشکل ما حل میشه/ این سیف بی‌لیاقت کار داده دست ملت.

در کرمان نیز؛ غارت‌شدگان مؤسسه مالی تجمع اعتراضی برگزار کردند و خواهان باز گرداندن اموال به غارت رفته خود شدند

در شوشتر هم غارت‌شدگان کاسپین دست به یک تجمع اعتراضی زدند و خواهان بازگرداندن اموال به غارت رفته خود شدند

 

گوشمالی آخوندهای حکومتی

جوانان به تنگ آمده از غارتگری و ستمکاری آخوندهای حاکم در دو نقطه تهران دو آخوند حکومتی را مورد گوشمالی قرار دادند. اولین مورد آن به اعتراف رسانه‌های حکومتی آخوندی به نام م. س بود که در محدوده میدان شکوفه در منطقه شرق تهران مورد گوشمالی قرار گرفت و به بیمارستان امام حسین منتقل شد.

گوشمالی آخوندهای حکومتی

گوشمالی آخوندهای حکومتی

مورد بعدی مربوط به آخوند دیگری است که در خروجی خیام در مترو خیابان سپه موسوم به خمینی مورد حمله یک مرد قرار گرفت و کشته شد.

خبرگزاری حکومتی تسنیم ضمن اعتراض به این گوشمالی، در مورد انگیزه این کار توسط فردی که از ستم و غارت آخوندها به تنگ آمده و دستگیر شده نوشت: ضارب گفته است:

«صبح امروز برای حل مشکلات و دریافت حق و حقوق خود به مقابل مجلس رفته اما موفق به ورود به مجلس نشدم و تصمیم گرفتم یک نفر که دارای سمت و مسئولیت است را به‌قتل برسانم».

هم‌چنین به گزارش رسانه‌های حکومتی، یک آخوند حکومتی نیز در شیراز در منزلش توسط فرد ناشناسی به ضرب گلوله کشته شد. سرهنگ کاووس محمدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی فارس گفت: مقتول یک روحانی میانسال بوده که در پشت‌بام خانه‌اش از بیرون منزل مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و به‌علت اصابت گلوله جان خود را از دست داده است.

بیشتر بخوانید:

تجمع اعتراضی غارت‌شدگان آرمان در اهواز

اذعان خامنه‌ای به تنفر فزاینده اجتماعی از تحمیلات ارتجاعی و هنجارهای رژیم ولایت فقیه

گوشمالی آخوند حکومتی امام جماعت سیرجان توسط جوانان