اخبار اعتراضات و اعتصابات کارگران و دانشجویان و سایر اقشار مردم ایران

اندازه متن
Aa Aa

سرخط ۲۱  آبان ۱۳۹۶- سرخط اخبار اعتراضات و اعتصابات امروز بدین شرح است:

تجمع خانواده‌ها علیه ترفندهای غارتگرانه رژیم در مخفی کردن داروهای حیاتی!

خانواده‌های بیماران متابولیک در مقابل سازمان غذا و دارو تجمع اعتراضی برگزار کردند. آنها در اعتراض به

تجمع خانواده‌های بیماران متابولیک

تجمع خانواده‌های بیماران متابولیک

نبود داروهای ویژه و پاسخگو نبودن کارگزاران رژیم تجمع کردند. یکی از معترضان گفت: ما ۲۳۰خانواده هستیم که بچه‌های‌ام پی اس داریم. کودکان ما نیاز به داروهای آنزیمی دارند که اگر به آنها دارو نرسد، دچار اختلالات کبدی، ریوی و قلبی می‌شوند. وی افزود:‌یک سال تمام است که ما هم‌چنان پیگیر هستیم، اما دارو به ما نمی‌دهند.

یکی دیگر از معترضان گفت: دارو وارد شده و در انبار است، اما به ما دارو نمی‌دهند. معلوم نیست چه برنامه‌یی برای گران کردن دارو دارند. اما الآن بچه من باید در نخاعش تزریق داشته باشد، دو ماه است که دارو دریافت نکرده و سازمان غذا و دارو فقط وعده داده و مجوز صدور دارو را نمی‌دهد. شرایط درمان برای ما بسیار سخت است. دارو در ایران هست اما به ما نمی‌دهند.

تجمع اعتراضی کارگران پوپلین رشت

بیش از ۳۰۰تن از کارگران سهامدار کارخانه ایران پوپلین رشت در مقابل در ورودی این کارخانه تجمع اعتراضی برگزار کردند. این کارگران به پرداخت نشدن حداقل دو ماه دستمزد و چندین ماه حق بیمه نیز اعتراض دارند. کارگران سهامدار کارخانه ایران پوپلین رشت که تعداد زیادی از آنها در حال حاضر بازنشسته شده‌اند؛ می‌گویند از سهامی که در سال ۶۷ به آنها واگذار شده هیچ‌گونه سودی به آنها پرداخت نشده و تمام حق کارگران غارت شده است.

تأسیسات فاضلاب را در مناطق مسکونی ایجاد نکنید

اعتراض مردم روستاهای غرب شهرستان رامسر

اعتراض مردم روستاهای غرب شهرستان رامسر

مردم روستاهای غرب شهرستان رامسر در اعتراض به احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری در منطقه مسکونی

که باعث ایجاد بوی تعفن شدید در منطقه خواهد شد، در مقابل فرمانداری رژیم در این شهر تجمع کردند.
کارگزاران رژیم در وحشت از خشم مردم، از توقف این طرح خبر داده بودند، اما گفته می‌شود مخفیانه درصدد ایجاد زمینه‌های لازم برای احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری هستند که این مسأله بار دیگر موجب اعتراض و خشم مردم منطقه شده است.

۶ماه دستمزد پرداخت نشده کارگران شهرداری آبادان

کارکنان سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری آبادان در اعتراض به پرداخت نشدن ۲۰ماه حق بیمه و شش ماه حقوق عقب افتاده، در مقابل ساختمان شهرداری رژیم در این شهر تجمع کردند

۶ماه دستمزد پرداخت نشده کارگران امور شهری ناحیه دوقوشای میاندوآب

کارگران امور شهری ناحیه دو قوشاچای در میاندوآب هم در اعتراض به پرداخت نشدن ۶ماه حقوق عقب‌افتاده در مقابل فرمانداری رژیم در این شهر تجمع کردند

بیشتر بخوانید:

اعتراضات گسترده غارت شدگان موسسات پوششی سپاه سرکوب در شهرهای میهن

تجمع اعتراضی کارگران منطقه آزاد اروند

تجمع اعتراضی کشاورزان شهرستان انار در استان کرمان