اخبار حرکتهای اعتراضی غارت شدگان و بازنشستگان

اندازه متن
Aa Aa

سرخط – ۲۳آبان ۱۳۹۶

اعتراض غارت شدگان در مقابل مجلس ارتجاع

غارت شدگان مؤسسه وحدت آرمان مقابل مجلس  ارتجاع تجمع اعتراضی برگزار کردند.

غارت شدگان جان به لب رسيده شعارهایی علیه کارگزاران دزد و غارتگران سپاه پاسداران می دادند

غارت‌شدگان مؤسسه مالی موسوم به ولیعصر در برابر وزارت کشاورزی رژیم در تهران تجمع کرده و نسبت به غارت سپرده‌هایشان اعتراض کردند. تجمع‌کنندگان شعار می‌دادند یک اختلاس کم بشه مشکل ما حل می‌شه. مأموران جنایتکار ضدشورش رژیم در برابر غارت‌شدگان صف بسته بودند.

اعتراض بازنشستگان

«تا حق خود نگیریم از پای نمی‌نشینیم» این شعار بازنشستگانی بود که در اعتراض به وضعیت معیشتی خود مقابل دفتر آخوند روحانی دست به تجمع زدند. روی پلاکاردهای در دست معترضان نوشته شده است: «بازنشسته بیدار است از تبعیض بیزار است» و «همترازی یک ساله این بهترین راه کاره» «تا حق خود نگیریم از پای نمی‌نشینیم» و «پرداخت حقوق زیر خط فقر پایمال کردن حق شهروندی است». باز نشستگان خواسته خود را بر روی پلاکاردی به اینصورت نوشته بودند: «ما خواهان افزایش حقوق به ۴میلیون تومان برابر با خط فقر می‌باشیم» و «سلامت سلامت با بیمه کارآمد». در میان معترضان باز نشستگانی از استانهای کرمانشاه و لرستان و سایر شهرها علاوه بر بازنشستگان از استان تهران و البرز حضور داشتند.

در مشهد هم بازنشستگان در اعتراض به وضعیت  معیشتی و اقتصادی خود در مقابل  استانداری تجمع اعتراضی  برگزار کردند .

بازنشستگان اصفهان در یک اقدام اعتراضی از استانداری بطرف دروازه دولت دست به راهپیمایی زدند راهپیمایان در کنایه به حرفهای نوبخت کنایه که در 6 شهریور با دجالگری و دروغگفته بود: بازنشسته فولاد ناراحت پرداخت حقوق نباشد و کاری نداشته باشد، ما کتمان   را میفروشیم و حقوق شما را میدهیم. شعار میدادن: ایران شده دزدخونه! توی جهان نمونه

صندوق رو خالی کردن/ ما رو آواره کردن

تجمع اعتراضي كاسپين در تهران وگرگان

غارت‌شدگان کاسپین در اعتراض به غارت پولهایشان تجمع کردند. تجمع‌کنندگان خیابان مقابل این شعبه را بستند.
در گرگان نیز غارت‌شدگان کاسپین در چهارراه سازمان آب تجمع اعتراضی برگزار کردند….

تجمع اعتراضی غارت‌شدگان بدر توس در مشهد


غارت‌شدگان بدر توس برای سومین روز در شعبه منتخب، برای گرفتن سپرده‌هایشان تجمع کردند. یکی از غارت شدگان گفت: خبری از پول نیست و فقط یکبار دیگر با وعده‌های دروغ سر مردم را کلاه گذاشتند.

تجمع اعتراضي كاركنان جايگاههاي سوخت در اهواز

کارکنان جایگاههای سوخت در اهواز در اعتراض به بیکاری خود در مقابل استانداری رژیم در این شهر دست به تجمع زدند.
این کارکنان که پس از خصوصی‌سازی جایگاههای سوخت توسط دولت آخوند روحانی بیش از یک‌سال است که بیکار شده‌اند برای چهارمین بار در ماه جاری اقدام به تجمع اعتراضی کردند اما کارگزاران رژیم تاکنون از پاسخ دادن به آنها طفره می‌روند