زلزله زدگان در سرپل ذهاب هنگام بازدید آخوند روحانی علیه او اعتراض کردند

فریادهای اعتراضی زلزله زدگان سرپل ذهاب علیه آخوند روحاني شیاد

امروزسه شنبه ۲۳آبان ۹۶  آخوند روحانی بعد از دو روز تأخیر برای استفاده تبلیغاتی به منطقه زلزله زده سرپل ذهاب سفر کرد.

اما با خشم و اعتراض زلزله زدگان، رسوا و مفتضح شد.

به گزارش دریافتی هنگامی که آخوند روحانی از كمك امداد گران دولتي ، ارتش،  سپاه و بسیجی دم زد،‌ مردم مصیبت دیده  که از بی عملی رژیم و نرسیدن کمکها  به خشم آمدند،  صداي اعتراض خود را بلند کردند.

زلزله زدگان با اعتراض خشم آگین خود  دروغهاي تبليغاتي روحاني را نقش بر آب كردند.

آخوند روحانی از ترس خشم مردم از داخل خودرو سخنرانی می کرد.

رئیس شیاد حکومت آخوندی  جرات بیرون آمدن و رفتن به داخل جمعیت را نداشت.

  • در همین رابطه بخوانید (پیوند را بازدید کنید ) :

با عرض تسليت به هموطنان بويژه مردم مصيبت ديده در مناطق زلزله زده در كرمانشاه و استانهاي غربي ميهن، به تصاوير و گزارشات جديدي كه از شهرها و روستاهاي مناطق زلزله زده بدستمان رسيده توجه کنید

به دنبال زلزله شدید در مناطق غربی کشور، که در جریان آن صدها تن از هموطنان جان خود را به خصوص در شهرهای سرپل ذهاب و قصر شیرین از دست دادند، مردم مصیبت‌زده در سرپل ذهاب در اعتراض به بی‌عملی حکومت آخوندی در کمک‌رسانی به مناطق آسیب دیده در مقابل فرمانداری این شهر تجمع کردند.

بينندگان به تصاويري از اعتراضات مردم زلزله زده به ندانم كاري هاي رژيم كه تلويزيون حكومتي مجبور به پخش آن شده توجه كنيد

خبرهای رسیده از منطقه زلزله زده در استان کرمانشاه حاکیست که دستکم 12هزار خانه به طور کامل از بین رفته و 15 هزار واحد مسکونی نیز باید به صورت اساسی تعمیر شوند.

در جریان زلزله ویرانگر، وضعیت وخیم ساختمانهای موسوم به مسکن مهر توسط ارگانهای حکومتی از جمله سپاه پاسداران ساخته شده بود، برملا شده و اغلب این ساختمان دچار ریزش و فروپاشی شدند و خسارت سنگینی به بار آوردند.

یک رسانه حکومتی اعتراف کرد: بسیاری از ساختمانهایی که در قالب طرح مسکن مهر ساخته شده‌اند، فاقد ساده‌ترین استانداردهای مقاومت در برابر زلزله بوده‌اند. و حتی قادر نبوده‌اند در حد و اندازه یک سرپناه و خوابگاه به ساکنان و صاحبان خود سرویس و احساس امنیت و آرامش بدهند.

گزارشاتي از گزارشگران سيماي آزادي از مناطق زلزله زده