فریاد مردم از نبود کمترین امکانات امدادرسانی در مناطق زلزله زده غرب کشور

اندازه متن
Aa Aa

سرخط – ۲۵ابان ۱۳۹۶

سلام و درود بر شما. برنامه سرخط امروز رو با ابراز همبستگی و همدردی با هموطنانی که طی این روزها وچند روز پس از زلزله همچنان در بی امکاناتی هستند شروع میکنیم. ابتدا سرتیتر موضوعات:

  • فریاد مردم از نبود کمترین امکانات برای امداد رسانی گزارشی در این رابطه
  • خبرنگاران سیمای آزادی واقعیات زلزله را به تصویر کشیدند گفتگوی روز.
  • نگاهی به  حرکتهای اعتراضی مردمی

شب تاریک و بیم پس لرزه های دوباره ی زمین و سرمای کوه و دشت و نبودن آب و غذا و وسایل زندگی در اطراف شهرها و بیابانها و کوهها….  این وضعیت مردم زلزله زده ی شهرهای غرب کشور هست. در روزها و شبهای بعد از زلزله… اما کجا دانند حال این مردم را غارتگران حاکمیت ولایت فقیه و و آن غافلهای مال مردم خور و مردمکشی که بر سرزمین ما حکومت میکنند.

اما در کنار این همه درد و رنج یک نیروی گرمابخش هست و اون یاری و همیاری وهمبستگی و محبتی هست که بین مردم هست و در گزارشهای خبرنگاران سیمای آزادی هم منعکسه که موقع گزارش دادن با بغض و اشک صحبت می‌کنند.

در چنین شرایطی مردم پیاپی درخواست کمک می کنند درخواست یاری و نجات میکنند چون بسیاری هنوز در زیر آوارها هستند و پس لرزه ها هم ادامه داره… و آب و برق و امکانات هم نیست. اما در همین شرایط درست برعکس رژیم راهها را هم به روی اونها که برای کمک میرن میبنده.

همچنان که شنیدیم هموطنان خطاب به خامنه ای و روحانی و تمامیت این نظام میگن ما را به خیر تو امید نیست شر مرسان…. همه هم شنیدند فریاد مردم رو  وقتی که ريیس جمهور ارتجاع حسن روحانی مردم رفت و خواست ادعاهای دروغ کمکرسانی بکنه با خشم و خروش علیه او فریاد کشیدند….

جواب این آخوند را کودکان زلزله زده هم میدهند. که هیچ کمکی نیست،