اتحادیه اروپا امامزاده ای که شفا نمیدهد اما…

گزارش خبری 28 آبان ۹۶- اتحادیه اروپا امامزاده ای که شفا نمیدهد اما…

آخوند روحاني- 24 آبان

امروز شرايط منطقه از هر زمان ديگري حساس‌تر شده است و ضرورت دارد در مقابل آن هوشيار باشيم.

اينکه ايران مسير ترانزيت براي منطقه باشد و از لحاظ سياسي در منطقه مؤثر باشيم و پاي ميز مذاکره حاضر بوده و از حقوق ملت خود دفاع کنيم و رونق اقتصادي ايجاد نماييم، نشان‌دهنده قدرت ملي ما در حوزه‌هاي سياسي، اقتصادي و فرهنگي است.

آخوند روحاني- 24 آبان : امروز شرايط منطقه از هر زمان ديگري حساس‌تر شده است

عراقچي معاون ظريف- 24 آبان

در این اوضاع آشفته‌ای که وجود دارد، بحرانی که از طریق مذاکره حل‌وفصل و منجر به برجام شد، فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ایران است و این تجربه‌ای است که جامعه بین‌الملل نمی‌خواهد آن را از دست بدهد

عراقچی : آنها (اروپایی‌ها) می‌دانند که بدون برجام امنیت منطقه مثل قبل نخواهد بود و بحران‌هایی در منطقه ایجاد خواهد شد که تبعات آن همه را درگیر می‌کند.»

شما اگر در بیانیه اخیر شورای وزیران اتحادیه اروپا توجه کنید، می‌بینید که در آن بیانیه برجام به امنیت اروپا گره زده شده است. آنها (اروپایی‌ها) می‌دانند که بدون برجام امنیت منطقه مثل قبل نخواهد بود و بحران‌هایی در منطقه ایجاد خواهد شد که تبعات آن همه را درگیر می‌کند.»

تلویزیون رژیم 23 آبان  

آخوند آملی لاریجانی: متاسفانه بلحاظ روشی, روشهای بسیار نادرستی رو گزارشگرها و همینطور دبیر كل سازمان ملل پیش گرفته اند بسیاری از اتهاماتی كه منافقین در خارج كشور و گروههای ضد انقلاب علیه جمهوری اسلامی مطرح می كنند, اینها رو بعنوان اسناد آوردن, جمهوری اسلامی قربانی تروریزمی است كه عمده آنها از ناحیه منافقین بوده, متاسفانه هیچ توجهی به این جهت نمیشه,

ما مصوبات متعدد در این جلسه داشتیم كه انشاالله در طول هفته ها و ماههای آینده اجرایی میشه, خصوصا كه اتحادیه اروپا بناست هفته آینده به كشور ما بیان و یك مذاكراتی دارند از جمله برخی مذاكرات حقوق بشری هم وجود داره انشاالله در چارچوب سیاستهای نظام جمهوری اسلامی و ستاد حقوق بشر این مذاكرات صورت خواهد گرفت».

آخوند صادق لاریجانی گفت: جمهوری اسلامی ایران باید حضور پررنگ تری در رسانه ها داشته باشد و کارهای ضدحقوق بشری غرب را به رخ بکشد و در واقع باید غرب و نظام سلطه محاکمه حقوق بشری شوند.

آخوند صادق لاریجانی: باید غرب و نظام سلطه محاکمه حقوق بشری شوند.

سايت تابناك از باند پاسدار رضايي- 24 آبان

پشت پرده شروط جدید رئیس جمهور فرانسه برای ایران!

هرچند ماكرون بر تمايل براي حفظ برنامه جامع اقدام مشترك تأكيد دارد، همانند دونالد ترامپ رئيس جمهور آمريكا اعلام می کند که خواهان مذاكره درباره فعاليت هاي موشكي بالستيك ايران و اعمال تحريم در صورت لزوم است

شروط جدید فرانسه برای ایران، یعنی مذاکره در مورد برنامه موشکی و همچنین همراهی این کشور با عربستان سعودی برای پایان دادن به آنچه آنان، پایان دادن به سلطه ایران در خاورمیانه می نامند، در یک بعد اخاذی به شکل فرانسوی آن است.

كيهان خامنه اي -25 آبان

موضوع گشایش دفتر اتحادیه اروپا در تهران، مدتی است بر سر زبان‌ها افتاده و بی‌آنکه جوانب و سوابق امر سنجیده شود، هرکس موضعی می‌گیرد!

نگاه کوتاهی به تاثیر چنین دفاتری در کشورهای دیگر، حقایق تلخی را آشکار می‌کند.

اکنون اتحادیه اروپا در تلاش برای تاسیس دفتری با همان مشخصات در تهران است و عجیب آن است که افرادی همچون جهانگیری از آن حمایت می‌کنند!

آخوند سالك عضو مجلس ارتجاع- 24 آبان

مطلع شديم رئيس جمهور فرانسه به ايران مي آيد،‌

اجازه حضور در ایران را به ايشان ندهيد،‌ چون اين فرد براي رايزني در مورد برجام دو مي‎خواهد به كشور بيايد.

فتنه نرم سخت تر از فتنه 88 است، فتنه نرم با كليد واژه نفت شكل مي گيرد. جريان‎هاي داخلي و خارجي تلاش مي كنند تا تفرقه انداخته و نظام را ناكارآمد نشان دهند.

خبرگزاري آنا 24- آبان

فرانسه به تلاش علیه برنامه موشکی ایران ادامه می‌دهد

سخنگوی وزارت خارجه فرانسه با بیان اینکه برنامه موشکی ایران «مایه بی‌ثباتی و ناامنی» در منطقه است، گفت پاریس از گزینه‌های دیپلماتیک علیه برنامه موشکی ایران حمایت می‌کند.

«انیس روماته اسپانی» سخنگوی وزارت خارجه فرانسه

همچنین اعمال تحریم علیه برنامه موشکی ایران را یکی از گزینه‌های مد نظر برای مقابله با این برنامه دانسته است

مطهرنیا از کارشناسان رژیم سايت حكومتي رويداد 24 :

در شرایط کنونی، صبوری و سیاست تعامل فزاینده با نظام بین‌المللی باید بیش از پیش مورد توجه ایران است. دولت باید با همکاری بیشتر با نهادهای بین‌المللی و کشورهای بیشتر به ویژه اعضای ۱+۵ بتواند میان امریکا و دیگر کشورها تقابل ایجاد کرده و موجب افزایش شکاف‌ها میان طرفین شود.

 

بیشتر بخوانید:

برجام و ضرب‌الاجل ۱۵اکتبر

امیر ترکی فیصل:‌ برجام رژیم ایران را جری کرده است

نیکی هیلی: بدون بازرسی‌ها برجام یک وعده‌ی پوچ است

مجلس ارتجاع : کشمکش برسر شکست برجام و تحریم‌های آمریکا و هراس از فوران…