اخبار حرکتهای اعتراضی

اندازه متن
Aa Aa

سرخط ۱ آذر ۱۳۹۶

خشم و اعتراض غارت شدگان البرز ایرانیان

غارت  شدگان البرز ایرانیان در اعتراض به غارت پولهایشان و برگرداندن پولهای بغارت رفته شان مقابل بانک تجارت تجمع اعتراضی برگزارکردند.تجمع کنندگان شعارمی دهند: مسئولین تجارت خجالت خجالت

یک مادر به خشم آمده از غارت اموال مردم توسط بانک تجارت و مؤسسه البرز ایرانیان از زیر مجموعه‌های مافیایی سپاه پاسداران، که بانک مرکزی بانک تجارت را متولی این مؤسسه ورشکسته اعلام کرده بود فریاد زد تا حقمان را ندهید دست از سرتان برنمیداریم و از هیچکس و رهبر رژیم هم نمیترسیم:

بیغیرتی هم حدی داره … ما هر روز همینجا هستیم. من خودم نه از مدیر نه از پلیس نه از رهبر نه از حسن روحانی کلیدساز نمیترسیم ما اینجا آبروی … یه روزی به هیکل گندیده شما میخندیم. یکی بیاد جواب بده! یه حرومزاده ای بیاد جواب بده! مردم دیگه همه چیز رو فهمیدن مردم مال قرن بیست و یکم‌اند مردم مال زمانی اند که دیگه همه چیزو میدونند.

یک هفته اعتصاب کارگران سنگبری پاسارگاد

کارگران کارخانه سنگبری پاسارگاد در اعتراض به پرداخت نشدن ماه ها حقوق، حق بیمه یک هفته است که دراعتصاب بسر می برند. یکی از کارگران گفت: ما تا رسیدن به حقمان به اعتراض و اعتصاب ادامه خواهیم داد.

فریاد کارگران در برابر دفتر امام جمعه دزد خرمشهر

كارگران شهردارى خرمشهر در مقابل دفتر امام جمعه دزد و نماينده ولي فقيه خرمشهر ، در اعتراض به پرداخت نشدن 6 ماه حقوقشان تجمع برپا کردند. یکی از کارگران گفت: امام جمعه هم با دزدهای حاکم بر شهرداری خرمشهر همدست است.

 

اعتراض کارگران کارخانه کمباین سازی تبریز

کارگران کارخانه کمباین سازی تبریزدر اعتراض به ۲۰ ماه مزد معوقه، به سی و هشتمین روز تجمع خود رسیدند .یکی از کارگران حاضر در این تجمع اعتراضی گفت: ۲۰ ماه معوقات مزدی تاثیر نامطلوبی بر شرایط معیشتی کارگران این واحد صنعتی و اعضای خانواده‌های آنها گذاشته است.

پیمانکاران شرکت نیشکر هفت تپه جاده را بستند

پیمانکاران طرف قرارداد شرکت نیشکر هفت تپه بدلیل بدقولی کارفرمای این شرکت در پرداخت مطالباتشان دروازه شمالی این شرکت، که مسیر ورود کامیونهای حامل نیشکر از مزارع به شرکت است را بمدت چند ساعت بستند.

تجمع اعتراضی پیمانکاران شهرداری تهران

در تهران هم پیمانکاران شهرداری نسبت به پرداخت نشدن پولهایشان دست به تجمع اعتراضی زدند: آنها شعار می‌دادند: «عزا عزاست امروز روز عزاست امروز زندگی پیمانکار روی هواست امروز»

تجمع اعضای تعاونی مسکن تاکسیرانی بروجرد

رانندگان تاکسی واعضای تعاونی مسکن تاکسیرانی بروجرد در اعتراض به سردواندن رانندگان به مدت 12 سال و تحول ندادن خانه به آنها، تجمع کردند. یکی از رانندگان گفت: تمام پول را ازما گفته اند و به جای خانه فقط به ما دروغ تحویل داده اند.

اعتراض کارگران شهرداری بروجرد

کارگران شهرداری بروجرد که مدت ۸ ماه است حقوق دریافت نکردند مقابل شهرداری رژیم در این شهر دست به یک تجمع اعتراضی زدند. اما هیچکس پاسخی به خواسته برحق این کارگران نداد.