خشم و اعتراض در تجمع بازنشستگان در برابر مجلس رژیم

اندازه متن
Aa Aa

سرخط ۳ آذر ۱۳۹۶

خشم و اعتراض در تجمع بازنشستگان در برابر مجلس رژیم

در تظاهرات بازنشستگان در برابر مجلس رژیم، فریات معترضان از بی عملی و بی تفاوتی اعضای مجلس رژیم بلند شد:

یکی از اعتراض کنندگان : ما با نماینده هامون تو شهرستان در ارتباطیم شما برین بگین چرا روی صندلیهاشون نشستن؟ چرا از جاشون بلند نمیشن؟ پدر ما در اومد تو این مجلس! برو بگو بگو نماینده‌هاتون بیان اینجا ببینن مردم چی میکشن! دوره گذشته همینجا یک کارگر سکته کرد مرد! کی اومد وایستاد؟

شعار هر ایرانی عزل دو لاریجانی

غارت شدگان موسسه آرمان وحدت اهواز جلوي دادگستری این شهر دست به تجمع اعتراضی زدند. آنان شعار می‌دادند:  شعار هر ایرانی عزل دو لاریجانی،    دادستان افتضاح استغفا استفعا؛ این بانک مرکزیه یا مرکز دزدیه؟

تظاهرکنندگان این مؤسسه غارتگر وابسته به سپاه پاسداران در برابر حوزه آخوندی اهواز رفته و خشمشان را نسبت به امام جمعه دزد این شهر آخوند جزایری نماینده خامنه‌ای که هزاران خانه و ملک دارد ابراز کردند:

یکی از اعتراض کنندگان : میخوام بدونم چرا جزایری بیشتر از همه توی تهران خونه داره؟ چرا ما مدرس نداریم؟ چرا ما به این نتیجه برسیم که عالم که فاسد میشه دولت ظالم میشه؟ چرا علمای ما ساکتند؟ چرا فتوای بیت المال نمیدن؟ چرا حضرت علی دست برادرش رو داغ میکنه که از بیت المال میخواسته برداره ولی شما ها نه؟

شعار: بیت المالو خوردن به مردم حمله بردن.

اعتراضات پرستاران در اهواز

چند روز است که جمعی از کارکنان بیمارستان موسوم به خمینی در اهواز در اعتراض به پرداخت نشدن ۶ ماه حقوق و حق بیمه خود در مقابل استانداری خوزستان،تجمع کردند.این کارکنان تهدید شدند که در صورت ادامه اعتراض؛ اخراج خواهند شد. پرستاران اما فریاد می‌زدند: دانشگاه حیا کن فکری به حال ما کن!

اعتصاب شش هفته‌ای کارگران کارخانه کمباین سازی تبریز

اعتصاب کارگران کارخانه کمباین سازی تبریز وارد ششمین هفته شد. این کارگران در اعتراض به پرداخت نشدن ماه ها حقوق و حق بیمه‌شان دست به اعتراض زدند.

دانشجو می‌میرد ذلت نمی ‌پذیرد

این شعار دانشجویان دانشگاه کرج بود که در تجمع اعتراضی خود فریاد می‌زدند. دانشجوان نسبت به اخاذیهای کلان این دانشگاه از دانشجویان و در عین حال تعطیل بودن خدمات رسانی به دانشجویان که حتی از راه اندازی یک ایستگاه هم دریغ می‌کنند خمشمگین بودند:

اعتراض علیه ترفند جدید برای چپاول خانه های مردم در کرمان

جمعی از اهالی منطقه ترمنیال جدید کرمان که پس از بیست سال سرپناهی برای فرزندانشان ساخته‌‌اند  در اعتراض به ترفند جدید استانداری کرمان مبنی بر حاشیه اعلام کردن این منطقه تجمع کردند. معترضان گفتند ما ۲۰ سال است با بدبختی این خانه‌های محقر را ساخته‌ایم حالا چه شده یکمرتبه به یاد حاشیه بودن این منطقه آنهم در این سوز سرما افتاده اند. یکی از خانمهای معترض گفت: برای آوارگان میانمار کمک میفرستند اما ما را میخواهند آواره کنند. ما هم به هیچوجه کوتاه نخواهیم آمد.

اعتراض غارت شدگان بانک « آینده »

غارت شدگان بانک آینده در اعتراض به چپاول پولهایشان توسط این بانک متعلق به مافیای حکومت آخوندی دست به تجمع اعتراضی زدند.