گزارش خبری – هدف از موجهای شکست خوردة ارعاب

گزارش خبری –۷ دی ۱۳۹۶ –  هدف از موجهای شکست خوردة ارعاب

روزنامه حکومتی شهروند ۵ دی

پلیس امنیت در مدت ٢٤ساعت با اجرای ١٣٧ عملیات در نقاط مختلف تهران اقدام به دستگیری ٢١٦ نفر از اراذل و اوباش و مزاحمان محلات کردند. ٥٠ نفر از این افراد به دلیل آن‌که کمتر از ٢٠‌سال داشتند، ارشاد شده و با اخذ تعهد به خانواده‌هایشان تحویل داده شدند. همچنین در اجرای این طرح ٥٩ قهوه‌خانه و پاتوق اوباش اعمال قانون و نسبت به پلمپ آن اقدام شد. اکثر این افراد اراذل و اوباش سطح ٢ هستند اما در میان آنان اراذل و اوباش سطح یک نیز وجود دارد.

روزنامه حکومتی شهروند ۵ دی : پلیس امنیت در مدت ٢٤ساعت با اجرای ١٣٧ عملیات در نقاط مختلف تهران اقدام به دستگیری ٢١٦ نفر از اراذل و اوباش و مزاحمان محلات کردند

خبرگزاری صدا و سیما ۴ دی

حالا تو عملیات شبانة پلیس هم 216نفر از اراذل و اوباش دستگیر میشن و حدود 250قبضه سلاح سرد هم از اونا کشف میشه» « از سردار رحیمی پرسیدیم که چرا این نوع برخوردها موجب کاهش جرائم در جامعه نمیشه؟ و مردم این موضوع رو چرا لمس نمی‌کنند؟»

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس ( تسنیم) ۳ دی

دستگیری ۲هزار توزیع‌کننده مواد مخدر در بوکان

فرمانده انتظامی شهرستان بوکان متأسفانه بیشتر افرادی که دستگیر می‌شوند و تحویل مراجع قضایی داده می‌شوند بعد از مدتی به نگهداری در کمپ ماده 15 مجاب نمی‌شوند و آزاد می‌شوندآنچه مهم است نقش رسانه است که باید مردم را به همراهی بیشتر در کشفیا                                                                                                                                                                                                                                                          می‌شود.

خبرگزاری حکومتی ایسنا ـ اول دی

دستگیری 230 نفر در پارتی‌های شب یلدا

خبرگزاری حکومتی ایسنا ـ دستگیری 230 نفر در پارتی‌های شب یلدا

ماموران پلیس پایتخت که از برگزاری دو مهمانی مختلط در فرمانیه و لواسان با خبر شده بودند، با اخذ مجوز از مقام قضایی به محل برگزاری این دو مهمانی رفته و اقدام به دستگیری افراد حاضر در این مهمانی کردند. این افراد که از طریق اینستاگرام به این مهمانی دعوت شده بودند، توسط ماموران به مقر پلیس منتقل شدند.همچنین سرهنگ ذوالفقار برفر ، رئیس پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ نیز در اینباره گفت: این افراد در دو عملیات جداگانه دستگیر شدند،

سایت حکومتی اعتماد آنلاین ۵ دی

رئیس پلیس پایتخت:

۵۹ قهوه خانه پلمپ شد

وی گفت: همچنین یک نفر از رجزخوانان فضای مجازی نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

سایت حکومتی فانوس ۵ دی

و نکتة بعد این که این 216نفر که از اراذل و اوباش هستند که از اول که از ارازل و اوباش نبودند؛ تحقیق کنید ببینید که چی شده که اراذل و اوباش شدند.

سایت حکومتی فانوس ۵ دی : این 216نفر که از اراذل و اوباش هستند که از اول که از ارازل و اوباش نبودند؛ تحقیق کنید ببینید که چی شده که اراذل و اوباش شدند.