پیام دونالد ترامپ: مردم ایران

پیام رئیس جمهور آمریکا: مردم ايران سرانجام عليه رژيم  فاسد حاكم بر ايران دست به اقدام مي‌زنند

  • رئيس‌جمهور آمريكا در پيامي در حمايت از قيام مردم ايران در روز 12 دي، اعلام كرد: مردم ايران سرانجام عليه رژيم بي‌رحم و فاسد حاكم بر ايران دست به اقدام مي‌زنند.

دونالد ترامپ افزود : تمامي پول‌هايي كه اوباما به‌نحوي احمقانه (به اين رژيم داد)، خرج تروريسم شد و به «جيب» (مقامات رژيم) رفت و مردم از غذاي كمي برخوردارند، نرخ تورم بالاست و حقوق بشر وجود ندارد. رئیس جمهور آمریکا در یک هشدار دیگر تاکید کرد : آمريكا به نظارة (وضعيت ايران) نشسته است».

  • سپاه پاسداران ولایت خامنه ای در واکنشی هراسان نسبت به پیامهای رئیس جمهور آمریکا در روزنامه سپاه نوشت: سیاستمداران امریکایی از هر دو طیف چپ (دموكرات) و راست (جمهوریخواه) در تعدادی كم سابقه، در حمایت از موضع ترامپ صف كشیده‌اند، در حالی که حتی برخی پا فراتر گذاشته، خواستار این شده‌اند كه رئیس‌جمهور امریکا به توئیت كردن بسنده نكند. بدنه سیاسی دموكرات‌‌‌‌‌ها و جمهوریخواهان، تقریباً همگی از توئیت‌های روزانه ترامپ در مورد ایران حمایت می‌كنند.

سپاه پاسداران که به خاطر جنایتهای سرکوبگرانه و غارتگریهای گسترده مورد بیشترین انزجار قیام کنندگان در ایران است، در ادامه افزود: رئيس جمهور آمریکا در پیامهای روزانه خود می‌نویسد: مردم بزرگ ایران سال‌هاست كه سركوب شده‌اند. آنها گرسنه غذا و آزادی‌اند. ثروت مردم ایران نیز همراه با حقوق بشرشان چپاول شده است.. زمان تغییر رسیده است.

پیام دونالد ترامپ: مردم ایران علیه رژیم فاسد حاکم – واکنش پاسداران خامنه ای