اندازه متن
Aa Aa

 

  شیخ راشد بن عبدالله آل خلیفه، وزیر کشور بحرین،  روز یک شنبه  اول بهمن  گفت، نیروهایی امنیتی بحرین  از وقوع 19 عملیات تروریستی در سال 2017 میلادی در خاک این کشور جلوگیری کرده‌اند.

تمام این 19 عملیات تروریستی با حمایت های سپاه پاسداران رژیم ایران و حزب الله لبنان و گروههای شبه نظامی الحشد الشعبی وابسته به سپاه قدس در عراق طرح ریزی و هدایت شده‌اند.
وی افزود:«عملیات با هدف ترور تعدادی از مقامات و مسئولین دولتی، شخصیتهای سرشناس جامعه و افراد پلیس و نیز آسیب رساندن به اموال عمومی و آتش زدن و نابودی تاسیسات نفتی

طرح ریزی شده بود که با جمع آوری اطلاعات لازم و واکنش سریع نیروهای امنیتی، شناسایی، تعقیب و از وقوع آن جلوگیری به عمل آمد.
وزیر بحرینی گفت عملیات های تروریستی که امنیت و ثبات کشورش را تهدید می کنند توسط عناصر تروریستی مورد حمایت رژيم ایران که در آن کشور حضور دارند و با هماهنگی سپاه پاسداران،

الحشد الشعبی عراق و حزب الله لبنان فعالیت و از آنها کمک های آموزشی، مالی و لوجستیک دریافت می کنند، فرماندهی و هدایت می شود.

وی افزود که حتی اگر کشورهایی که این اشخاص تروریست در آنها اقامت دارند با اینترپل همکاری نکنند سرانجام آن تروریست ها به چنگال عدالت خواهند افتاد و بدون مجازات نخواهند ماند.

بحرین: تمام عملیات تروریستی که در این کشور انجام شده با هدایت رژیم ایران بوده است