دیگر چه  می‌شود  گفت وقتی که مهره‌ها و رسانه‌های خود رژیم می‌گویند دو سرنوشت در انتظار نظام است، یا سرنگونی از طریق انقلاب یا فروپاشی!

فکر می‌کنم حرفهایی که در این گزارش از آدمهای رژیم می‌شنوید، نیاز به هیچ توضیح و تشریح دیگری ندارد؛    

سایت حکومتی انتخاب ۷ بهمن: بهزاد نبوی

اگر كاري كنيم كه مردم به اين نتيجه برسند كه انتظارات‌شان از طريق صندوق‌هاي راي به نتيجه نمي‌رسد، آنها را به سمت انقلاب هل مي‌دهيم.

سایت حکومتی انتخاب ۷ بهمن: بهزاد نبوی -اگر كاري كنيم كه مردم به اين نتيجه برسند كه انتظارات‌شان از طريق صندوق‌هاي راي به نتيجه نمي‌رسد، آنها را به سمت انقلاب هل مي‌دهيم.

سایت حکومتی جماران ۷ بهمن: عباس عبدی

بدترين وضعيت براي هر حكومتي كه تعادل ندارد، وقتي است كه مي‌خواهد تغيير سياست بدهد و بدتر از آن زماني است كه اين تغيير سياست را اعمال نكند

اگر حكومت قادر به پذيرش نباشد، اگر اپوزيسيون قوي باشد و آلترناتيوي قدرتمند براي حاكميت وجود داشته باشد، به سمت انقلاب مي‌رويم و اگر اين اپوزيسيون قدرتمند نباشد، حكومت و جامعه دچار فروپاشي مي‌شود.

سایت حکومتی افکار نیوز ۷ بهمن

آسمان اقتصاد ایران ابری ست

یک کارشناس اقتصادی معتقد است وقتی چالش های ریز و درشت همانند بدهی های چندصد هزار میلیارد تومانی دولت و ساختار بودجه ناکارآمد و نارضایتی های سیاسی داخلی را کنار هم قرار می دهیم تنها می توان نتیجه گرفت که آسمان اقتصاد ایران شدیدا ابری است و شاید بحران های اقتصادی ایران دیگر راه حل اقتصادی ندارد.

سایت حکومتی افکار نیوز ۷ بهمن -آسمان اقتصاد ایران ابری ست

جهانگیری معاون آخوند روحانی ۷ بهمن مانع تراشی‌ها ممکن است به اعتراض منجر شود

همین مانع تراشی‌ها ممکن است به اعتراض جوانان و حتی جامعه منجر شود.

گاهی هم با کژاندیشی فکر می کنیم که نارضایتی فقط دامن یک فرد یا یک دولت را می‌گیرد و به دیگران آسیب نمی‌زند.

ما معتقد هستیم همه ما چه دولت و چه تمام نهادهای حاکمیتی چه بخش خصوصی و چه نهادهای مدنی نباید اجازه دهیم این حس خصوصا در نسل جوان ایجاد شود که خدای ناکرده بگویند آینده‌ای ندارم.

جهانگیری معاون آخوند روحانی ۷ بهمن- مانع تراشی‌ها ممکن است به اعتراض منجر شود

دهقان عضومجلس ارتجاع ۷ بهمن

تشکیل دهندگان این تجمعات از قشر مرفه نبودند و عمدتاً بیش از 70 درصد آنها زیر 30 و 35 سال بودند، اکثراً جوان و بیکار بودند.

مردم زمانی که بدانند کسانی که در حکومت هستند زندگی شاهانه دارند و ثروت‌هایی برای خود دست و پا و در کاخ‌های مجلل زندگی می‌کنند و خود فرزندان و وابستگان این‌ها بویی از زندگی مردمی نمی‌برند و در فضای زندگی مردم نیستند طبیعتا این اعتراض مردم را برمی‌انگیزد.

دهقان عضومجلس ارتجاع ۷ بهمن – تشکیل دهندگان این تجمعات از قشر مرفه نبودند و عمدتاً بیش از 70 درصد آنها زیر 30 و 35 سال بودند، اکثراً جوان و بیکار بودند.

بیشتر بخوانید :

آسوشیتدپرس:‌ مردم مایلند آشکارا به سرنگونی رژیم ایران فراخوان بدهند

سی.ان.ان: تظاهرکنندگان ایرانی خواهان سرنگونی علی خامنه‌ای هستند

منشور وارسته: واژگونی استراتژی “بقاء نظام”

 

وقتی ایادی رژیم اذعان می‌کنند انقلاب حتمی است!

استودیو خبر, گزارشهای خبری |