اندازه متن
Aa Aa

 

افشاگری مقاومت ایران در واشیگتن درباه سرکوب سایبری توسط سپاه پاسداران مورد گسترده رسانه های عربی قرار گرفت

العربیه گزارش داد

:‌شورای ملی مقاومت ایران در گزارشی اعلام کرد سپاه پاسداران از برنامه‌های در دسترس برای مقاصد شنود الکترونیکی و سرکوب استفاده کرده و در جهت مراقبت و جلوگیری از قیام در آینده از آنها استفاده می‌کند.

علیرضا جعفرزاده گفت.

سپاه پاسداران برای تولید برنامه‌هایی تلاش می‌کند که میتوانند به صورت گسترده‌یی در حمایت از رژیم آخوندها در داخل و خارج ایران جاسوسی کند.

منبع:‌العربیه جمعه 16 فوریه 2018 ـ 27 بهمن 1396

روزنامه الشرق الاوسط:

42 میلیون کاربر برنامه‌های هوشمند در ایران با خطر ”نفوذ“ روبرو هستند

روزنامه الشرق الاوسط نوشت:‌علیرضا جعفرزاده در یک کنفرانس رسانه‌یی گفت رژیم ایران در مدت اخیر توانسته است در شمار زیادی از تلفنهای همراه مردم ایران نفوذ کند. این اقدام پس از شعله‌ور شدن تظاهرات اخیر در 142 شهر کشور صورت گرفته است. وی روشن ساخت که شمار نفوذهای اخیر در ایران به هفت میلیون از 42 میلیون کاربری که در ایران از این برنامه‌ها استفاده می‌کنند، می‌رسد و خطر آن کشورهای همسایه ایران و همچنین کشورهای غربی را نیز تهدید می‌کند ….

زنامه الشرق الاوسط27 بهمن

 

روزنامه عکاظ:

کنفرانس مقاومت ایران در افشای شیوه‌های جنگ اینترنتی رژیم آخوندی

روزنامه عکاظ چاپ عربستان نوشت .

شورای ملی مقاومت ایران اعلام کرد به اطلاعات جدیدی از تلاشهای سیستماتیک سپاه پاسداران برای گسترش و تسریع جنگ الکترونیک در داخل و خارج ایران دست یافته است… این شورا در بیانیه خود اعلام کرده است که پس از قیام مردم ایران در سراسر کشور ، موج جدید جنگ اینترنتی از سوی نیروهای سپاه پاسداران با همکاری وزارت اطلاعات شتاب گرفته است….
منیع:‌عکاظ27بهمن

انعکاس افشاگری مقاومت ایران در رسانه های عربی