تظاهرات کشاورزان اصفهان – اعتراضات سایر اقشار مردم علیه رژیم آخوندی

تظاهرات کشاورزان اصفهان

 

هزاران تن از کشاورزان محروم اصفهان و شرق این استان در اعتراض به سياستهاي ضدمردمي رژيم آخوندي، در کنار پل خواجو در اصفهان دست به تجمع زدند

كشاورزان زحمتكش و گروههاي از مردم اصفهان به حمايت از آنان برخاسته بودند سپس اقدام به راهپیمایی در خیابان‌های اصفهان کردند و شعارهایی علیه آخوند روحاني رئيس جمهور رژيم و آخوند محمد خاتمي رئيس جمهور پيشين كه يكي از عوامل دزديدن آبهاي كشاورزان سران رژیم آخوندی سردادند

 

تظاهر كنندگان سپس در مقابل مرکز رادیو تلویزیون رژیم  آخوندی  تجمع کردند و تنفر خود را صدا و سيماي منحوس رژيم بخاطر  پوشش ندادن خبر اعتراض کشاورزان در اصفهان ابراز کردند.

 

كشاورزان محروم پس از راهپیمایی وارد مصلاي  شهر اصفهان شده و نمایش هفتگی آخوندها را با شعار «هیهات مناالذله» و «عزا عزاست امروز روز عزاست امروز زندگی کشاورز رو به هواست امروز»بهم زدند.

کشاورزان با پشت کردن به سخنران نمايش جمعه، و سردادن شعار، مانع برگزاری نمایش جمعه رژیم شدند.

 

صبح روز جمعه، کارگران فولاد اهواز برای بیست و پنجمین روز متوالی نسبت به سياستهاي ضدكارگري رژيم دست به اعتراض زده و راهپيمايي كردند. كارگران معترض شعار مي دادند:‌ این همه بیعدالتی هرگز ندیده ملتی؛ همشهری بهوش باش اهواز صاحب نداره.

 

روز جمعه۲۵ اسفند کارگران ؛پیمانکاران و مصالح فروشان مجتمع تفریحی متعلق به وزارت دفاع رژیم در انزلی در اعتراض به عدم پرداخت مطالباتشان از سال ۹۴ تا کنون تجمع اعتراضی برگزارکردند.

 

جمعی از اهالی روستای محروم و زلزله زده  ناوه فره در سرپل ذهاب در تجمع اعتراضی خواستار پرداخت غرامت دامهایشان شدند.

 

جمعی از کارگران شرکتی شهرداری کرمان در اعتراض پرداخت نشدن  ۴ ماه حقوق وحق بیمه و مطالبات دیگر،روز چهارشنبه در مقابل شوراي قلابي شهر كرمان تجمع كردند

 

روز پنج‌شنبه کارگران شرکت تراورس راه‌آهن شمال شرق۱ در اعتراض به پرداخت نشدن ۳ماه حقوق و۶ماه بیمه و همچنین عیدی و پاداش خود دست به اعتصاب زده و مقابل استانداری رژیم در سمنان تجمع کردند.

 

کارگران کاشی حافظ روز پنجشنبه مقابل اداره صنعت و معدن تجمع کردند و عليه كارگزاران رژيم شعار سردادند.

 

مامورین سد معبر شهرداری رژيم روز پنجشنبه در داخل کمربندی قرچک با هجوم به دستفروشان محروم مانع کار آنان شدند که موجب درگیری بین مردم و دستفروشان با ماموران سركوبگر رژيم  شد.

 

صدهاتن از معلمان  مدارس غیردولتی در یزد در اعتراض به پرداخت نشدن ۶ماه حقوق عقب افتاده خود در سالن معلم این شهر تجمع کردند. روی یکی از دستنوشته‌ها در دست معلمان نوشته شده بود:«معلم بپا خیز برای رفع تبعیض»

 

کارگران و کارمندان شهرداری بروجرد  روز پنجشنبه در اعتراض به پرداخت نشدن ۸ماه حقوق خود مقابل شهرداری رژیم در این شهر تجمع کردند.

 

کارگران خدمات شهری و فضای سبز شهرداری نظرآباد در کرج  در اعتراض به ٧ ماه حقوق معوقه خود روز پنجشنبه  دست به تجمع و اعتراض زدند.