حرکتهای اعتراضی اقشار مختلف – تظاهرات مردم کازرون – درود مریم رجوی

حرکتهای اعتراضی اقشار مختلف

روز سه شنبه مردم کازرون برای دومین روز  در اعتراض به جدایی بخشهایی از اين شهر و ایجاد شهرستان جدید،  در مقابل فرمانداری رژیم تجمع کرده و تظاهرات گسترده ای برگزار کردند. آنها شعار می دادند: کازرونی با غیرت    هیهات مناالذله

مردم معترض کازرون به خواسته امام جمعه جنایتکار این شهر که خواستار متفرق شدن آنها شد اعتنایی نکردند و به اعتراض خود ادامه دادند.

بازاریان، اصناف و فرهنگیان کازرون نیز روز سه شنبه کسب و کار خود را تعطیل کرده و به مردم پیوستند.مردم و جوانان کازرون با ماموران سرکوبگر رژیم که قصد متفرق کردن آنها را داشتند، درگیر شدند.

 

رئیس جمهور برگزيده مقاومت به مردم به پاخاسته كازرون و اعتصابها و تظاهرات اعتراضی هموطنان در سایر نقاط  کشور درود فرستاد و جوانان غیور میهن  را به شركت و حمايت از اين اعتراضات فراخواند.

خانم رجوي از مجامع بين المللي مدافع حقوق بشر خواست در برابر اقدامات سركوبگرانه رژيم آخوندي سكوت نکنند و براي آزادي دستگير شدگان خيزشهاي اخير به‌خصوص در اهواز و اصفهان دست به اقدام فوري بزنند.

 

روز سه شنبه بازاریان و کسبه شهرهای جوانرود، بانه و مریوان برای سومین روز در اعتراض به قوانین جدید گمرکی و بسته شدن مرزها به اعتصاب خود ادامه دادند .

بازاریان و کسبه شهر سقز نیز به اعتصاب سراسری شهرهای مرزی پیوستند.

 

روز سه شنبه دانشجویان تربیت مدرس برای سومین روز در اعتراض به سیاست های رژیم آخوندی در این دانشگاه تجمع کردند

دانشجویان شعار می دادند: دانشجو برپا خیر، فریاد آر، بغض فروخورده را

 

 

جمعی از غارت شدگان موسسه توسعه البرز نیز روز سه شنبه  در مقابل بانک مرکزی رژیم در تهران تجمع کردند و خواستار پولهای خود شدند.

 

جمعی از غارت شدگان موسسه آرمان وحدت روز سه شنبه ؛ در مقابل دفتر سرپرستی شعب استان خوزستان تجمع کرده  و ورودی آن را گل‌مالی کردند.

آنها علیه کارگزاران رژیم  شعار می دادند

 

روز دوشنبه نیز  غارت شدگان موسسه آرمان وحدت اهواز روی درب موسسه اعتباری ملل شعبه زیتون اهواز روغن سوخته ریخته و این موسسه را بستند.

 

سهامداران کنتورسازی روز دوشنبه در یازدهمین نمایشگاه بورس در اعتراض به سازمان بورس و وزارت اقتصاد رژیم  بخاطر بر باد رفتن  دارایی های بر باد رفته سهامداران تجمع اعتراضی برگزارکردند و علیه دولت آخوند روحانی شعار دادند.

 

کارگران زحمتکش راه آهن شمال شرق روز دوشنبه  تجمع اعتراضی برگزار کردند و خواهان حقوق و بیمه درمانی خود شدند.