ادامه اعتصاب و تجمعهای اعتراضی اقشار مردم در شهرها

اندازه متن
Aa Aa

ادامه اعتصاب و تجمعهای اعتراضی اقشار مردم در شهرها

تجمع و راهپيمايي اعتراضي كاركنان گروه ملي فولاد اهواز

کارکنان گروه ملی صنايع  فولاد اهواز در اعتراض به پرداخت نشدن  معوقات حقوقی و کلیه مطالبات خود مقابل استانداری رژیم در اهواز تجمع اعتراضي برگزار کردند.و از آنجا به سمت کیانپارس دست به راهپیمایی زدند. كارگران معترض سپس به سمت امانيه محل فرمانداري و دفترهاي سه تن ازاعضاي مجلس رژيم از اهواز رفتند شيشه هاي دفاتر نمايندگان مزدور رژيم را شكستند و وسايل آنرا تخريب كردند. كارگران بجان آمده  با سردادن شعارهاي دشمن ما همينجاست دروغ مي گن آمريكاست، مرگ بر ستمگر درود بر كارگر، كارگر مي ميرد ذلت نمي پذيرد خواستار استعفاي استاندار و فرماندار مزدور رژيم و احقاق حقوق خود شدند

 

نیروهای سرکوبگر انتظامی رژیم در وحشت از گسترش تظاهرات در طول مسیر کارگران را احاطه کرده بودند.

 

تجمع اعتراضی مردم برازجان به بی‌آبی

جمعی از مردم برازجان در اعتراض به بی‌آبی در مقابل اداره آبفای این شهر دست به تجمع زدند.گرمای هوا و بی آبی مردم این شهرستان را آزار می دهد و اداره آبفای شهر هیچ اقدامی برای رفع مشکلات مردم نمی‌کند

 

بستن اتوبان اهواز-ملاثانی از سوی کشاورزان با فریاد العطش

کشاورزان شهرهای ویس و ملاثانی در اعتراض به عدم تامین حق‌آبه کشاورزی با سینه زنی و فریاد “العطش” روبروی شرکت آبرسانی شرق کارون تجمع کرده و اتوبان اهواز – ملاثانی را مسدود کردند.

 

تجمع اعتراضی ساکنان مسکن مهر در هلانیه جوانرود

جمعی از ساکنین مسكن مهر هلانيه در جوانرود در اعتراض به نبود امكانات شهري و امكانات بهداشتي و رفاهي در برابر فرمانداری رژیم در این شهر تجمع اعتراضي برگزار كردند.

 

پزشکان در شیراز دست به تجمع اعتراضی زدند

پزشکان خانواده در استان فارس در اعتراض به پرداخت نشدن ماه‌ها حقوق‌شان مقابل ساختمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز تجمع کردند.

 

تجمع پیمانکاران طلبکار شهرداری رژیم در تهران

پیمانکاران شهرداری رژیم در تهران در اعتراض به عدم دریافت مطالبات تسویه نشده‌شان ، مقابل ساختمان شورای قلابی شهر تجمع کردند.

 

تجمع اعتراضی کسبه بازارچه آنزان‌پر ایذه

کسبه بازارچه آنزان‌پر ایذه در اعتراض به وعده‌های توخالی کارگزاران رژیم آخوندی برای پرداخت وام دست به تجمع زدند.