پیامهای همبستگی با گردهمایی بزرگ مقاومت ایران وفعالیتهای کانونهای شورشی

اندازه متن
Aa Aa

پیامهای همبستگی با گردهمایی بزرگ مقاومت ایران وفعالیتهای کانونهای شورشی

 

همبستگی با گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس

بارونس ميچر – عضو مجلس اعيان انگلستان

من بارونس ميچر عضو مستقل در پارلمان انگلستان هستم و علاقه زیادی به مردم ايران دارم. اين كشور بسيار ويژه است، مردم ايران بسيار تحصيل‌كرده، پيشرفته و بافرهنگ هستند، اما تحت سركوب و رفتار به‌شدت وحشتناك رژيم حاكم قرار دارند. زندانيان به قتل مي‌رسند، مردم اصلاً درآمد مناسبي ندارند و ماه‌ها و ماه‌ها بدون دريافت هيچ‌گونه حقوقي كار مي‌كنند. اين وضعيت وحشتناكي است و من مي‌خواهم به همة كساني از سراسر جهان بپيوندم كه از وضعيت ايران آگاهند و خواهان حمايت از ده‌ها هزار نفري هستند كه در پاريس در پايان اين ماه گردهم مي‌آيند براي اتحاد در اعتراض به آن‌چه در ايران رخ مي‌دهد. براي آنها آرزوي موفقيت دارم و به رژيم ايران مي‌گويم: به صداي مردمي كه خواهان دموكراسي هستند گوش فرا بدهيد، چون بدون دموكراسي و حقوق بشر، ايران هم‌چنان كشوري غم‌انگيز خواهد بود، در حالي كه مي‌تواند كشوري بسيار شگفتي‌آور، قدرتمند و درخور دوستي باشد و بهترين خدمت را براي مردمش به عمل بياورد.

 

پدر کلود مستويک -رئيس سازمان پاکس‌کريستي استراليا

سلام، نام من پدر کلود مستويک است و رئيس سازمان قلب‌هاي مقدس در سيدني استراليا هستم.

من تاکنون سه مرتبه در پاريس حضور داشته‌ام و اين باعث افتخار من بوده است که بتوانم در حمايت و همبستگي با دموکراسي در ايران صحبت کنم. مي‌خواهم بهترين آرزوهايم را براي سازمان‌دهندگان و شرکت‌کنندگان داشته باشم و اميدوارم که کنفرانس موفقيت‌آميز و مثبت باشد.

اين يک حرکت مناسب در مسير صلح و عدالت و دموکراسي است مي‌خواستم براي همة ايرانياني که در گردهمايي پاريس براي صلح و عدالت گردهم مي‌آيند, بهترين آرزوها را داشته باشم.

 

ليدي والري كوربت- انگلستان

سلام و به تمام اشرفي‌ها و آنهايي كه در كمپ ليبرتي بودند خوشامد مي‌گويم. شجاعت شما هرگز فراموش نخواهد شد، من حتماً آن‌را فراموش نخواهم كرد.

در 30 ژوئن، بيش از 100 هزار ايراني از سراسر جهان به‌علاوة نمايندگان پارلمان از چندين كشور در پاريس گردهم خواهند آمد تا خواستار تغيير رژيم در ايران شوند.

چنان‌چه وزير خارجة آمريكا مايك پومپئو مي‌گويد:

«در نهايت، اين مردم ايران هستند كه زمان آن‌را تعيين خواهند كرد. در نهايت، اين مردم ايران هستند كه دربارة رهبري‌شان تصميم خواهند گرفت». من، مانند هميشه، با جمله‌يي كه رابين كوربت سخنراني‌اش را با آن خاتمه مي‌داد، سخنانم را پايان مي‌دهم:

ايران آزاد خواهد شد.