گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس با حمایتهای بیشتری روبرو می شود

اندازه متن
Aa Aa

 

گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس با حمایتهای بیشتری روبرو می شود 

شمار دیگری از اعضای پارلمان و شخصیتهای سیاسی و اجتماعی کشورهای مختلف از گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس که قرار است روز ۹تیرماه آینده برگزار شود حمایت و اعلام همبستگی کردند.

در انگلستان بارونس میچر عضو مجلس اعیان و لیدی والری کوربت همسر رابین کوربت فقید عضو برجسته مجلس اعیان و همچنین پدر کلود مستویک رئيس سازمان پاکس کریستی استرالیا در میان حمایت کنندگان هستند

  بارونس ميچر – عضو مجلس اعيان انگلستان

من بارونس ميچر عضو مستقل در پارلمان انگلستان هستم و علاقه زیادی به مردم ايران دارم. اين كشور بسيار ويژه است،

مردم ايران بسيار تحصيل‌كرده، پيشرفته و بافرهنگ هستند، اما تحت سركوب و رفتار به‌شدت وحشتناك رژيم حاكم قرار دارند. زندانيان به قتل مي‌رسند، مردم اصلاً درآمد مناسبي ندارند و ماه‌ها و ماه‌ها بدون دريافت هيچ‌گونه حقوقي كار مي‌كنند.

اين وضعيت وحشتناكي است و من مي‌خواهم به همة كساني از سراسر جهان بپيوندم كه از وضعيت ايران آگاهند و خواهان حمايت از ده‌ها هزار نفري هستند كه در پاريس در پايان اين ماه گردهم مي‌آيند براي اتحاد در اعتراض به آن‌چه در ايران رخ مي‌دهد.

براي آنها آرزوي موفقيت دارم و به رژيم ايران مي‌گويم: به صداي مردمي كه خواهان دموكراسي هستند گوش فرا بدهيد، چون بدون دموكراسي و حقوق بشر، ايران هم‌چنان كشوري غم‌انگيز خواهد بود، در حالي كه مي‌تواند كشوري بسيار شگفتي‌آور، قدرتمند و درخور دوستي باشد و بهترين خدمت را براي مردمش به عمل بياورد.

  ليدي والري كوربت– انگلستان

سلام و به تمام اشرفي‌ها و آنهايي كه در كمپ ليبرتي بودند خوشامد مي‌گويم. شجاعت شما هرگز فراموش نخواهد شد، من حتماً آن‌را فراموش نخواهم كرد.

در 30 ژوئن، بيش از 100 هزار ايراني از سراسر جهان به‌علاوة نمايندگان پارلمان از چندين كشور در پاريس گردهم خواهند آمد تا خواستار تغيير رژيم در ايران شوند.

چنان‌چه وزير خارجة آمريكا مايك پومپئو مي‌گويد:

«در نهايت، اين مردم ايران هستند كه زمان آن‌را تعيين خواهند كرد. در نهايت، اين مردم ايران هستند كه دربارة رهبري‌شان تصميم خواهند گرفت». من، مانند هميشه، با جمله‌يي كه رابين كوربت سخنراني‌اش را با آن خاتمه مي‌داد، سخنانم را پايان مي‌دهم:

ايران آزاد خواهد شد.

  پدر کلود مستويک -رئيس سازمان پاکس‌کريستي استراليا

سلام، نام من پدر کلود مستويک است و رئيس سازمان قلب‌هاي مقدس در سيدني استراليا هستم.

من تاکنون سه مرتبه در پاريس حضور داشته‌ام و اين باعث افتخار من بوده است که بتوانم در حمايت و همبستگي با دموکراسي در ايران صحبت کنم. مي‌خواهم بهترين آرزوهايم را براي سازمان‌دهندگان و شرکت‌کنندگان داشته باشم و اميدوارم که کنفرانس موفقيت‌آميز و مثبت باشد.

اين يک حرکت مناسب در مسير صلح و عدالت و دموکراسي است مي‌خواستم براي همة ايرانياني که در گردهمايي پاريس براي صلح و عدالت گردهم مي‌آيند, بهترين آرزوها را داشته باشم.

گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس با حمایتهای بیشتری روبرو می شود