تجمع اعتراضی جوانان بعد از مسابقه فوتبال و اعتراضات سایراقشار

اندازه متن
Aa Aa

تجمع اعتراضی جوانان بعد از مسابقه فوتبال و اعتراضات سایراقشار

جمعه شب ۲۵ خرداد،  مردم و جوانان تهران پارس كه در رابطه با مسابقه ایران و مراکش در جام جهاني فوتبال، تجمع کرده بودند، علیه مزدوران سرکوبگر رژیم که قصد دستگیری تجمع كنندگان را داشتند، شعارهای بی شرف بی شرف سردادند

 

یکشنبه جمعی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز براي سومين روز متوالي در اعتراض به دستگیری همکارانشان با حضور در مقابل ساختمان دادگستری رژيم در اهواز، خواهان آزادی آنان شدند.در این تجمع خانواده های کارگران بازداشتی نیز حضور داشتند. بدنبال اين اعتراضات رژيم آخوندي مجبور به آزاد كردن شمار ديگري از كارگران زنداني شد.

کارگران تجمع کننده اعلام کرده اند تا آزادی همه همکارانشان دست از اعتراض برنخواهند داشت.

 

روز یکشنبه ۲۷ خرداد دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران در اعتراض به احکام سنگین قضایی صادر شده توسط قضاییه جنایتکار آخوندی برای دانشجویان تجمع کردند و خواستار لغو احکام دانشجویان شدند.

دانشجویان با تعطيل كردن امتحانات در محوطه دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران تجمع كردند و با در دست داشتن پلاکاردهایی از اساتید علوم اجتماعی خواستار موضعگیری در برابر اقدامات سركوبگرانه در دانشگاه شدند.

 

روز یک‌شنبه جوانان در بویراحمد گرمسیر دست به تجمع زدند و نسبت به اجحافهاي ايادي رژيم در حق مردم منطقه اعتراض کردند.

 

کارگران شهرداری بروجرد در اعتراض به عدم پرداخت حقوق خود توسط كارگزاران رژيم در مقابل ساختمان شهرداري رژيم در بروجرد تجمع اعتراضي برپا كردند

حقوق  این کارگران از مهرماه سال گذشته تاکنون پرداخت نشده است.

 

روز شنبه مسافران سردرگم در ایستگاه قطار ماهشهر بخاطر ندانم كاري و  بی کفایتی کارگزاران رژیم از جمله كمبود و سوخت و قطعات و پر شدن ظرفیت واگن ها، دست به اعتراض زدند.