مایک پمپئو-محکوم کردن حرکت هسته ای رژیم ایران ومداخلاتش

اندازه متن
Aa Aa

مایک پمپئو-محکوم کردن حرکت هسته ای رژیم ایران ومداخلاتش

وزیر خارجه آمریکا : اگر رژیم ایران بر تعداد سانتریفیوژهای خود بیفزاید و ارتقای برنامه اتمی‌اش را آغاز کند، خشم و غضب كل دنیا بر آنها فرود خواهد آمد.

وزیر خارجه آمریکا  اعلام کرد اگر رژیم ایران بر تعداد سانتریفیوژهای خود بیفزاید و ارتقای برنامه اتمی‌اش را آغاز کند، خشم و غضب كل دنیا بر آنها فرود خواهد آمد.

مایک پومپئو که با ام اس ان بی سی مصاحبه می کرد گفت: حرکت رژیم ایران به سمت برنامه تسلیحات اتمی برای تمام دنیا غیرقابل قبول است. رئیس جمهور ایالات متحده در موضعگیریهایش بدون هیچ ابهامی میگوید رژیم ایران قادر نخواهد بود به سلاح هسته ای دست پیدا كند.

وزیر خارجه آمریکا در مورد اختلاف آمریکا با اروپا و برخی از کشورها در مورد برجام گفت: شکاف میان ما و متحدانمان درست نیست. کشورهای منطقه در کنار ما هستند. وقتی با کشورهای اروپایی هم صحبت می‌کنیم آنها هم تهدیدی كه رژیم ایران ایجاد میكند را درك میكنند. آنها فعالیت شرورانه این رژیم از طریق حزب الله لبنان و مداخلاتش در یمن و سوریه عراق و هم‌چنین خطر برنامه موشكی این رژیم  را درک می‌کنند. یك درك متحد از رفتار بدخواهانه رژیم ایران وجود دارد و اگر این رژیم تصمیم بگیرد در مسیر تسلیحات هسته ای حركت كند، جهان كاملا متحد خواهد بود