مشروح اخبار ایران و جهان از سیمای آزادی-دوشنبه۱۸تیر1397

اندازه متن
Aa Aa

مشروح اخبار ایران و جهان از سیمای آزادی-دوشنبه۱۸تیر1397

قیام و ایران آزاد

با هزار اشرف  و ارتش آزادي

 

گردهمایی بزرگ مقاومت ایران

پاریس9 تیر 139۷ (30 ژوئن 2018)

 

حمايت از شوراهاي مقاومت و كانونهاي شورشي

 همبستگی ملی برای سرنگونی فاشیسم دینی

ایران آزاد-همراهی با گردهمایی بزرگ مقاومت در شهرهای میهن

گردهمايي بزرگ مقاومت در پاريس

هراس فزاینده در ولایت خامنه ای

برازجان -17تير 97

بعدازظهر روز یکشنبه ۱۷ تیر ماه؛ مردم برازجان برای دومین روز متوالی در اعتراض به بی آبی در این شهر در میدان بیمارستان با شعار مرگ بر ديكتاتور تظاهرات اعتراضی بر گزار کردند.

این تجمع در حالی شکل گرفت که نیروهای سرکوبگر رژیم از در خیابانهای اصلی شهر و میدان بیمارستان مستقر شده بودند  تا مانع شکل گیری هرگونه اعتراضی شوند.

رژيم سوريه و خبرگزاريهاي بين المللي از يک حمله هوايي ديگر به مراکز استقرار پاسداران وشبه نظاميان اعزامي حکومت آخوندي و تلفات گسترده نيروهاي رژيم خبر دادند.

رئيس ديده‌بان حقوق بشر سوريه به خبرگزاري فرانسه گفت كه در اين حملة موشكي، شمار نامعلومي از نيروهاي «(رژيم) ايران و نيروهاي حامي رژيم (اسد) كشته شدند و احتمالاً اين حمله توسط اسراييل صورت گرفته است.

شرکت هواپیمایی اتریش  پروازهای خود را به اصفهان و شیراز از سپتامبر (شهريور ماه)  متوقف می‌کند.

در این هفته، شرکت هواپیمایی عظیم کی. ال ام و ایر فرانس نیز اعلام کرد پروازهای خود را به ایران متوقف می‌کند.

دیکتاتوری تروریستی آخوندی  که در معرض تحریم فزاینده بین المللی قرار گرفته است، می خواهد سیصد میلیون یور پول نقد را از آلمان به ایران منتقل کند.

نشریه بیلد آلمان، با عنوان «پول نقد برای رژیم تروریست! ملاها ، نوشت : رژیم ایران از ترس تحریمهای آمریکا قصد دارد 300میلیون یورو پول نقد را که در بانکهای آلمانی دارد؛ به ایران منتقل کند. آنها می خواهند ۳۰۰میلیون یورو پول را با هواپیما از آلمان به ایران ببرند»