زوزه‌های پایان ناپذیر وحشت از اعتلای مجاهدین – ۲۰تیر۱۳۹۷

اندازه متن
Aa Aa

زوزه‌های پایان ناپذیر وحشت از اعتلای مجاهدین – ۲۰تیر۱۳۹۷

گزیده ای از ابراز وحشت های مهره ها و رسانه های نظام آخوندی

 

 

برگزاری پیروزمند گردهمایی بزرگ مقاومت ایران که چشم دوست و دشمن را خیره کرد و توجه تمام دنیا را به مقاومت ایران و آلترناتیو و جایگزین سیاسی رژیم رو به زوال آخوندی و نیروی محوری آن جلب کرد. این رویداد رژیم بحران‌زدة آخوندی را سراپا تکان داده و همة مهره‌ها و مزدوران داخلی و برون‌مرزي خود را که در پوششهای مختلف تا به حال ادای اپوزیسیون نمایی در می‌آوردند، به خدمت گرفته. وحشت رژیم و مزدورانش وقتی به اوج رسید که توطئة‌ تروریستی رژیم علیه گردهمایی پاریس شکست خورد و عوامل آن از جمله یک دیپلومات تروریست رژیم در اتریش که فرماندهی این عملیات را به عهده داشت دستگیر شدند و حرف مقاومت ایران که سفارتخانه‌های رژیم تماماً لانه‌های ترور و جاسوسی هستند، به اثبات رسید. کار وحشت رژیم از شرایط جدید به هذیان‌گویی و مالیخولیا کشیده است تا آنجا که خبرگزاری رسمی رژیم (ایرنا) جان بولتون را «نفوذی مجاهدین در کاخ سفید» نامیده است. گزیده‌یی از انبوه واکنشهای مهره‌ها و سردمداران رژیم و مطالب دستگاه تبلیغاتی رژیم، در گزارشی که اکنون می‌شنوید، از نظرتان می‌گذرد:

 

‌اسدالله عباسی عضو هیأت رئیسه مجلس ارتجاع ـ 18تیر

عباسی با اشاره به رسوایی اقدام تروریستی رژیم و زیر سؤال رفتن سفارتخانه‌های رژیم در دنیا، طی مصاحبه‌یی به خبرگزاری مجلس ارتجاع به نام خانه ملت گفت:

مجاهدین اقدام به انتشار اخبار کذبی علیه (نظام) کردند و اکنون در شرایطی که اروپایی ها قصد ادامه مسیر برجام را دارند آنها می خواهند فضایی علیه ایران ایجاد کنند که در این زمینه تحرکاتی نیز دارند.

این عضو هیأت رئیسة مجلس ارتجاع در ادامه وظیفه وزارت امور خارجه و دیپلمات های رژیم در سایر کشورها را در چنین شرایطی بسیار سنگین توصیف کرد و با بیانی معکوس از زیر ذره‌بین قرار گرفتن تمام سفارتخانه‌ها و عوامل آنها افزود: کارکنان سفارتخانه های ما نیز در چنین شرایطی نباید بهانه دست دشمن دهند چرا که (مجاهدین) در کشورهای اروپایی که توسعه روابط میان اتحادیه اروپا و ایران را خاری در چشم خود تلقی می کنند، این روابط را تنش زا کنند».

هشدار و اعلام خطر به مهره‌های سیاسی رژیم محدود نمی‌شود، سرکردگان سپاه هم به جای هارت و پورتهای همیشگی ابراز وحشت و سوز و گداز پیشه کرده‌اند:

پاسدار کریمی سرکردة نیروی انتظامی خراسان رضوی ـ 17تیر:

« دشمن به این نتیجه رسیده که چنانچه انقلاب اسلامی به چهل سالگی و بلوغ خود برسد دیگر سخت بتوان با اهرم‌های فشار این انقلاب را به زانو دربیاورد، لذا تمام تلاش خود را بکار بسته که این کشور و ملت جشن پیروزی چهل سالگی خود را برگزار نکند…

دشمنان نظام سعی می‌کنند با یاس و ناامیدی و القای ناکار آمدی نظام مردم را از انقلاب دلسرد و بی تفاوت کنند لذا همه موظفند برای حفظ و بقای نظام در هر سطوحی تلاش کنند. نقش مسئولان نظام برای حفظ و ارتقای جایگاه نظام بسیار اهمیت دارد تا بتوانند در کنار مردمی که همیشه پشتوانه انقلاب بودند و در عرصه‌های سخت حضور مداوم داشتند کشور را به اهداف و آرمان‌ها نزدیک کنند…».

اما یکی از بلندترین زوزه‌های وحشت را یک سایت حکومتی به نام «گلستان ما» که به نظر می‌رسد وابسته به سپاه پاسداران باشد سر داده و به شدت هم به دولت روحانی و وزارت خارجة‌ او سرکوفت زده است. متن مربوطه که موضع وزارت خارجه رژیم را «هم چوب ، هم پیاز ، هم صد تومن» توصیف کرده، گویاست:

سفر آقای روحانی به سویس و اتریش که به منظور نقد کردن احتمالی وعده های اروپاییها انجام می شد ، با جنجال اتهام زنی دادستانی بلژیک به جمهوری اسلامی تحت عنوان « اقدام تروریستی ایران!!» علیه «گردهمایی سازمان (مجاهدین)» ، خاطر ایشان (آقای رئیس جمهور) را مکدر و اوقات خیلی از دوستان آقای ظریف را تلخ کرد…

لحن اولیه آقای ظریف که گفت: « چه جالب ، …» براستی جالب بود. در یک کلام باید گفت که این حاصل «تکدی دیپلماتیک» و چشم دوختن به بیرون از خود و امید بستن به لطف ناکرده خارجی و پند ناپذیری مفرط توسط دیپلماتهای وزارت نشین است.

آقایان وزارت خارجه وقتی هم به خود جرات میدهند و سفیر فرانسه را به منظور اعتراض نسبت به حمایت از (مجاهدین) و اجازه دادن به گردهمایی آنها به این وزارت خانه فرا می خوانند ، آنقدر طرف مقابل دستشان را خوانده است که درجواب میگوید : «سازمان مجاهدین (به تعبیر آنها پی. ام .او.آی) دیگر یک سازمان تروریستی نیست و از لیستهای مربوطه خارج شده اند و حق دارند جلسات و فعالیتهایشان را در فرانسه داشته باشند !!!

« به این ترتیب آب پاکی از سوی فرانسه روی دست آقای ظریف ریخته می شود و به عبارتی دیگر راه هرگونه اعتراض مشابه در آینده را هم بر وی میبندند. به این میگویند « هم چوب ، هم پیاز ، هم صد تومن».