مریم رجوی برای حسابرسی از آخوندها فراخوان داد-20دقیقه-گزارش4-20تیر

اندازه متن
Aa Aa

گزارش 4ـ مریم رجوی برای حسابرسی از آخوندها فراخوان داد

 روزنامه کویتی السیاسه نوشت: مریم رجوی برای حسابرسی از رژیم آخوندها و حمایت از قیام مردمی  در ایران فراخوان داد. گزارش این روزنامه را می بینیم:

پرزیدنت  شورای ملی مقاومت ایران گردهمایی عمومی سالیانه شورای ملی مقاومت در فرانسه را افتتاح می‌كند

مریم رجوی برای حسابرسی از رژیم ایران و حمایت از قیام مردم ایران برای سرنگونی این رژیم  فراخوان داد

در جریان یك كنفرانس مطبوعاتی مریم رجوی گفت: ”این هفته تهران قیام كرد و دیكتاتوری مذهبی حاكم بر ایران را لرزاند و اكثر شهرهای ایران ملتهب است.   قیام تهران ثابت كرد   چرخه تغییر در ایران شروع به حركت كرده است و هیچ چیزی نمی‌تواند اراده مردم ایران برای دستیابی به آزادی را متوقف كند .  رژیم توانایی ممانعت  از گسترش قیامی كه 6ماه قبل آغاز شد را ندارد. سازمان مجاهدین خلق در قیام مستمر مردم در تمامی كشور مشاركت دارد“.

مریم رجوی  همچنین گفت: ”مردم ایران مصمم به سرنگونی این رژیم با تمامی جناحهایش و  ایجاد یک جمهوری بر اساس پلورالیسم(چند حزبی) و رأی مردم و جدایی دین از دولت هستند“.

رجوی پیامی به ایرانیان فرستاد و در آن اعلام كرد   ” تغییر رژیم بیش از هر زمان دیگری در دسترس است و آینده روشن بدون اعدام و شكنجه و تبعیض و سركوب در افق می‌درخشد“.

رئیس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران در همین حال  با ارسال پیام دیگری به جامعه بین المللی از آنها خواست كه ”مبارزه مردم و مقاومت ایران برای پایان دادن به دیكتاتوری مذهبی را به رسمیت شناخته و از ایرانیان برای سرنگونی این رژیم به منظور جلوگیری از خطرات برنامه هسته ای, موشکی و تروریستی رژیم ایران و دخالتهایش در منطقه حمایت كنند“.

علاوه بر این هیئتهای خارجی و عربی به ترتیب سخنرانی كرده و همبستگی خود را با اپوزسیون ایران اعلام کردند.