اطلاعیه کمیسیون امنیت شورای ملی مقاومت-تصمیم خامنه ای وروحانی حمله به گردهمایی

اندازه متن
Aa Aa

اطلاعیه کمیسیون امنیت شورای ملی مقاومت-تصمیم خامنه ای وروحانی حمله به گردهمایی

اطلاعيه كميسيون امنيت و ضدتروريسم

شوراي ملي مقاومت ايران

21 تير 1397

 

خامنه اي، روحاني و وزیران خارجه و اطلاعات

تصميم حمله به گردهمايي پاريس را گرفتند

و اجراي آن به‌عهده وزارت اطلاعات و «ديپلوماتها» گذاشته شد

 

نمايندگيهاي رژيم در اروپا بايد تعطيل

و مأموران اطلاعات و قدس اخراج شوند

كميسيون امنيت و ضدتروريسم شوراي ملي مقاومت ايران با صدور اطلاعيه اي درباره توطئه تروريستي رژيم عليه گردهمايي مقاومت در پاريس و دستگيري ديپلمات تروريست و تروريستهاي عمل كننده اعلام كرد:

دادستان فدرال آلمان روز ۱۱ژوییه طي اطلاعيه‌یي اعلام كرد قضاييه آلمان حكم بازداشت اسدالله اسدي دیپلومات تروريست آخوندها را به اتهام جاسوسي و تباني براي قتل صادر كرده است. وي پیش از این، در اول ژوييه با يك حكم جلب اروپايي دستگير شده بود. بنا بر اين اطلاعيه، اسدي در مارس ۲۰۱۸ به يك زوج ساكن آنتورپ مأموريت داده بود تا يك سوء قصد انفجاري را عليه گردهمايي بزرگ سالانه ايرانيان در۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ در فرانسه به‌اجرا گذارد و در اواخر ماه ژوئن در لوكزامبورگ ۵۰۰ گرم ماده انفجاري TATP به آنها تحويل داده است. اطلاعيه مي افزايد: اسدي عضو وزارت اطلاعات بود كه الويت وظايفش مقابله شديد با اپوزيسيون در داخل و خارج از كشور است و حكم جلب قضاييه آلمان در مغايرت با تقاضاي استرداد اسدي از سوي بلژيك نيست.

اطلاعيه كميسيون امنيت و ضدتروريسم شورا مي افزايد:

براساس اطلاعات موثق از درون رژيم، اين اقدام تروريستي ماهها پيش توسط ولي فقيه، رئیس جمهور، وزیران خارجه و اطلاعات، دبير شوراي عالي امنيت، سركردگان سپاه، نيروي قدس و سازمان اطلاعات سپاه و معاون امنيتي-سياسي دفتر خامنه‌اي تصميم‌گيري شد و اجراي آن به‌عهده وزارت اطلاعات و اسدالله اسدي، رئيس ايستگاه اطلاعات در اتريش گذاشته شد. از چند سال پيش ايستگاه وزارت اطلاعات در اتريش به هماهنگ كننده ايستگاههاي اطلاعات در اروپا تبديل شده است.

اسدي از مأموران با سابقه وزارت اطلاعات است كه از ۱۳۹۳ تحت پوش كنسول سوم در اتاق شماره ۲۰۰ در طبقه سوم سفارت مستقر شد. مسئوليت اصلي او جاسوسي و توطئه عليه مجاهدين بود و در همين رابطه به كشورهاي مختلف اروپايي رفت و آمد مي كرد. قبل از اسدي، مصطفي رودكي، مسئول ايستگاه اطلاعاتي اتريش بود. رودكي ابتدا به تهران منتقل شد و سپس از سال ۹۶ درسفارت رژيم در تيرانا مستقر شد تا به توطئه و جاسوسي عليه مجاهدين در آلباني بپردازد.

رژيم آخوندي كه از عواقب افشاي عمليات تروريستي عليه انبوه شهروندان بيگناه به وحشت افتاده و نگران لو رفتن ديگر تروريستهايش است، در صدد است با تهديد، شانتاژ و امتياز دادن، اسدي را به اتريش مسترد و از آنجا به ايران منتقل كند. اين درحاليست كه اين دیپلومات تروريست در آماده‌سازي براي جنايت عليه بشريت در قلب اروپا فعال بوده و آن را هدايت مي‌كرده است.

اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضد تروریسم بر خواست مقاومت ايران مبنی بر تعطيلي سفارتخانه‌ها و نمايندگي‌هاي رژيم و اخراج دیپلومات تروريستها و مأموران اطلاعات و نيروي قدس تاکید کرده و می افزاید : اين امر منطبق است با تصميم شوراي اتحاديه اروپا در ۲۹ آوريل ۱۹۹۷ كه مقرر كرد مزدوران و مأموران اطلاعاتي و امنيتي آخوندها از كشورهاي عضو اخراج شوند و به كسي از اين ماموران اجازه ورود به كشورهاي عضو اتحاديه اروپا داده نشود.

مقاومت ايران همچنين بر ضرورت افشا و انتشار تمام جزیيات پرونده حمله تروريستي عليه گردهمايي بزرگ ايرانيان تأكيد دارد. اطلاع افكار عمومي از اين جزييات لازمه تأمين امنيت مخالفان و پناهندگان ايران به‌طور خاص و امنيت اروپا به‌طور عام است.