مراسم خاکسپاری جانباختگان فاجعه تصادف در سنندج/ پیام تسلیت مریم رجوی

اندازه متن
Aa Aa

مراسم خاکسپاری جانباختگان فاجعه تصادف در سنندج/ پیام تسلیت مریم رجوی

عصر پنج‌شنبه ۲۱تیر۹۷ مراسم خاکسپاری هموطنان جان‌باخته فاجعه تصادف در سنندج، با حضور خانواده‌های جانباختگان و جمعی از مردم این شهر برگزار شد.

بازماندگان این حادثه دلخراش و عموم مردم شهر این حادثه را نتیجه بی اعتنایی مقامهای رژیم آخوندی به خواسته‌های برحق مردم به ویژه ساکنان بلوار دکتر حسین فاطمی می دانند.

جزییات جنایت سنندج

تصادف تکان دهنده در بلوار دکتر حسین فاطمی سنندج براثر برخورد یک تانکر سوخت با یک اتوبوس مسافربری رخ داد. تانکر سوخت برای سپاه پاسداران نفت را از کرکوک کردستان عراق قاچاق می کرد. رژیم جنایتکار آخوندی در شب حادثه به جای اعزام تیم‌های نجات، ماموران سرکوبگر ضد شورش خود را به محل حادثه گسیل کرد که باعث خشم بیشتر مردم منطقه و درگیری با مزدوران خامنه‌ای گردید. مردم خشمگین یک خودرو سمند نیروی انتظامی را واژگون کردند

ماشین آتش نشانی بدون آب در سنندج

مردم خشمگین سنندج  که در صحنه این حادثه دلخراش حضور داشتند می گویند ماشینهای آتش نشانی که برای خاموش کردن آتش امده بودند آب نداشتند و مردم محل مجبور بودند با دبه آتش را خاموش کنند و این امر باعث شد تعداد بیشتری جان خود را از دست بدهند.

پرده پوشی تعداد قربانیان تصادف سنندج

رژیم آخوندی از ارائه آمار دقیق قربانیان این فاجعه خودداری می‌کند و خبرهای ضدو نقیض در رسانه های خود می دهد. منابع محلی شمار قربانیان را تا ۳۰نفر هم اعلام کردند. اما خبرگزاری های حکومتی از کشته شدن ۱۱نفر خبر می دهند.

پیام تسلیت مریم رجوی در مورد قربانیان فاجعه سنندج

خانم مریم رجوی روز چهارشنبه در پیامی ضمن تسلیت به خانوادههای قربانیان  این فاجعه گفت:‌ ننگ بر آخوندهای حاكم كه به جای رسیدگی به مجروحان فاجعه سنندج، نیروهای ضدشورش برای سرکوب مردم به محل میفرستند، تلاش مذبوحانه آنان بجايی نخواهد رسيد و از خشم و نفرت مردم گريزی ندارند.

مراسم خاکسپاری جانباختگان فاجعه تصادف در سنندج/ پیام تسلیت مریم رجوی