قیام وایران آزاد باهزاراشرف وارتش آزادی-گردهمایی بزرگ مقاومت درپاریس9تیر1397

اندازه متن
Aa Aa

قیام وایران آزاد باهزاراشرف وارتش آزادی-گردهمایی بزرگ مقاومت درپاریس9تیر1397

قیام و ایران آزاد با هزار اشرف  و ارتش آزادي

 گردهمایی بزرگ مقاومت ایران

پاریس9 تیر 139۷ (30 ژوئن 2018)

 حمايت از شوراهاي مقاومت و كانونهاي شورشي

 همبستگی ملی برای سرنگونی فاشیسم دینی

 نسرين مسيح ازمعاونان مسئول اول سازمان مجاهدين

هموطنان گرامی ،خواهر مریم عزیز، حامیان گرانقدر مقاومت، کانون های شورشی در سراسر کشور،  اشرف نشانهای گرد آمده از کهکشان،  از اشرف سه بهمراه همه خواهرانم در شورای مرکزی و همه برادرانم در تشکیلات پولادین مجاهدین به همه شما درود می فرستیم.

درسالگرد سی خرداد و در سی امین سال جاودانگی سی هزار زندانی سیاسی   سر به دار  و در برابر 120 هزار شهید سرفراز مقاومت سر تعظیم فرود می آوریم و به ستارگانی چون ندا و صدیقه درود می فرستیم .

مجاهدین مفتخرند که برای آزادی خلق و  میهنشان از هر آنچه که دوست داشتنی بوده گذشته اند تا آزادی و   انتخاب آزادانه سرنوشت را تقدیم خلقشان کنند.

عبور از آتش و خون و تنگه ها و تنگناها،  از پایداری مافوق  تصور بر تخت  های شکنجه ،  از پایداری پرشکوه زیر بمباران و محاصره تا ایستادن در برابر زرهی و هاموی و تیر و تبر و زیر سنگین ترین موشک باران ها در اشرف و لیبرتی. این پایداری به موازات حمایت های بی شائبه مردمی از جمله حمایت شما اشرف نشانها در سراسر جهان به ما قدرت داده  که در برابر  مهیب ترین دیکتاتوری تاریخ معاصر مقاومت کنیم و ما مجاهدین برای آوردن بهاران آزادی،  بلندتر از هر زمان دیگر می خروشیم ما زن و مرد جنگیم و تا آزادی صد برابر می جنگیم. ما زن و مرد جنگیم صدبرابر می جنگیم .

 هجرت معزي –ازشوراي مركزي سازمان مجاهدين

سلام بر شما. از اشرف3 همراه با هزاران اشرفی به شما درود می‌فرستم و از شما تشكر مي‌كنم. ما و شما در مسیر آزادی از راه‌های پر پیچ و خمی عبور کرده‌ایم و اکنون با قیام رشدیابنده در ایران به هدفمان كه آزادي است نزديك مي‌شويم.

39 سال است که رژیم تلاش کرده مجاهدین را از ریشه‌هایش در جامعه ایران جدا کند. از جمله با صرف ميلياردها دلار براي دروغ‌پراكني و با سركوب وحشيانه از جمله قتل عام 30 هزار زنداني سياسي فقط در تابستان 1988 (67).

من هم مثل دیگر جوان‌های ایرانی از وقتي چشم باز كردم زير بمباران اين تبليغات بودم، از طريق رادیو و تلویزیون، مطبوعات، کتاب‌های درسی و حتی فیلم‌های سینمایی. من هم‌چنين سرکوب وحشیانة اين رژيم را شخصاً لمس کرده‌ام. اما اين گردهمايي عظيم، قدرت اين مقاومت و شكست تلاش‌هاي رژيم را براي شيطان‌سازي آن به‌نمايش مي‌گذارد. حضور انبوه جوانان ایرانی در صفوف مقاومت نشان‌دهندة شکست رژیم است. حقیقت را نمی‌توان زندانی و يا اعدام کرد. جوانان ايراني کانون‌های مقاومت را شکل می‌دهند و با پذیرش همة خطرها، در كارزارها شركت مي‌كنند. تظاهرات و اعتصاب‌ها در سراسر ایران خاموشی‌ناپذیرند. این، واقعیت ایران امروز و مبنای آزادی ایران فرداست.

من احساس مي‌كنم در ميان تظاهركنندگان در تهران و ساير شهرها هستم. با شما بسيار فاصله دارم، اما قلبم با شماست. پيروزي نزديك است و در آن روز آن‌را همراه با مردم عزيزمان جشن خواهيم گرفت. از شما بسيار متشكرم.