رژیم ایران بازنده ملاقات ترامپ و پوتین خواهد بود

اندازه متن
Aa Aa

رژیم ایران بازنده ملاقات ترامپ و پوتین خواهد بود

روزنامه واشنگتن تایمز در مطلبی روز جمعه۲۲تیر ۹۷ نوشت : در حالیکه اوضاع روی زمین و در خاورمیانه به نسبت قبل کاملا متفاوت است ،در مورد ملاقات آتی رهبران آمریکا و روسیه که قرار است اجلاسی مشترک را برگزار کنند باید گفت،رژیم ایران وقتی ترامپ و پوتین ملاقات کنند بازنده خواهد بود .

رژیم ایران از هژمونی خواهی در منطقه تا فروپاشی

واشنگتن تایمز در ادامه به وضعیت کنونی رژیم بحران زده آخوندها در ایران پرداخته و می‌نویسد : رژیم ایران یک زمانی در راه تبدیل شدن به صاحب هژمونی در منطقه بود، به سرعت در حال به حاشیه رانده شدن است. در واقع، شما می توانید بگویید که رژیم در حال فروپاشی است، این رژیم توسط نیروهایی از درون تضعیف شده است.

 تاثیر تحریمهای آمریکا بر اقتصاد رژیم ایران

… با توجه به گفته وزیر امور خارجه پمپئو، تحریم های آینده ایالات متحده، ویرانگر خواهد بود. با توجه به اینکه رژیم تمام پول خود را برای جنگ در سوریه و عراق صرف کرده است، اگر در آمد نفت به صفر برسد، برای ملاها بازی تمام است. واشنگتن تایمز نوشت : قاتلها در تهران این را میدانند، به همین دلیل خامنه ای  علی اکبر ولایتی، مشاور  خود  در مورد مسائل خارجی را این هفته برای تهدید آقای پوتین به مسکو فرستاد: معامله با ترامپ را انجام ندهید یا نیروهای شما در سوریه ممکن است سختی بکشند…

پوتین به دنبال روابط خوبی با ایران بود که صرفا برای پول بود، چیزی که تهران در آینده به مراتب کمتر از آن دارد. رهبر روسیه فقط می تواند به ملاها بگوید: ”این فقط کار نمی کند…“

آیا تحولی در راه است ؟

جالب خواهد بود که ببیند این در چند هفته آینده چگونه تمام می شود. گزارش هایی وجود دارد که روسیه اساسا به   ترامپ و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، اطمینان داده است که مسکو از خروج رژیم ایران از جنوب سوریه حمایت خواهد کرد… سران رژیم ایران ترسیده‌اند، آقای ترامپ آنها را گیر انداخته است، آنها این را میدانند.

 

ضربه ای دیگر به رژيم ایران در اروپا

وزارت امور خارجه هشدار می دهد که تروریسم تحت حمایت دولت ایران در حال افزایش است، اما همزمان با منزوی شدن جدید و موقعیت ضعیف شده این رژیم، تروریسم آن هم  ضربه میخورد. اخیراً یک دیپلمات ایرانی در آلمان برای سازماندهی و تجهیز یک سلول خفته برای طرح بمب گذاری در گردهمایی ایران آزاد مخالفان در تبعید دستگیر شد.

 

انتخاب بین آمریکا و رژيم ایران برای پوتین!

واشنگتن تایمز می نویسد:‌ پوتین مجبور است انتخاب کند. اقتصاد او هنوز بسیار ضعیف است…

او واقعا دیگر نمی تواند از عهده یک جنگ بدون انتها در سوریه برآید. بسیار پرخرج  است و نیروهای مسلح روسیه بیش از حد گسترش یافته است.

برای مدتی برای نشان دادن توانایی های جدید روسیه، خوب بود، اما اکنون فرساینده شده است.

بنابراین روسیه باید معامله را قبول کند. و پوتین با ترامپ معامله میکند، بهترین معامله گر در جهان.

ملاها در تهران نباید انتظار داشته باشند ولادیمیر پوتین آنها را نجات دهد.

 

مطالب مرتبط :

ترامپ از اروپا خواست نسبت به رژیم ایران موضع تند اتخاذ کند

ولایتی: ایران آماده است از سوریه و عراق خارج شود

برجام اروپایی؛ «‌امتیاز دادن نقد و امتیاز نگرفتن نسیه»!

رژیم ایران بازنده ملاقات ترامپ و پوتین خواهد بود