اندازه متن
Aa Aa

  • اخبار ایران و جهان در یک نگاه

    ساعت ۱۷۳۰ جمعه ۲۹ تی

  1. الخو ویدال کوادراس: جلوگیری از حملات تروریستی در اروپا با اخراج عوامل رژیم
  2. تهران:‌ تجمع پرسنل صندوق بیمه کشاورزی سراسرکشور و تجمع کارگران کیان تایر
  3. هشدار مقامهای آمریکا نسبت به حملات سایبری توسط رژيم آخوندی

الخو ویدال کوادراس: اخراج عوامل رژیم؛ جلوگیری از تروريسم در اروپا

 آلخو ویدال کوادراس معاون سابق پارلمان اروپا طی مقاله یی که در یورواکتیو درج شده به توطئه تروریستی رژیم در فرانسه اشاره کرد و نوشت:‌ این نوع اقدامات توسط رژیم ایران جدید نيست. در سال 1997 اتحادیه اروپا تمامی سفرایش را به دنبال ترور مخالفان کرد در آلمان فراخواند و عوامل اطلاعاتی رژیم ایران را از اروپا اخراج کرد. ما می توانیم با کاهش روابط دیپلوماتیک و اخراج عوامل رژیم ایران  از حملات تروریستی بیشتر در خاک اروپا جلوگیری کنیم.

تهران:‌ تجمع پرسنل صندوق بیمه کشاورزی  

پرسنل صندوق بیمه کشاورزی که  از سراسر کشور به تهران امده اند، صبح روز شنبه مقابل مجمع تشخیص مصلحت رژیم تجمع اعتراضی برگزار کردند.تجمع کنندگان به تصویب نشدن طرح جذبشان اعتراض کردند و خواستار تصویب هرچه سریع‌تر آن شدند و گفتند تا برآورده شدن خواسته هایمان به اعتراض  ادامه خواهیم داد.

تهران: تجمع کارگران بازنشسته کیان تایر

به دنبال فراخوان قبلی، کارگران بازنشسته کیان تایر روز شنبه  در اعتراض به اجرایی نشدن تعهدات داده شده بابت مطالباتشان، در مقابل وزارت صنایع رژیم در تهران تجمع کردند. 

مارشال بیلینگس‌لی: تحریمها علیه رژیم ایران قاطع و فراگیر خواهد بود

مارشال بیلینگس‌لی »  معاون وزیر خزانه داری آمریکا که در رأس هیأتی به ترکیه سفر کرده است  گفت:  ما دلیل تصمیم خود درباره تحریمهای جدید علیه رژیم  ایران را با مقامهای ترکیه در میان گذاشتیم و به توافق رسیدیم. تحریم ها علیه رژیم ایران بسیار قاطع و فراگیرتر از تحریم های قبلی خواهد بود. دلیل آن نیز نگرانی ما از خطر مواضع رژیم ایران برای ایجاد بحران جدید در خاورمیانه است

اسکای نیوز:‌ فروپاشی اقتصاد رژیم ایران درآستانه تحریمها

اسکای نیوز درباره تأثیر تحریمهای آمریکا علیه رژیم ایران گزارش داد: اقتصاد رژیم ایران شروع به فروپاشی کرده  و میزان بیکاری و فقر نیز افزایش یافته است . ناظران می گویند اقتصاد رژیم متزلزل  است و به تدریج  دارد از منظومه اقتصاد جهانی خارج می شود . این امر باعث شده است که در شهرهای مختلف ایران مردم دست به تظاهرات بزنند . کارشناسان می گویند در سال ۲۰۱۹ اقتصاد رژیم ایران شاهد ۴ درصد افت خواهدبود..

هشدارمقامهای آمریکا نسبت به حملات سایبری رژيم آخوندی

مقام‌های آمریکایی روز جمعه نسبت به حملات سایبری توسط رژیم ایران هشدار دادند.  به گزارش ان بی سی نیوز این مقامها که خواسته اند نامشان فاش نشود گفته‌اند، هکرهای رژیم ایران زمینه سازی لازم را برای حملات سایبری گسترده به زیر ساخت‌ها آمریکا و اروپا و همچنین شرکت‌های خصوصی فراهم کرده‌اند. آنها همچنین تاکید کردند، آمریکا هشدارهای امنیتی ضروری را برای مقابله با چنین حملاتی به همپیمانان خود داده است.

 محمود عباس: فراخوان به اقدام جهاني عليه حملات به غزه

محمود عباس رئیس دولت فلسطین از جامعه جهانی خواست برای توقف حملات اسرائیل علیه غزه اقدام کند. به گزارش خبرگزاری رسمی فلسطین، دفتر رئیس دولت فلسطین طی بیانیه اعلام کرد محمود عباس از جامعه جهانی خواست برای توقف حملات اسرائیل علیه غزه وارد عمل شوند.

 

 

اخبار ایران و جهان در یک نگاه ساعت ۱۷۳۰ شنبه ۳۰ تیر