مطالب طنز روز – ۲۵شهریور۱۳۹۷

اندازه متن
Aa Aa

مطالب طنز روز – ۲۵شهریور۱۳۹۷

کاریکاتورها و مطالب طنز رسانه ها و شبکه های اجتماعی

 

پنبه ادعای رشد اقتصادی دولت روحانی در روزنامه های باند خودش هم مورد تمسخر قرار گرفته.

روزنامة حکومتی جهان صنعت در مطلب طنزی با عنوان «پایان ارزش پول ملی» از جمله نوشته« اگر الان شما یک سکه 500 تومانی را به دوست‌تان بدهید و یک اسکناس 500 تومانی از او بگیرید ضرر کرده‌اید». و در ادامه افزوده « در نتیجه عملکرد این دوستان، در حال حاضر یک عدد سکه 500 تومانی تقریبا 600 تا 700 تومان می‌ارزد. به عبارتی فلز نیکلی که در آن به کار رفته بیشتر از 500 تومان می‌ارزد که اگر آن را آب کنیم ارزش افزوده بیشتری نسبت به ارزش اسمی آن سکه خواهد داشت. من از تهران پایتخت ایران صحبت می‌کنم. اینجا اوج شکوفندگی اقتصادی و پیشرفت است. ما حتی از ارزش پول خودمان هم جلو زدیم!».

بعد از اینکه خامنه ای باندهای تحت امرش را از پریدن به دولت روحانی منع کرد اونها هم برای اثبات ولایت پذیری خودشون بلافاصله ریل عوض کردند و اینطور می نویسند:

از ستون گفت و شنود در کیهان خامنه ای می خونم:

«گفت: خانم مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهور در مصاحبه با خبرگزاری آسوشیتد‌پرس از اینکه نتوانسته مانع بازداشت و محکومیت یک جاسوس آمریکایی شود ابراز تأسف کرده است!

گفتم: ایشان دستیار ویژه رئیس جمهور در امور شهروندی مردم ایران است یا مدافع جاسوس‌های آمریکایی؟!»

کیهان در ادامه افزوده:« گفت: این دیگر چه جور دستیار ویژه رئیس جمهور است که اینهمه دوست جاسوس و خلافکار دارد و از آنها دفاع هم می‌کند؟! یعنی دولت نمی‌داند عیب کار کجاست که بعد از این اعتراف صریح هنوز هم برکنارش نمی‌کند؟!

گفتم: چه عرض کنم؟ یارو ماشینش را به مکانیکی برد و گفت؛ داداش یک نگاه به این بنداز ببین چه عیبی داره که تا حرکت می‌کنم به در و دیوار می‌خوره؟!»

یک کاریکاتور از یک کاریکاتوریست خارجی رو ببینیم که اسمش هست:«حفظ فشار بر رژیم ایران» و این واقعیت رو تصویر کرده که چطور با تحریمها و متوقف شدن ماشین اقتصاد رژیم، تروریسمش هم متوقف می‌شه.

کاریکاتور بعدی هم از شبکه های اجتماعیه و در اون به حرف آخوندی صدیقی در نمایش جمعه این هفته تهران اشاره شده: