دیدار خانم رجوی با پاندلی مایکو، پاتریک کندی و خانم اینگرید بتانکور در آلبانی

اندازه متن
Aa Aa

دیدارخانم مریم رجوی با پاندلی مایكو، پاتریك كندی و خانم اینگرید بتانكورد در آلبانی روز شنبه ۲۴ آذر

شنبه ۲۴ آذر ۹۷ آقای پاندلی مایكو، وزیر ارشد در دولت آلبانی و نخست وزیر سابق این كشور، همراه با آقای پاتریك كندی و خانم اینگرید بتانكورد با مریم رجوی دیدار و گفتگو كردند.

آقای پاندلی مایكو با ابراز خوشوقتی از پیشرفت سازندگی در اشرف ۳، استقرار مجاهدین را در خانه جدیدشان تبریك گفت و بر‌ضرورت تامین و تضمین امنیت آن‌ها تاكید كرد.
آقای پاتریك كندی از اینكه برای اولین‌بار به اشرف ۳ رفته و در جمع رزمندگان آزادی حضور یافته است ابراز خوشحالی كرد و افزود من خودم را یك ایرانی و یك اشرفی محسوب می‌كنم و یكی از بهترین فرازهای زندگی خود را حمایت از حفاظت و امنیت ساكنان اشرف می‌دانم.
خانم اینگرید بتانکور كاندیدای پیشین ریاست جمهوری كلمبیا گفت، از پیشرفت و ابعاد سازندگی‌ها در اشرف ۳ و هم‌چنین از روحیه مجاهدان اشرفی شگفت زده‌ام و خوشحالم كه بعد از سال‌ها پایداری و رنج و خون‌، اكنون از حداقل امنیت و حفاظت، برخوردار هستند. وی افزود رژیم ایران كه از انتقال مجاهدین و از استمرار قیام مردمی بسیار وحشت‌زده است، تلاش می‌كند با بسیج شیطان‌سازی و با اقدامات تروریستی به مقاومت ضربه بزند. اما هم‌چنانكه در اشرف و لیبرتی طی ۱۴ سال، با آن همه توطئه‌ها بجایی نرسید، هرگز در مقابله با این مقاومت موفق نخواهد بود و باز هم شكست خواهد خورد.
مریم رجوی در این دیدار از حمایت‌های بی‌شائبه و مستمر پاندلی مایكو‌، پاتریك كندی و خانم بتانكورد تشكر و قدردانی كرد و تلاش بی‌وقفه آن‌ها به‌خاطر حفاظت از مجاهدان اشرفی و انتقال آن‌ها به مكان امن را ستود و آنرا در تاریخ مقاومت رهائیبخش مردم ایران بیاد ماندنی توصیف كرد.
مریم رجوی خاطرنشان كرد‌: رژیم آخوندها در محاصره بحران‌های فزاینده داخلی و خارجی و با حضور كانون‌های شورشی قادر به متوقف كردن اعتصاب‌ها و اعتراضات و قیام مردم ایران برای آزادی نیست. از اینرو، تنها راه را در تشدید صدور تروریسم علیه نیروی اصلی سرنگونی و تنها جایگزین دمكراتیك و مستقل یافته است.