بازتاب صدای فریاد اعتراض – برنامه آنلاین – ۱۲دی۱۳۹۷

اندازه متن
Aa Aa

گزیده ای از نظرات و توئیت های هموطنان در شبکه اجتماعی توئیتر

سلام و وقت همگی بخیر. امروز هم فریادهای اعتراض در ایران بلند بود. از بازنشستگان در تهران تا کشاورزان اصفهان. فضای مجازی امروز بازتاب این صدای پرخروشه. تعدادی از این فیلمها و شعارهای پرشور رو باهم میبینیم و میشنویم
#تهران -۱۲ دی
وقتى ميگوييم سركوب اثر ندارد يعنى اين. ادامه تجمع بازنشستگان با شعار : ”دانشجو، معلم، كارگر اتحاد اتحاد“. تجمع كشاورزان خوراسگان #اصفهان – كشاورزان شعار می دهند: ننگ ما ننگ ما صدا و سیمای ما. حقابه را می گیریم حتی اگر بمیریم. الله اکبر الله اکبر. نیروی انتظامی حامی دزدها نشو به همراه صدای شلیک. #اصفهان – ۱۲دی. اشاره #کشاورزان باغیرت به بستن آب در عاشورا

و حالا با شمر و یزید زمانه رو به رو هستیم!

«شمر و یزید و خولی به ریش تون میخندن!»
تصویری از صف کشیدن کشاورزان باغیرت دربرابر نیروهای سرکوبگر
قدرت مردم، بيش از مردم در قدرت است
#اصفهان- ۱۲ دی

گارد ضدشورش در پل خواجو درمقابل کشاورزان

صحبتهای یکی از کشاورزان معترض در پل خواجو: ما بعنوان انسان حق و حقوق داریم..ما حق زندگی داریم ..
ما کشاورزان در این جامعه حق زندگی داریم..حق و حقوق قانونی داریم….
ما بعنوان شهروند حق داریم..ما امنیت شغلی میخواهیم..
عکسی از ضرب و جرح یکی از کشاورزان بدست نیروهای سرکوبگر در فضای مجازی منتشر شده که کاربران دررابطه با اون نوشته ان :
روز حساب نزديك است، ديگر ما ميدانيم و آنها كه دستشان بر روى مردمى بلند ميشود كه حقشان را فرياد ميكنند.

«در مقابل اين وحشيگرى ها حق دفاع داريم»

اما فضای مجازی جدا از بازتاب صدای اعتراض، مزدوران حکومتی رو هم افشا میکنه. حتما موضوع تهرانچی و زیرکردن دانشجوهای دانشگاه علوم تحقیقات توسط اون رو یادتون هست. کاربران فضای مجازی با انتشار پوستری از مناصبی که این مزدور حکومتی داره نوشته ان. یک افشاگری دیگه علیه #امیداسدبیگی مدیرعامل پیشین #نیشکر_هفت_تپه است که چندماه پیش به کارگران گفت دست در دست هم زیر سایه نظام بمانیم با میلیاردها تومان از پول کارگران متواری شد.

در دادگاه امروز رئیس حراست بانک مرکزی گفته شد با همکاری امید اسدبیگی ۹۸میلیون دلار ارز از دولت دریافت شده و با نرخ آزاد در بازار فروخته اند و سودش را به جیب زده اند. ۹۸ میلیون دلار! امید اسدبیگی مالک #هفت‌تپه است که رییس خصوصی‌سازی تمام قد از او دفاع کرده است. سایت بااقتصاد:«مجلس برای هریک روزی که جلسه علنی برگزار میکند،حدود۵میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان هزینه میکند.براساس این گزارش باهزینه یک روز اداره مجلس،۱۷هزارکلاس درسی رامیتوان به سیستم گرمایشی مجهز کرد..

اما این وضعیت، نزدیکی سقوط رو قبل از هرچیز به خود مهره های رژیم اثبات کرده تا جایی که فائزه هاشمی و حسن خمینی اذعان کرده ان

یک سال بعد ازقیام که رژيم همواره تلاش کرده صدای مردم رو حتی درفضای مجازی خاموش کنه مجبور شده که به شکست فیلترینگ تلگرام و برنامه‌های جاسوسی نظام اعتراف کنه. جهان صنعت:آنچه مسلم است تلگرام طلایی و ‌هاتگرام به طور رسمی شکست خوردند…تلگرام نیز در پنج مولفه امنیت ملی ما را تهدید می‌کند!

رسالت:آشوب دی‌ماه پارسال در شهرهای مختلف عمدتاً بر مبنای کارکرد شبکه تلگرام بود. عمليات آشوب‌طلبانه مبتنی بر تلگرام و با ارسال محتوایی همسو با استراتژی‌های دفاعی در اين شبکه صورت گرفت و مردم برای اعتراض بسيج شدند! در همین رابطه یک بار دیگه همین جا روی ارتباط امن در اینترنت و بخصوص تلگرام تاکید میکنیم.

کانال تلگرام تکافند۲ کلیپ آموزشی منتشر کرده که نشون میده چطور میتونید از تلگرام طلایی به تلگرام اصلی منتقل بشید و همچنین بعد از این انتقال پاس ۲ مرحله ای یا ۲استپ وریفیکیشن رو فعال کنید و امنیت اکانت تون رو تامین کنید. بخشی از این کلیپ رو باهم میبینیم . امیدوارم با استفاده از این کانال بتونید سوالهاتون رو پاسخ بگیرین و از فیلترشکن ها و پراکسی های امن استفاده کنید. تا دیدار دیگه خدانگهدار همه شما.

تجمع كشاورزان خوراسگان در پل خواجو در یک نگاه ۱۲دی ساعت۱۷۳۰

تجمع اعتراضی بازنشستگان کشوری در مقابل مجلس ارتجاع+فیلم