بحث فیلترینگ اینستاگرام توسط حکومت – برنامه آنلاین

اندازه متن
Aa Aa

بحث فیلترینگ اینستاگرام توسط حکومت – برنامه آنلاین – ۱۴دی۱۳۹۷

گزیده ای از نظرات و توئیت های هموطنان در شبکه اجتماعی توئیتر

سلام و وقت تون بخیر. به آنلاین امروز خوش اومدین. بحث فیلترینگ اینستاگرام طی چندروز گذشته یکی از موضوعات مطرح در فضای مجازی بوده که کاربران در محیطهای مختلف از توییتر گرفته تا تلگرام و اینستاگرام به اون پرداختن. جالب اینجاست که وزیر ارتباطات آخوندها آذری جهرمی هم ژست مخالفت به خودش گرفته و گفته که اینستاگرام فیلتر بشه بعدش چی میخواد بشه و لازمه که عقلا در این مورد تصمیم بگیرن و بحث کنن.واکنشهای تعدادی از کاربران اینستاگرام رو انتخاب کردیم که باهم میبینیم

اما سایر موضوعات مطرح در فضای مجازی برمیگرده به بودجه ۹۸، بن بست اقتصادی رژیم و بالاگرفتن اختلافات درونی. آش آنقدر شور شده که حتی عضو اصولگرای مجلس ارتجاع هم به وضعیت اداره در مورد نظام اداری و اقتصادی و بودجه سال ۹۸ اعتراض میکنه . کلیپی از صحبتهای قاضی پور و اعترافاتی که راجع به بودجه ۹۸ میکنه در فضای مجازی پخش شده که باهم می بینیم.

یک کلیپ دیگه که بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت صحبت های یکی از اعضای مجلس رژیم به نام امیر خجسته درر ابطه با نرخ صوری دلار هست. مرکز پژوهش‌های مجلس ،رشد اقتصادی را در سال جاری و آینده منفی پنج و نیم درصد برآورد کرد. این مرکز در پایان سال ٩٧ برآورد کرده است که این رشد منفی در سال ٩۸ به دلیل کاهش صادرات نفت ادامه خواهد یافت.

یک کلیپ عجیب دیگه ای که در فضای مجازی منتشر شده مربوط میشه به درگیری نیروهای شهرداری کرج و ماهدشت باهمدیگه. قضیه اینطوری بوده که به دليل فیلم سگ‌های ولگرد و وضعیت آشغال‌ها و عدم نظافتشون در مسکن مهر ماهدشت و انتشار آن در فضای مجازی، شهرداری کرج نیروهاشو برای نظافت فرستاد، ولی شهرداری ماهدشت به این شکل ممانعت کردن و گفتن تمیز نکنید چون منطقه ماست!!!

یعنی تنها چیزی که این وسط برای کارگزاران رژيم کوچکترین اهمیتی نداره آسایش و رفاه و سلامت مردمه. گزارش امروزمون رو با تصویری از اولین برف امسال تهران که به شعار مرگ بر خامنه ای مزین شده به پایان میبریم. خب دوستان وقت مون در همین جابه پایان میرسه امیدوارم که گزارش مون مورد توجه تون قرار گرفته باشه. تا دیدار دیگه خدانگهدار همگی

استمرار اعتراض کشاورزان اصفهان – برنامه آنلاین – ۱۳دی۱۳۹۷

مروری بر رسانه‌های حکومتی – دوشنبه ۱۰دی ۹۷