روی خط همراه با رسانه های مقاومت-۱۹دی

اندازه متن
Aa Aa

روی خط همراه با رسانه های مقاومت-۱۹دی

سلام به همه شما همراهان عزیز. با یک روی خط دیگه همراه شما هستیم وسری میزنیم به رسانه های مقاومت در فضای مجازی

تحریم آخوندها توسط اتحادیه اروپا یک واکنش ضروری در مقابله با تروریسم افسارگسیخته حکومت ولایت فقیهه. البته مقاومت ایران از ماه ها قبل بارها در این مورد هشدار داد و خواستار بستن سفارت خونه ها، به عنوان بخشي از ماشين تروریسم رژيم در سایر کشورها شده بود. بعد از انتشار این خبر اگر موافق باشین سری بزنیم به صفحه توییتر خانم مریم رجوی و توییتی در این زمینه

»تحریمهای اتحادیه اروپا علیه رژیم آخوندی لازمه جلوگیری از تروریسم در اروپاست. اما باید با گنجاندن تمامیت اطلاعات و سپاه آخوندها در لیست تروریستی و محاكمه و اخراج دیپلمات تروریستها و مزدوران رژیم تكمیل شود. وزارتخارجه، دیپلماتها و سفارتهای رژیم بخشی از ماشین تروریسم می‌باشد.»

این تحریمها در شرایطی که رژیم از پیش نرفتن سازو کار اروپایی شکایت میکرد معنای خودش رو داره. سایت مجاهد در مقاله ای با عنوان ( بن‌بست نظام در ساز و کار اروپایی ) نگاهی داره به گلایه ها و عجز و لابه های رژیم از اروپا برای اجرایی کردن این طرح و دعوای دو باند رژیم بر سر این موضوع.

سایت همبستگی ملی هم در گزارشی با عنوان (از «سازوکار اروپایی» فقط “صدای سازش » مانده! ) به بن بست رژیم در این زمینه و دلایل اجرایی نشدن این طرح رو توضیح داده.

یکی دیگه از موضوعاتی که بی ربط به این موضوع نیست، بحث اف ای تی اف هست. به تصویب رسیدن «لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی» در مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آخوند لاریجانی با سکوت مهره‌های وابسته به باند خامنه‌ای به‌خصوص دلواپسها مواجه شد.

سایت مجاهد در مقاله ای با عنوان ( تنگای رژیم در زمینه تصویب لوایح اف ای تی اف چرا؟! ) به تحت فشار بودن رژیم هم از طرف جامعه بین المللی و هم از طرف کشورهای منطقه پرداخته که به دنبال اهرمی برای توقف سیاستهای مداخله جویانه رژیم و فعالیتهای تروریستی اش هستن.

در روزهایی که یادآور روزهای برگزاری اولین انتخابات ریاست جمهوری بعد از انقلاب۵۷ هست، سایت مجاهد تلاش کرده با مقالات مختلف حقایق اون روزها رو یادآوری کنه. یکی از این سلسله مقالات (مسعود رجوی و اولین انتخابات ریاست‌جمهوری در سال ۵۸) هست که در برنامه های قبلی قسمت اول و دوم اون رو معرفی کردیم.

حالا قسمتهای ۳، ۴ و ۵ این مقاله هم منتشر شده.در این قسمت ها به سرکوب آزادیها و آزادیخواهان توسط خمینی،‌ ظهور پدیده چماقداری،‌ اقدامات مجاهدین در برابر دورخیز خمینی برای قلع و قمع آزادیها، برنامه ۱۲ ماده ای مجاهدین، نقش تاریخی و مسئولانه مجاهدین برای پیشگیری از تعارض زودرس،  طرح کاندیداتوری پدر طالقانی از سوی مجاهدین، انتشار نشریه مجاهد، تحمیل مجلس خبرگان به جای مجلس مؤسسان توسط خمینی و شعبده‌بازی گروگان‌گیری رژيم پرداخته شده.

بعد از انقلاب ۵۷ دوران تحولات جدید اجتماعی و سیاسی در تاریخ ایران بود. یکی از موضوعات مهم در اون دوران، موضوع تدوین  قانون اساسی جدید بود.

اما این قانون اساسی به کجا رفت؟ مقاله (‌ از کاندید نسل جوان تا اینک تبسم بر لب ایران ) نگاهی داره به اینکه خمینی با این قانون چه کرد؟ مجاهدین چه کردن و چه مسیری رو در پیش گرفتن؟ چه برنامه ای داشتن و ماهیت ها چطور روشن شد؟

حاکمیت آخوندی در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی، منطقه‌ای و بین‌المللی در بن‌بست قرار داره و در شرایط فعلی در این عرصه‌ها به نقطه‌ای از بن‌بست و آچمز رسیده که هیچ طرح و برنامه‌ای برای برون‌رفت از هیچ کدوم از این بحرانها نداره.

سایت مجاهد در مقاله ای با عنوان («آسیب امنیت ملی ما در خیابانهای شهرهای ما رخ خواهد داد»! ) نگاهی داره به هشدارها و یادآوریهای باندهای نظام دررابطه با قیام بزرگتر و خطر سرنگونی. به خصوص که این روزها مجلس رژیم به صحنه ای از این ابراز وحشتها تبدیل شده.

مقاله ( یقین خامنه‌ای به سرنگونی قریب‌الوقوع ) به این سوالها پاسخ میده که علت تبلیغ گسترده عوامل و رسانه‌های حکومتی در مورد زمان سرنگونی چیه و چرا خامنه‌ای برای سرنگونی رژیمش وقت تعیین می‌کنه؟

باتشکر از اینکه امروز هم تا پایان گزارش مارو همراهی کردین، امیدوارم که برنامه امروزمون موردتوجه تون قرار گرفته باشه. تا دیدار دیگه خدانگهدار همگی.