واکنش خلافت خامنه‌ای پس از تحریم معاونت وزارت اطلاعات و تحریمهای اتحادیه اروپا

اندازه متن
Aa Aa

واکنش خلافت خامنه‌ای پس از تحریم معاونت وزارت اطلاعات و تحریمهای اتحادیه اروپا

ترس ووحشت در خلافت خامنه ای

پس از تحریم و لیست گذاری معاونت وزارت اطلاعات

و تحریمهای اتحادیه اروپا

 

 

کیهان ارتجاع :

آلبانی که مدت‌هاست به پایگاه مجاهدین مبدل شده

در اقدامی گستاخانه دو دیپلمات ایرانی را اخراج کرد

یکی از دیپلمات‌های اخراج شده ، «غلامحسین محمدنیا»

 از اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای است

 

 

کیهان خامنه‌ای 19 دی 97 باغیظ و نگرانی از ليستگذاري و تحريم معاونت امنيت وزارت اطلاعات رژيم آخوندي و هم چنین سعید هاشمی مقدم معاون وزیر اطلاعات و اسدالله اسدی دیپلمات تروریست دستگیر شده به خاطر توطئه تروریستی علیه گردهمایی بزرگ مقاومت توسط اتحاديه اروپا، در گزارشي از « تازه‌ترین میوه باغ برجام»تحت عنوان ” اروپا قرار بود تضمين بياورد ، تحريم آورد ” ،  تلاش کرد کلان ضربه دریافتی را روی دولت ورشکسته آخوند روحانی سرشکن کند و نوشت: قرار بود دولت در اردیبهشت 97 ظرف فرصتی ۲ هفته‌ای از اروپا تضمین عملی برای حفظ منافع ایران در قبال خروج آمریکا از برجام بگیرد، حالا با سپری شدن حدود 8 ماه، نه تنها اروپا هیچ تضمینی نداد  بلکه در جدیدترین اقدام گستاخانه، نظام ایران را تحریم کرد!

وزیر امور خارجه دانمارک گفت: اتحادیه اروپا با تحریم ایران موافقت کرد. دولت فرانسه مدعی اجرای یک طرح تروریستی در ماه ژوئن شد و گفته بود که ایران در پشت پرده این طرح قرار داشته است. فرانسه در همین ارتباط دارایی دو فرد و همچنین بخش داخلی وزارت اطلاعات ایران در این کشور را مسدود کرد.

چندی بعد دولت دانمارک نیز در اقدامی هماهنگ با آمریکا مدعی طرح یک حمله تروریستی در این کشور با حمایت (نظام) شد. کپنهاگ در همین زمینه سفیر ما در این کشور را احضار کرد.

«استیف بلاک» وزیر خارجه هلند نیز در یک اتهام‌زنی بی پایه و اساس، نظام ایران را به قتل دو نفر در این کشور متهم کرد.

 

کیهان خامنه ای سپس با سوز و گداز از هلاکت  مهره ها و مزدوران سرکوبگر فاشیسم خون اشام مذهبی افزود : فرانسه اکنون میزبان مجاهدین است که 17 هزار را به خاک و خون کشیده است

در تیرماه ۹۷ «اسدالله اسدی» دیپلمات سفارت ایران در وین علی‌رغم مصونیت دیپلماتیک در اقدامی غیرقانونی توسط پلیس آلمان و در جریان حضورش در این کشور بازداشت شد. در مهرماه ۹۷ رسانه‌ها از استرداد دیپلمات یاد شده به بلژیک خبر دادند.

در روزهای گذشته نیز آلبانی که مدت‌هاست به پایگاه مجاهدین مبدل شده، در اقدامی گستاخانه دو دیپلمات ایرانی را به دلایل واهی از این کشور اخراج کرد. نکته قابل تأمل اینجاست که یکی از دیپلمات‌های اخراج شده ایرانی، «غلامحسین محمدنیا» از اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای است!

تنها گزینه‌ای که در پاسخ به گستاخی‌های روزافزون اروپا، منافع ملی و عزت مردم ایران را تامین می‌کند، خروج از برجام از سوی دولت است.

 

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس 19 دی 97: نیز با سوز و گداز می نویسد: مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا طی پیامی در توئیتر از تحریم های اتحادیه اروپا علیه ایران حمایت کرد و نوشت:آمریکا قاطعانه از تحریم ها علیه ایران حمایت کرده و در مقابله با این تهدید مشترک در کنار متحدان اروپایی قرار دارد.

روزنامة حکومتی وطن امروز با عنوان «تحریم به جای SPV » نوشته است: «وزارت خارجه فرانسه 2 اکتبر (10 مهر) وزارت اطلاعات ایران را متهم به تلاش برای اقدام تروریستی در همایش (مجاهدین) در پاریس کرد. سازمان اطلاعات فرانسه نیز همان زمان مدعی شد: «بدون هیچ تردیدی وزارت اطلاعات ایران در اقدام به بمب‌گذاری در گردهمایی مجاهدین خلق در پاریس دست داشته است». پس از آن بود که فرانسه اموال وزارت اطلاعات ایران در این کشور را توقیف کرد».

 

در همین حال فریدون مجلسی دیپلمات پیشین رژیم با اشاره به اظهارات وزیر خارجه دانمارک در مورد تحریم وزارت اطلاعات با نگرانی گفت: «در حوزه دیپلماسی چنین ادعاهایی بسیار سنگین است و می‌تواند منجر به تیرگی بیش از حد مناسبات بین دو کشور شود و از آنجایی که دیپلمات‌های اروپایی مشرف به کار و آگاه از اثرات حقوقی گفته‌های خود هستند، معلوم می‌شود که با طرح این اتهام در حال کلید زدن فاز جدیدی از رویارویی با نظام جمهوری اسلامی هستند». و به باندهای نظام هشدار داد: « بهتر است نظام نسبت به آنچه که غرب در باره آن حساس است، یعنی تهدیدهای علنی برخی کشورها، پاره‌ای ملاحظات امنیتی را انجام دهد».