جاری شدن سیل در خوزستان – برنامه آنلاین

اندازه متن
Aa Aa

اشتراک گذاری:

جاری شدن سیل در خوزستان – برنامه آنلاین

گزیده ای از نظرات و توئیت های هموطنان در شبکه اجتماعی توئیتر

گزارش امروزمون رو با خبر دردناکی از خوزستان شروع میکنیم. به دنبال شکستن سیل‌بندهای روستاهای هویزه بخش‌های زیادی از استان خوزستان زیر آب رفته و خیلی از هموطنان مون مجبور به ترک خونه هاشون شده ان.
به دنبال این سیل،‌وضعیت شهر رُفیّع بحرانی شد؛ و مردم در حال خروج از شهرهستند

تو این وضعیت البته تنها کسی که آستین بالا میزنه تا کمکی باشه و مشکلی رو حل کنه البته خود مردم هستن. تصویری از این حادثه که در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته این عکس هست که مردم #دشت_آزادگان رو در حین تلاش برای ایجاد سیل بند برای جلوگیری از سیل نشون میده و کارگزاران حکومتی که فقط تماشاگر هستن.

البته این حادثه فقط یک نمونه از این بی عملی های کارگزاران نظام و درد ورنج هموطنان محروم مون هست. درحال حاضر به دلیل ۴۰ سال چپاول و غارت و دزدی های حکومتی به هر شهری و به هرجا نگاهی بندازین با صحنه های درد ورنج رو به رو میشین. کلیپی هست از خانم جوانی در میان زباله‌ها بدنبال غذاست!

کشوری با اینهمه ثروت ولی با حاکمانی دزد و فاسد… کلیپ دیگه ای منتشر شده با عنوان طناب مرگ؛ این مسابقه نیست، سرگرمی نیست، اینها برای شادی اینکار را نمیکنند. اینها کودکان محروم و فقیر سیستان و بلوچستان هستند و اینجا مسیر رفتن به مدرسه است! این طناب مرگ است! و حکومتی که جان انسانها برایش ارزانترین کالاست.

اما اگر بخوایم به این سوال پاسخ بدیم که سهم این مردم کجا رفته ، فکر میکنم خوبه نگاهی داشته باشیم به کلیپ بعدی وقاحت و اعتراف پاسدار محسن رفیقدوست به غارت و چپاول حکومتی! جا داره یادآوری کنیم که بنیاد مستضعفان وابسته به خامنه‌ای، از بزرگترین کارتل‌های غارت و چپاول رژیم آخوندی هست که حالا رئیسش اینطوری داره با افتخار از ثروتش صحبت میکنه و درواقع این بنیاد به نام مستضعفان و به کام سپاه هست!

بی دلیل هم نیست که امروزه شاهده وضعیت انفجاری در جامعه ایران هستیم. مردمی که از تمام اقشار از این ستم‌آخوندها کارد به استخوانشون رسیده و میدونن که علت اصلی و سرچشمه همه این دردها ولی فقیه هست.به همین دلیل هم هست که حالا حتی پاسدار ولایت مدار حسن عباسی هم اعتراف میکنه که سمت همه اعتراضات به مقام موقت رهبری و ولایت فقیه رفته.

درپایان گزارش امروزمون فیلمی داریم از مشهد و برخورد مردم با یک مامور حکومتی که با تهدید و عصبانیت قصد جریمه و اخاذی از مردم رو داشت اما مردم وجوونهای معترض هم با خشم مقابله کردن و اون رو از محل دور کردن. بله کاسه صبر مردم لبریز شده و در هر زمان و مکان و فرصت و با هر اقدامی که میتونن یک خواسته رو بیان میکنن. اینکه دیگه زیربار ظلم و ستم نمیرن و آخوندهای حاکم رو تحمل نخواهند کرد. امیدوارم تونسته باشیم درگزارش امروزمون گوشه ای از جامعه ملتهب ایران رو به تصویر بکشیم.

اعتراضات شاکیان و متقاضیان خودور – برنامه آنلاین

خرید گوشت ۱۰۰هزار تومانی، آرزویی برابر با حسرت

اشتراک گذاری: