نگاهی به چهل سالگی نظام – برنامه آنلاین

اندازه متن
Aa Aa

اشتراک گذاری:

نگاهی به چهل سالگی نظام – برنامه آنلاین

گزیده ای از نظرات و توئیت های هموطنان در شبکه اجتماعی توئیتر

در این برنامه نگاهی داریم به بازتابهای کاربران فضای مجازی در چهل سالگی نظام ولایت. با کلیپی از وعده های متناقض یا بهتره بگیم دروغ های بزرگ خمینی شروع میکنیم. بله دزد بزرگ انقلاب با این وعده ها سرکار اومد و بعد چماق سرکوب و دیکتاتوری رو بلند کرد.

کلا رژيم امسال برای تبلیغات دهه زجر سوژه های خنده داری در نظر گرفته مثلا در یکی از تبلیغاتش برای اینکه نشون بده به نسبت قبل انقلاب پیشرفت داشته اومدن دستاوردهای شرکت مخابرات در سال ۹۷ رو با سال ۵۷ مقایسه کردن…
شاخصشون هم تلفن همراه و اینترنت بوده که البته اون زمان اصلا وجودنداشته!

پست دیگه ای در فضای مجازی منتشر شده که نشون میده: در آستانه چهل سالگی انقلاب ۵۷ اینستاگرام تیک آبی را از پیچ علی خامنه‌ای برداشت. یکی دیگه از موضوعاتی که خبرساز و سوژه طنز در فضای مجازی بود توییت اخیر خامنه ای دررابطه با آمریکا بود که توش مرگ بر ترامپ و پمپئو و جان بولتون گفته بود.

توئيت خامنه اى‌:

مرگ بر آمريكا يعنى، مرگ بر ترامپ، مرگ بر جان بولتون و مرگ بر پمپئو.
اين يعنى مرگ بر سياستمداران فعلى آمريكا كه در قدرت هستند، اين يعنى مرگ بر تعداد كمى از افرادى كه در حال حاضر كشور را اداره ميكنند.
نظر کاربران فضای مجازی رو هم ببینیم و بشنویم
پ ن: شما كه اين توئيت رو ميبينيد چه فكرى راجع به عظما ميكنيد؟ جز اينكه سرنگونى رو نزديكتر از هميشه ميبينه؟

یکی از کاربران فضای مجازی کلیپی رو از اخبار آخوندها منتشر کرده که برای خرید گوشت یخ زده تبلیغ میکنه و یادآوری کرده : چهل سال پیش، خمینی: مصرف گوشت یخ زده حرام است.
چهل سال بعد: تبلیغ نحوه توزیع گوشت برزیلی و به طور سهمیه بندی از تلویزیون میلی ایران
خوبه بعد از این کلیپ نگاهی هم داشته باشیم به صحنه چنین صفهایی. اینجا صف گوشت در یکی از ثروتمندترین شهرهای ایران (اردکان) هست !

فیلم دیگه ای از رشت و صف های طولانی گوشت ومرغ.

حالا ببینین بعد چند ساعت تو صف وایسادن چه گوشتی گیر ملت میاد … سفره انقلاب
حکومتی که بر پایه ظلم و جنایت و چپاول بنا شده و سرمایه های ملت رو به جیب ترور و موشک پرانی و قدرت نمایی پوشالی میریزه نتیجه ش میشه چنین وضعیتی.
گزارش امروزمون رو با فیلمی از دردهای یکی از هموطنان مون از بلوچستان به پایان میبریم. فروش آب معدنی هم در بلوچستان جرم شد!
این هم صحنه ای از ستم مضاعفی که این هموطنان مون ازش رنج می برن. فقط گوشه ای از رنجی که ۴۰ ساله دیکتاتوری ولایت فقیه به مردم ایران تحمیل کرده. اما تا جایی که به مردم ایران برمیگرده عزم جزم کرده ان که این ننگ تاریخی رو از صحنه ایران پاک کنن.

بازتابهای تظاهرات ایرانیان در پاریس – برنامه آنلاین

یک پرسش مهم در سالگرد ۲۲بهمن

اشتراک گذاری: