امام جمعه خامنه‌ای روحانی را سکه یک پول کرد

اندازه متن
Aa Aa

اشتراک گذاری:

امام جمعه خامنه‌ای روحانی را سکه یک پول کرد

نگاهی به سفر آخوند روحانی به استان هرمزگان و اظهارات مهره های نظام

روحانی در ادامة نمایشهای استانی خود، این بار به استان هرمزگان رفته تا با ارائة آمار و ارقام ساختگی و عجیب و غریب و افتتاح‌ دوباره و چندبارة پروژه‌های نیمه کاره، به خیال خود امیددرمانی کند، اما این بار مردم نبودند که این ادعاها و حرفها را به باد تمسخر می‌گرفتند، بلکه امام جمعة بندرعباس بود که در هراس از به حرکت در آمدن ارتش گرسنگان او را سکة یک پول کرد. گزارشی در این باره:

گزارش:

آخوند نعیم آبادی نمایند و امام جمعة خامنه‌ای در بندرعباس در جلسة اداری استان و در مراسمی با شرکت مقامات استان که از تلویزیون هم پخش می‌شد، طی سخنانی که به طور معمول به تعارفات متداول و تبلیغاتی اختصاص دارد. روحانی و نمایشهای مسخره‌اش را مورد تمسخر قرار داد و ابراز وحشت کرد که این تبلیغات در حالی که مردم نان برای خوردن ندارند، وضعیت را خطرناکتر می‌کند.

مشکلات امروز مردم عمده اش که تبدیل به یک نارضایتی داره می‌شه با تبلیغاتی که دشمن می‌کنه، مشکل سفره‌شونه، اینو حل کنید. امام جمعة بندر عباس با اشاره به گرانی سرسام آور گوشت و سایر مایحتاج مردم که در نتیجة آن گوشت را باید در خواب دید نه در بیداری؛ با لحنی تمسخر‌آمیز و در حالی که روحانی را مخاطب قرار داده بود، به وی گوشزد کرد که افتتاح دوباره پروژه‌هایی که قبلا افتتاح شده مسألة سفره مردم را حل نمی‌کند.

«امر دایر است بین ساخت جاده‌یی که خیلی خوبه اما مشکل سفرة مردمو حل نمی‌کنه؛ کدوم مقدمه؟ اولویت با کدومه؟». «کشاورزان ما مشکل دارند، باید به مشکلات اینها کاملا رسیدگی بشه، رعایت کنند. کشاورز ما در شرایط سختی است؛ این بانکها فلج کردند.

امام جمعة خامنه‌ای در بندرعباس که در وحشت از انفجار خشم و کینة مردم گرسنه و غارت شده، سنگ آنها را به سینه می‌زد، در ادامة سخنان خود با طعنه به روحانی افزود: « اما این تعارفات برای مردم نان نمی‌شود، مشکل مردم رو حل کنیم، آقای استاندار! مردم نان ندارند. آقای رئیس جمهور برای حل مشکلات سفره مردم هم “علی برکت الله” بگن که سفرة مردم هم حل بشه! علی برکت‌الله!»

وضعیت عالی رژیم

روحانی در پاسخ به حرفهای امام جمعه، ادعاهای خود در مورد وضعیت عالی رژیم را به فراموشی سپرد و به عکس، روضة وضعیت وخیم رژیم را خواند و ذکر مصیبت جنگ اقتصادی را کرد و با طعنة متقابل به امام جمعه خامنه‌ای گفت: «بعضیها باورشون نشده که ما در شرایط جنگیم. در شرایط جنگ تو میدان جنگ هم خمپاره میاد هم توپ میاد، هم بمباران میشه هم گلولة مستقیم میاد و عده‌ای شهید ، مجروح و یا مفقود می شوند.

ما نمی‌تونیم بگیم که جنگ را رها کن به فکر این جوان باش که گلوله خورده. این داره می‌میره تو در فکر استقلال کشوری؟ استقلال کشور رو می‌خوایم چه کار کنیم؟ نون بده! جون این جوان را نجات بده! ما باید شرایط کشور را درک کنیم و ببینیم درچه شرایطی هستیم».

روحانی در سخنرانی خود، باز هم ضمن تکرار ادعاهای وقیحانه‌یی مانند این که وضعیت کشاورزان بهتر شده، واردات و تولید گوشت بیشتر از سال گذشته بوده و کالاها در کشور ما ارزانتر از سایر کشورهاست، اما با اذعان به شرایط سخت رژیم، حداقل 8بار تکرار کرد که ما انشاالله این مرحله را پشت سر می‌گذاریم. روحانی در سخنان خود همچنین ملتمسانه از باند رقیب خواستار وحدت مدارا شد و گفت اگر ما دست به دست هم بدهیم و با هم باشیم می‌توانیم موفق شویم.

تنش در مجلس ایران به هنگام بررسی طرح بودجه دولت روحانی

طرح عدم کفایت و استیضاح آخوند روحانی در ۱۴محور در مجلس ارتجاع

اشتراک گذاری: