طنز عجب گروهکی و کاریکاتورهای سیاسی

اندازه متن
Aa Aa

اشتراک گذاری:

طنز عجب گروهکی و کاریکاتورهای سیاسی

نگاهی به موضوعات طنز و کاریکاتورهای رسانه های منطقه‌ای و شبکه های اجتماعی

عجب گروهکی

علی لاریجانی رئیس مجلس ارتجاع دیروز در جلسة علنی مجلس باز به اجلاس ورشو و این که نتیجه‌یی نداشت و فقط سر و صدا داشت و سخنرانی‌ها محتوا نداشت و غیره… پرداخت. معلوم نیست این اجلاسی که هیچی نداشت و هیچ اهمیتی نداشت، پس دیگه این همه جیغ و فریاد به خاطر چیه؟ لاریجانی یک حرف تکراری اما جالب دیگه هم زد؛ این که کنفرانس ورشو نشان داد که آمریکا ملعبه دست یک گروهک تروریستی قرار گرفته است.

البته به علی آقا یادآوری می‌کنیم این را که آمریکا بازیچة آن گروهک شده کنفرانس ورشو نشان نداد، بلکه اگر به اظهارات هم‌پالگی‌هایشان مراجعه کنند، آنها خیلی قبل‌تر و خیلی بیشتر از کنفرانس ورشو این را نشان داده‌اند. با بیان این که کاخ سفید خط و ربطش را از آن گروهک می‌گیرد. این که بالاترین دولتمردان آمریکا حقوق بگیر آن گروهک هستند. این که اروپا هم هکذا به حکم آن گروهک دیپلومات تروریستهای بیگناه رژیم را یا پشت سر هم اخراج می‌کند یا می‌گیرد و در هلفدونی می‌اندازد! و غیره…

آخوند علم الهدی هم در نمایش جمعة اخیر مشهد جیغ می‌زد که آن گروهک را آوردند ورشو تا با آنها نظام را سرکوب کنند. البته روشن است که مخاطب این حرفها پاسدار ها و بسیجی‌های خودشان هستند. اما آیا فکر این جایش را هم کرده‌اند که آن بیچاره‌های سیلی خورده با خودشان می‌گویند که آن گروهک، عجب گروهکی است که قدرتها و ابرقدرتهای اروپا و آمریکا را روی انگشتش می‌چرخاند و دولتمردان هفت اقلیم جیره‌خوارش هستند، پس گروهک می‌تونه این نظام فکسنی را بزند درب و داغان کند!

غارت و چپاول

غارت و چپاول تو رژیم آخوندی همیشه بوده و هست ولی باید با اسمهاش آشناباشید. مثلا در جریان بررسی بودجه ۹۸ روشن شد چنان ارقام را تو دل هم گرد کرده اند که این وسط پول فروش ۲میلیون بشکه نفت غیب شده، البته همه شون میدونند که این پول راه دوری نرفته. یه مدل دیگه را هم روزنامة حکومتی جهان صنعت در طنز روزش روش دست گذاشته و با عنوان «برداشت غلط از یک شعار درست» از جمله نوشته است:

با در نظر گرفتن اینکه قیمت پراید به ۴۵ میلیون تومان رسیده واقعا متوجه شدیم که امسال‌، سال حمایت از تولیدات داخلی بود. کجای دنیا ماشین شش میلیون تومانی را ۴۵ میلیون تومان می‌فروشند؟ اگر این اسمش حمایت کامل از تولید داخلی نیست پس چیست؟

در پاسخ به آنهایی هم که فکر می‌کنند این مطلب درست نیست باید عرض کنم که درست است که حمایت از تولید داخلی معنا و مفهوم و منظور دیگری داشت اما چه کنیم که فهم و توان مسوولان کشور ما در همین حد و اندازه است. پس شما هم با فروختن کلیه و قلوه خود، یک عدد پراید ابتیاع کرده و مشت محکمی بر دهان بدخواهان بزنید!

با چند تابلو کاریکاتور از شبکه های منطقه‌یی ادامه می دیم:

«کنفرانس ورشو تروریسم رژیم ایران را مورد بحث قرار می‌دهد» عنوان تابلو اول هست:طنز عجب گروهکی و کاریکاتورهای سیاسی

 

 

 

 

 

«کابوس نظام، اجلاس ورشو» از روزنامه البیان تابلو بعدی هست: طنز عجب گروهکی و کاریکاتورهای سیاسی

 

 

 

 

 

تابلو بعدی: «در سالگرد ربودن انقلاب آخوند بر سر گور ادعای مدره بودنش می رقصد» طنز عجب گروهکی و کاریکاتورهای سیاسی

 

 

 

 

تابلو بعدی: «مراحل آماده سازی آشغال»طنز عجب گروهکی و کاریکاتورهای سیاسی

 

 

 

 

و تابلو آخر هم: «خامنه ای در دیگ تحریمها بر آتش قیام» طنز عجب گروهکی و کاریکاتورهای سیاسی

طنز وای به واقعیت-کاریکاتورهای رسانه‌ها

اشتراک گذاری: