بازتاب تظاهرات هواداران مجاهدین مقابل کاخ سفید در رسانه‌های خارجی از رویترز تا فاکس نیوز

اندازه متن
Aa Aa

بازتاب تظاهرات هواداران مجاهدین مقابل کاخ سفید در رسانه‌های خارجی از رویترز تا فاکس نیوز

خبرگزاري فرانسهواشينگتن ۸مارس۲۰۱۹-تظاهرکنندگان در واشينگتن خواهان « تغيير رژيم» در ايران شدند

روز جمعه ايرانيان در واشينگتن تجمع کرده و خواهان تغيير رژيم در ايران شده و « قساوت و بيرحمي عليه مردم» توسط رژيم تهران را محکوم کردند.

تظاهرکنندگان در حاليکه شعار « تغيير رژيم، الان» ميدادند و تصاوير مريم رجوي را دست داشتند، پرچم‌هاي ايران را تکان ميدادند.

دولت پرزيدنت ترامپ بطور مستمر فقدان آزاديها در ايران و نفوذ « بي‌ثبات کننده» آن در خاورميانه را زير ضرب ميبرد.  او بعنوان يک مخالف قاطع جمهوري اسلامي تحريم هاي شديدي را عليه رژيم ايران اعمال کرده است

تلويزيون اسکاي نيوز-تظاهرات ايرانيان در واشينگتن

واشينگتن – –۸مارس۲۰۱۹:خبرنگار ما از واشنگتن خبرداد که ايرانيان خارج کشور در ايالات متحده آمريکا تظاهراتي در حمايت از اعتراضات در ايران بخاطر تغيير نظام و فراخوان براي برپايي يک جمهوري دمکراتيک وغيراتمي در کشورشان برپاکرده اند .

گزارشگر: الآن اين تظاهرات شروع به حرکت نمود . فعاليت هايي که همزمان با اين تظاهرات وجود دارد سخنراني هايي است كه از چند دقيقه قبل شروع شده است سخنراني مريم رجوي رئيس جمهور برگزيدة شوراي ملي مقاومت ايران نيز پخش ميشود خواستهاي سخنرانان پيرامون ضرورت تغيير رژيم ايران و سرنگون کردن آن است .

 

خبرگزاري يونايتدپرس-۸ مارس ۲۰۱۹

تظاهرکنندگان در يک راهپيمايي که توسط سازمان جوامع ايرانيان آمريکايي در واشنگتن دي سي در ۸مارس ۲۰۱۹ در حمايت از تغيير رژيم در ايران برگزار مي شد، شرکت کردند

آنها خواستار قيام مردم ايران براي تغيير رژيم  هستند

واشينگتن تايمز-۸مارس۲۰۱۹راهپيمايي ايرانيان در نزديکي کاخ سفيد براي تغيير رژيم

روز جمعه ايرانيان  براي راهپيمايي در نزديکي کاخ سفيد در حمايت از تغيير رژيم در تهران تجمع کردند.

سازمان‌دهندگان اين گردهمايي گفتند هدفشان افزايش حمايت از قيام براي دمکراسي در ايران است. در اين گردهمايي علاوه بر پيام مريم رجوي شماري از شخصيتها ازجمله برد شرمن نماينده کنگره از کاليفرنيا سخنراني کردند.

ليندا چاوز که در دولتهاي پرزيدنت ريگان و بوش خدمت کرده است در اين گردهمايي سخنراني کرد. او به واشينگتن تايمز گفت در حاليکه وي منتقد پرزيدنت ترامپ است ولي از کاري که دولت ترامپ در نفي توافق اتمي کرده است حمايت مي‌کند…

شرکت کنندگان دراين تظاهرات که همزمان با روز جهاني زن است اميدشان را در برنامه هاي خانم مريم رجوي مي‌بينند که خواهان « مساوات کامل بين زنان و مردان در زمينه سياسي، اجتماعي و اقتصادي» و همچنين خواهان حقوق زنان در آموزش، اشتغال، ازدواج و آزادي پوشش است.

يک دانشجوي شرکت کننده در برنامه روز جمعه گفت «مشاهده اين واقعيت که تمامي برنامه توسط يک زن هدايت ميشود بطور واقعي انگيزاننده است».

 

مطالب مرتبط :

پیام مریم رجوی به تظاهرات روز ۸مارس در واشنگتن

شیلا جکسونلی و لیندا چاوز و آدام ارلی در راهپیمایی هواداران مجاهدین در واشنگتن روز ۸ مارس

راهپیمایی ایرانیان در واشنگتن در حمایت از مجاهدین و مقاومت و قیام مردم ایران