مریم رجوی در اشرف ۳ -همبستگی با هموطنان سیل زده

اندازه متن
Aa Aa

مریم رجوی در اشرف ۳ – همبستگی با هموطنان سیل زده

برادران و خواهران عزیزم
هموطنان عزیزم در سراسر ایران
هم‌میهنانی که در بیشتر استان‌های کشور دچار سیل و مصیبت شده‌اند.
هموطنانی که در سراسر کشور از بلای شوم ولایت فقیه رنج می‌برند.
و همه هموطنانی که این روزهای سخت را شاهدند.
ما در این‌جا جمع شده‌ایم همراه با فرزندان مجاهد شما که هر یک از آن‌ها از شهرها و روستاهای سراسر ایران برخاسته‌اند و اجتماع آن‌ها در اینجا نماد همبستگی و همدلی ملت ایران است.
اینجا گردآمده‌ایم برای همبستگی با ملتی که در محاصره سیل و مصیبت و ویرانی عزم و اراده‌اش علیه رژیم آخوندی هم‌چنان محکم و استوار است و آخوندها را در وحشت فرو برده است.
اجازه بدهید به‌خاطر فاجعه ملی و فراگیر در کشورمان و به‌خاطر آن‌همه از زندگی‌ها و جان‌های عزیزی که در این چند روز روزها در سراسر ایران از دست رفت یک دقیقه سکوت کنیم.
جمع شده‌ایم برای همدردی با یکایک هموطنانی که در روزهای عید و بعد از آن کودکان و نوجوانان و سایر عزیزانتان را از دست دادید؛ از ترکمن‌صحرا و گلستان و مازندران تا لرستان و کهگیلویه،
و چهارمحال بختیاری و خوزستان و فارس.
که همه در سوگ خانواده‌هایی هستیم که در پل‌دختر بالای پشت بام‌ها رفته بودند و سیل همه را با خود برد و هیچ فریادرسی نداشتند.
و در سوگ آن‌همه مردم بی‌دفاعی که در شیراز جان‌های عزیزشان از دست رفت.
هموطنانی که در سایر شهرها و استان‌ها جان باختند.
به خانواده‌های داغدارشان صمیمانه تسلیت می‌گویم و می‌خواهم بدانید که من و همه اعضای این مقاومت در غم‌ها و دردهای شما شریکیم. و دعا می‌کنیم برای مردم‌مان که در ویرانی و رنج و ماتم و فقر و اختناق محاصره شده‌اند.
برای پل‌دختر غرقه در سیلاب و وحشت. برای گمیشان و آق قلای محاصره شده.
برای شهر معمولان لرستان که مردم ما در آن‌جا غذایی برای خوردن ندارند و کسی نمی‌داند که بر سر روستاهایش چه آمده است.
برای زلزله‌زدگان سرپل ذهاب که مصیبتی بر مصیبت‌شان اضافه شده.
برای مردم محروم اهواز که در واگن‌های قطار بدون آب و نان رها شده‌اند.
برای شیراز، شهر شعر و بهارنارنج که در این روزها کودکان معصومش در منطقه سعدی در هوای سرد روی کف زمین می‌خوابند.
براستی از کدام رنج و درد جگرسوز مردممان در حاکمیت این پلیدان صحبت کنیم.
از هزاران روستا و ده‌ها شهری که در خطرند. و انبوه خانواده‌های آواره‌؛ آن‌هایی که حتی سرپناهی ندارند و آن‌هایی که آه و سوز دل‌شان به‌خاطر خانه‌ و زندگی از دست رفته، ایران و ایرانی را پریشان کرده‌ است.
خدایا با تو عهد می‌بندیم که مردم ایران و میهن‌مان ایران را از چنگ این رژیم پلید و ضدبشر رها سازیم.
ملت ما در محاصره سیل و ویرانی‌ است. اما اراده و روحیه‌اش برای شورش علیه آخوندها محکم و استوار است.
در برخی مناطق استان گلستان مردم با تصمیم مخرب استانداری که یک روستا را زیر آب برد مقابله کردند و کار به ‌درگیری مسلحانه کشید.
در همین استان مردم مانع حضور نیروی جنایتکار سپاه پاسداران شدند و پسر نماینده ولی فقیه را گوشمالی دادند و دیدید که آن زن دلیر با چه شجاعتی به‌آخوند روحانی اعتراض می‌کرد.
درود بر مردم شجاع و معترض مازندران، ترکمن صحرا و گلستان
و اما در لرستان، لرستان رنجدیده و پایدار.
سرکرده نیروی زمینی سپاه پاسداران اعتراف کرد که به زحمت توانسته از دست مردم عاصی پلدختر فرار کند و گفت: هیچ مسئول دولتی جرات نمی‌کند به این شهر برود.
روز چهارشنبه که پاسدار محسن رضایی سرکرده سابق سپاه به پلدختر رفته بود مردم با فریادهای بی‌شرف بی‌شرف با او رو به رو شدند.
بله پلدختر غرقه در سیلاب است اما عاصی و شورشی است.
سلام و درود بر مردم پلدختر و سلام بر تمام مردم لرستان.
در سوسنگرد و دشت آزادگان مردم با مزدوران سپاه به‌صورت مسلحانه درگیر شدند.
در خرمشهر مردم معترض در مقابل تلاش رژیم برای باز کردن یک سد ایستادگی کردند و مانع آن شدند که جاری شدن آب‌ها خرمشهر و آبادان را تهدید کند.
درود بر مردم سوسنگرد و دشت آزادگان و خرمشهر و سلام بر مردم خوزستان.
در شیراز هم صحنه‌های مردم بی‌دفاع در محاصره سیل در دروازه قرآن شیراز همه را بسیار متاثر و خشمگین کرده است. سلام بر مردم شیراز و درود بر مردم معترض استان فارس.
در ایلام شمار زیادی از روستاها و شهرها در محاصره سیل است و بخشی از مردم با آوارگی مواجه‌اند.
درود می‌فرستیم بر مردم ایلام که همبستگی و همدلی را در بین خود بالا بردند و همچنان ایستادگی می‌کنند.
درود بر مردم متحد ایلام.
و سلام می‌کنیم به مردم استان چهارمحال و بختیاری، مردمی که خانه و زندگی و شهر و روستای محروم‌شان را گل و لای سیل و فساد و ویرانگری رژیم در هم کوبیده اما ازپاننشسته‌اند و مثل تمام تاریخ‌شان عزم مقاومت دارند. درود بر هموطنان‌مان در چهار محال و بختیاری.
هم‌چنین نگاه کنید به کهگیلویه و بویراحمد آن‌جا هم مردم ما با وجود همه گرفتاری‌ها و این شرایط سخت، ناآرام و معترضند. پس اینجا درود می‌فرستیم بر مردم کهگیلویه و بویراحمد.
و باز هم درودهای خودمان را نثار مردم استان کرمانشاه می‌کنیم. استان زلزله زده، استان سیلزده اما دلاور و قهرمان و ایستاده در مقابل جنایتکاران حاکم. درود بر مردم کرمانشاه.
بله ملت ما در وانفسای بدترین بلاها در مقابل آخوندها ایستاده است. زیرا به‌آینده بدون این رژیم امیدوار است.
یعنی به‌چشم اندازی ایمان دارد که قابل دسترسی است. به ‌قیام و مقاومت خودش پشتگرم است و می‌داند که با دست خودش و دست‌های خودش قادر است خانه و شهر و کشوری آزاد و آباد بسازد.
بله، مردم ما قدرت خود را در قیام‌ها و جنبش اعتراضی ۱۵ماه گذشته به چشم دیده‌اند. و ملت ما با همت فرزندان مجاهدش کانون‌های شورشی را برپا کرده است و پایان کار رژیم را تدارک دیده است.
هموطنان، خواهران و برادران!
همه در شوک فاجعه سیل در میهنمان می‌پرسند که چطور بارش باران شهرها و روستاها را غرق گل و لای کرد؟‌
می‌خواهم به‌ دو عامل اساسی در اینجا اشاره کنم: اولین عامل ویرانگری بیت‌خامنه‌ای و سپاه جنایتکار پاسداران است. سپاه پاسداران در این سال‌ها به‌صورت بی‌رویه صدها سد ساخته، صدها تونل حفر کرده و بسیاری جاها مسیر رودخانه‌ها را تغییر داده است.
هم‌چنین به‌‌جنگل‌تراشی یا مصادره حریم رودخانه‌ها روی آورده است. یعنی یک‌سره یا در حال تخریب بوده یا در حال مصادره.
راستی چرا جنگل‌های شمال ایران نصف شد؟ چرا تالاب‌ها خشک شد؟ چرا مسیل‌ها پرشد؟ زیرا بیت‌العنکبوت و سپاه پاسداران یا برای مقاصد نظامی و امنیتی به این کارها دست زدند یا برای غارت و چپاول.
به‌‌وضعیت جنگل‌های استان گلستان توجه کنید. از بهترین بخش‌های این جنگل ۴۷ هزار هکتار به ‌تصرف حوزه به‌اصطلاح علمیه گرگان درآمده است.
۱۳هزار هکتار تحت سلطه لشکر ۲۵ ضدکربلا، ۸ هزار هکتار تحت کنترل مؤسسه پیشگام سازندگی یعنی سپاه‌پاسداران و ۹۹۱ هکتار در اختیار استان قدس رضوی است که در چنگال آخوندهاست. در مجموع نهادهای رژیم بیش از ۷۰درصد جنگل‌های گلستان را تصرف کرده و آن را به‌نابودی کشانده‌اند.
به فاجعه دروازه قرآن شیراز نگاه کنید. این جان‌ها که از دست رفت مستقیماً جنایت سپاه پاسداران بود. در روز حادثه قرارگاه ضد خاتم‌الانبیا در کیلومتر سوم جاده شیراز – اصفهان با وسائل مهندسی مسیر سیل را منحرف کرد تا پادگان سپاه را این سیل تهدید نکند. در نتیجه، سیلاب به‌سمت دروازه قرآن روان شد. این درحالی بود که مسیل شیراز هم از قبل توسط همین سپاه منفور پر شده بود.
و حالا به‌عامل دوم اشاره می‌کنم. عامل دیگری که باعث این همه خرابی‌شده، تحمیل فقر و محرومیت و عقب‌ماندگی به ‌شهرها و روستاهای میهن ماست. امروز همه ما با چشمانی اشکبار می‌بینیم که شهرهایی بیشتر از همه طعمه سیل شده فقیرترین شهرها و مناطق ماست. این هزاران خانه‌یی که مثل خانه‌های مقوایی فروریختند، خانه‌های ساخته شده از خشت وگل است. که با ارزان‌ترین مصالح ساخته‌ شده و هیچ استحکامی نداشتند.
بله این آخوندها هستند که ترکمن صحرا یا لرستان و چهارمحال و کهگیلویه و خوزستان و استان‌های دیگر را عقب نگهداشته‌اند. این ولایت فقیه است که توسعه اقتصادی و اجتماعی ایران را متوقف کرده است.
و هم‌چنان که مسعود رجوی بارها گفته:
میهن ما، میهن اشغال‌شده است. حکومت آخوندها حکومت اشغالگر است و رفتار و سیاست آن‌ها نسبت به کشور ما دشمنی و غارت و ویرانگری است.
به‌همین دلیل است که مردم ما در جریان قیام‌ها و اعتراض‌ها می‌گویند دشمن ما همین جاست. بله ملت ایران دشمنی جز آخوندهای حاکم نداشته و ندارد.
و چنین است که کشورما دو قسمت شده است: یک طرف مردم بی‌دفاع و بی‌پناه و غارت شده که چیزی برایشان نمانده و طرف دیگر باند منفور و تبهکار حاکم که دارایی هشتاد میلیون ایرانی را به‌گروگان گرفته است.
بنابراین می‌بینیم که وزارت خانه‌ها، نهادهای تخریب کشور‌ند. و آن‌ها برای حفظ ولایت فقیه هستند.
شهرداری‌ها نهادهای امنیتی و بنگاه‌های چپاول‌اند، استانداری‌ها برای تأمین امنیت رژیم‌اند. هلال احمر برای صدور ارتجاع و تروریسم است، کمیته امداد برای سوریه و افغانستان است و تمامی نهادهای امکانات کشور هیچ‌یک برای حفاظت از مردم نیست؛ بلکه برای حفظ رژیم ولایت فقیه است.
حقیقت این است که به‌قول مسعود: «ارتجاع خمینی بزرگ‌ترین بلیه سیاسی و اجتماعی و مذهبی تاریخ ایران و آزمایش وجود و لاوجود ایران و ایرانی است.
بنابراین بقا یا فنای فرهنگ و میهن و تاریخ و تمامیت ایران، لاجرم به غلبه یا شکست ما، در نبرد با این ارتجاع ضدتاریخی، مشروط می‌شود».
اجازه بدهید در اینجا چند نکته ضروری را خاطرنشان کنم: خطاب به‌آخوندها می‌گوییم، در این ایام بر اثر ویرانگری رژیم‌تان سیل خانه‌های مردم ما را برد اما منتظر باشید که سیلاب خشم مردم ایران خانه‌های‌ عنکبوتی شما را نیز ویران کند.
به خواهران، برادران و دختران و پسرانم در سراسر ایران می‌گویم بیایید در همین شرایط سخت که همه به‌هم نیاز داریم نیروی همبستگی را بسازیم.
و رشته‌های دوستی و محبت را با تمام همسایگان و همشهریان محکم کنیم.
کسی جز هموطنان و به‌خصوص جوانان دلیر برای کمک‌رسانی در کار نیست.
پس از هر طریق ممکن به‌یاری یکدیگربرخیزید. و از آنچه دارید به‌ مردمی که خانمان خود را از دست داده‌اند کمک کنید.
در مراسم خاکسپاری قربانیان، اجتماع انبوهی را تشکیل دهید و صفوف خودتان را برای سرنگونی آخوندهای اشغالگر متحد کنید.
به‌جوانانی که در همین ایام شوراهای مردمی را به‌سرعت تشکیل دادند درود می‌فرستیم.
همت و کوشش و سرعت عمل شما بسیار بسیار تحسین‌برانگیز است. از کارهای مؤثری که در همین چند روز برای کمک‌رسانی به ‌مردم انجام دادید، تقدیر می‌کنم. از کمک‌ها برای جابه‌جایی و اسکان مردم آواره تا رساندن پتو، غذا و دارو به‌آن‌ها که احتیاج دارند و هم‌چنین تلاش‌هایتان برای ایجاد مانع و سیل‌بند در برابر ورود سیلاب‌ به مناطق مسکونی و مزارع مردم وبسیاری کارهای دیگر.
حالا زمان آن است که کار شما در هر شهر و روستا گسترش یابد و برای مقابله با سیل و پیامدهای آن هرچه بیشتر سازمان‌یافته و متحد با هم عمل کنید.
تا آن‌جا هم که به‌جامعه بین‌المللی و جامعه جهانی برمی‌گردد باید رژیم آخوندی را به‌خاطر از بین‌بردن زیرساخت‌های کشور محکوم کند.
امکانات سپاه و ارتش باید در اختیار مردم قرار بگیرد و راه کمک‌های بین‌المللی باید باز شود.
رژیم آخوندی شمار واقعی قربانیان و ابعاد خسارت‌ها را پنهان می‌کند.
به‌همین دلیل ملل متحد را فرا می‌خوانیم که درباره شمار واقعی قربانیان سیل، ابعاد خرابی‌های آن و نقش سیاست‌های ویرانگر رژیم آخوندی تحقیقات مستقلی انجام بدهد.
این سیلاب باز اثبات کرد که سرنگونی رژیم آخوندی برای مصالح ایران و ایرانی یک امر حیاتی است و تنها راه است و این وظیفه مردم و مقاومت ایران است.
ما برآنیم که دست در دست هم‌میهنان‌مان کشوری آزاد و آباد و یک جمهوری بر اساس جدایی دین و دولت و برابری زن و مرد برپا کنیم.
کشوری که در آن حقوق بشر احیا شود. کشوری که در آن مردم از حق حفاظت‌شدگی در برابر سیل، زلزله و سایر حوادث طبیعی بهره‌مند باشند.
برای تمامی این‌ها لازم است که جامعه جهانی حق مردم و حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی رژیم را به‌رسمیت بشناسد.
این همان حقی است که صد و بیست هزار تن از فرزندان ایران به‌خاطرش سر بر‌آستان آزادی گذاشته‌اند.
درود بر آن قهرمانان
خواهران و برادران عزیز هموطنان گرامی، امروز در آستانه هشتمین سالگرد پایداری قهرمانانه مجاهدین اشرفی در برابر قوای سراپا مسلح دولت دست‌نشانده ولایت فقیه در عراق هستیم.
سلام بر ۳۶ زن و مرد مجاهد خلق که در روز ۱۹فروردین۱۳۹۰ در دفاع از اشرف و در حقیقت دفاع از آزادی و مقاومت ایران و دفاع از حقوق مردم ایران سر از پا نشناختند و جان‌های پرشور خودشان را فدا کردند. درود بر آن مجاهدان قهرمان
نبرد مجاهدین چه در اشرف، چه در تهران و سراسر ایران در تمام این سال‌ها مضمون واحدی داشته و دارد و آن آزادی مردم ایران و نجات کشور از چنگال اختناق و فقر و ویرانی است.
و در پایان اجازه بدهید به شما مجاهدان آزادی حقیقتی را خاطرنشان کنم. این واقعه دردناک که در میهنمان در جریان دارد، پیامی هم برای شما دارد. سیلاب‌های این دو هفته یک باره از روی نتایج ۴۰ سال فساد و ویرانگری یک رژیم ضدتاریخی پرده برداشت. در عین حال مسئولیت و رسالت صد چندان یکایک شما در قبال ایران و ملت ایران را یادآوری کرد. شما که با پرداخت بهای خونین در چهل سال حکومت نکبت بار آخوندی پرچم آزادی ایران را در اهتزاز نگه‌داشته‌اید. شما شاخص مقاومت و پایداری و جانفشانی در راه آزادی هستید. شما در کانون امید و اعتماد ملت‌تان هستید و امروز نه فقط آزادی ایران و ایرانی بلکه شیرازه زندگی شهرها و روستاهای آن یعنی روستاهای سراسر ایران در گرو نبردتان برای سرنگونی رژیم آخوندی است. و این نبردی است که فرجام‌اش برای رژیم سرنگونی محتوم و برای مردم ایران آزادی و پیروزی محتوم است.
سلام بر مردم ایران
درود بر همه شما

دیوید جونز وزير سابق ولز و ايرلند شمالي،نماينده ارشد مجلس انگلستان

دوستان عزیز من،

مایه خرسندی و افتخار بسیار زیاد است که امروز اینجا در اشرف باشم. من پیشرفتهای شما را طی سالیان متمادی دنبال کرده‌ام. و همواره تحت تأثیر شجاعت و سرسختی‌ای قرار گرفته‌ام که به رغم هرآنچه که علیه شما انجام شده. بسیار خرسندم که امروز شما را در آخرین منزل خود قبل از بازگشت به ایران ببینم.

میخواستم برایتان نوروزی شاد آرزو کنم. و من نوروزی شاد را برای شما آرزو خواهم کرد. واضح است که همه شادی ما در نوروز، به‌خاطر تراژدی مردم ایران که تصاویرش را الان اینجا به روی پرده دیدیم مختل شده. قلب آدمی به درد می‌آید وقتی که می‌بیند کشوری بزرگ و ثروتمند از چنین تراژدی‌ای رنج می‌برد. همدردی خود را در این دوران بسیار سخت و دردناک به شما و مردم‌تان تقدیم می‌کنم. ایران کشوری شکوفا است که از نعمت منابع طبیعی انبوه، برخوردار است. ولی دیده‌ایم که چه اتفاقی می‌افتد وقتی به ثروتهای زیست محیطی یک کشور احترام گذاشته نمی‌شود و در خدمت منافع تمامی مردم کشور قرار نمی‌گیرد. متأسفانه طبیعت، ضربه متقابل خود را وارد کرده. و شما وقتی که به ایران برگردید، کاری بسیار مهم در زمینه بازسازی بعد از این تراژدی را به‌عهده خواهید داشت.

من سالها عضو کمیته پارلمانی انگلستان برای آزادی ایران بوده‌ام. من افتخار داشتم که یکی از کسانی باشم که علیه دولت انگلستان به دادگاه عدالت اروپا شکایت کردند تا تضمین شود که سازمان مجاهدین خلق ایران دیگر به عنوان یک سازمان تروریستی در لیست نباشد. ما پیروز شدیم. و بعد، دوباره در آمریکا پیروز شدیم. و بعد دوباره در دادگاههای انگلستان. و نشان دادیم که این یک دروغ است که سازمان مجاهدین خلق ایران تروریست نامیده شود.

من مفتخرم که در این بخش از مبارزه‌تان با شما بودم. ولی وقتی به آنچه که امروز در ایران واقع می‌شود نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که شما مبارزه‌ای فراتر را در پیش دارید. شما با رژیمی روبرو هستید که نشان داده اهمیتی برای منافع مردمش قائل نیست. ما فعالیتهای رژیم را در کشورهایی مثل یمن و سوریه و لبنان دیده‌ایم که غم و اندوه فراوانی را در سراسر منطقه به‌وجود می‌آورد.

من شکی ندارم که مردم ایران خواهان تغییر هستند. من شکی ندارم که آنها خواهان آزادی هستند. همچنین من شکی ندارم که روزی، که احتمالاً بسیار زود خواهد بود ایران آزاد خواهد شد.

و روح آزادی ایران، توسط شما ساکنان اشرف3 نشان داده می‌شود. شما نشان داده‌اید که به رغم تلاشهای آنها که در تهران هستند، شما در عراق پیروز شدید و من می‌گویم که شما الان هم پیروز می‌شوید.

بسیار تحت تأثیر دستاوردهای شما در اینجا در این مدت بسیار کوتاه قرار گرفته‌ام. همچنین بسیار تحت تأثیر مهمان نوازی مردم آلبانی که از شما استقبال کرده‌اند قرار گرفته‌ام.

و بسیار تحت تأثیر اراده دولت آلبانی هستم برای اینکه تضمین کند که اینجا درآلبانی از تروریسم استقبال نمی‌شود.

دوستان من،

اجازه بدهید یک بار دیگر به خاطر استقبال گرمتان تشکر کنم. هیچ زمانی را در زندگی‌ام سراغ ندارم که به این اندازه خوشحال و مفتخر به حضور در بین چنین انسانهای خوبی بوده باشم.

اجازه بدهید به مناسبت ایام نوروز برایتان آرزوی رحمت کنم. و اجازه بدهید آرزو کنم که خانواده‌ها و دوستان شما در ایران حمایتی را که لازم دارند به دست‌آورند و روح ایران بار دیگر برخیزد.

بسیار متشکرم.

همچنانکه احتمالاً می‌دانید ما در حال حاضر در انگلستان مشکلات سیاسی داریم. ولی این هفته برای جشن نوروز، افراد از همه احزاب و از مجالس عوام و اعیان گرد آمدند تا حمایت خود را از آزادی ایران نشان بدهند. اجازه بدهید از بیانیه‌ای که صادر کردند برایتان بخوانم. آنها گفتند:

«آنها به جوامع انگلیسی-ایرانی می‌پیوندند تا از دولت انگلستان بخواهند که پاسخ سرکوبگرانه رژیم به اعتراضات به فقدان کمکها را محکوم کند و دولت را ترغیب کردند که با اتحادیه اروپا کار کند تا مقامات ایران را برای توقف سرکوب مردم در مناطق سیل زده تحت فشار قرار دهند.

سخنرانان شامل نمایندگان چندین انجمن انگلیسی-ایرانی بودند و آنها توجه دادند که کارزار دروغپردازی هیچ تأثیری بر نقطه نظر آنان در مورد اعتبار دمکراتیک شورای ملی مقاومت ایران نداشته است.

تعدادی عضو برجسته پارلمان سخنرانی کردند. همچنین تعدادی از اعضای برجسته مجلس اعیان نیز سخن گفتند. و آنچه من گفتم این بود:

«به دنبال شکست در نابودی اعضای مجاهدین با تهاجمات موشکی در عراق، رژیم دو توطئه تروریستی علیه آنها در آلبانی ترتیب داد. خوشبختانه این توطئه‌ها توسط مقامات آلبانیایی خنثی شدند و منجر به اخراج دو دیپلمات ایرانی از جمله سفیر، از این کشور شدند.

به نظر من این امر تأکیدی است بر این واقعیت که مردم آلبانی مصمم هستند که تضمین کنند که تروریسم در اینجا جایی ندارد. دوستان عزیز یک بار دیگر به‌خاطر استقبال گرمتان تشکر می‌کنم. خیلی متشکرم.

. بارندگی‌های شدید در ۱۲ استان شمال و غرب کشور-لرستان، ایلام و خوزستان

چهل سال تبهکاری و گستردگی خسارات سیل – اعتراض مردم پلدختر به حضور پاسدار رضایی