اندازه متن
Aa Aa

اقدامات سركوبگرانه و استقرار حشد الشعبي و ديگر نيروهاي مزدور در مناطق سيلزده

در حاليكه سيل ويرانگر مناطق بيشتري از كشور مانند خراسان و هرمزگان و كرمان و ديگر استانهاي كشور را در بر ميگيرد، فاشيسم ديني حاكم بر ايران بجاي كمك رساني به سيلزدگان به اقدامات سركوبگرانه عليه مردم اين مناطق و جلوگيري از اعتراضات مردمي مبادرت كرده است.

در همين رابطه پاسدار سرهنگ شاهين حسنوند اعلام كرد در استان خوزستان 24 نفر به اتهام مسخره « پخش شايعات مربوط به سيل» دستگير شدند.

از سوي ديگر در روزهاي اخير رژيم آخوندي شمار زيادي از شبه نظاميان وابسته به نيروي تروريستي قدس در عراق موسوم به حشدالشعبی را به بهانه توزیع کمک به سیل زدگان با سلاح و خودروهاي زرهي به اهواز و ديگر نقاط خوزستان منتقل كرده است تا مردم معترض را سركوب كنند.

رسانه هاي حكومتي براي سرپوش گذاشتن بر فضاحت حضور گسترده حشدالشعبي در مناطق سيلزده، به يك توجيه مسخره روي آورده و نوشتند اين نيروها در هماهنگی با رژيم آخوندی براي حفاظت از عراق به خصوص شهر عماره در مقابل سیل به خوزستان رفته اند!

علاوه بر اين بنا به رسانه هاي حكومتي يك گروه ديگر از مزدوران عراقي نيروي قدس موسوم به نجبا، «با بیش از ۱۰۰ خودروی سبک و سنگین، از مرز مهران وارد خاک ایران» شده اند… بنا به همين رسانه ها «تمامی مدیران دفاتر نمایندگی نُجَباء در عراق و رئیس شورای اجرایی جنبش، این کاروان را همراهی می‌کنند.»

از سوي ديگر شبه نظاميان افغاني و پاكستاني سپاه پاسداران (موسوم به فاطميون و زينبيون) در برخي از مناطق سيل زده مانند لرستان مستقر شده اند.

پاسدار سرلشگر قاسم سليماني سركرده جنايتكار نيروي قدس براي نظارت بر اين اقدامات سركوبگرانه شخصا به مناطق سيلزده رفته است.

 

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

25 فرودین1398  (14 آوريل 2019)

 

 

استقرار حشد الشعبي و ديگر نيروهاي مزدور در مناطق سيلزده