اعتراض هموطنان سیلزده به نبود امکانات دولتی در شهرهای مختلف

اندازه متن
Aa Aa

  1. غرق شدن دهها خودرو در سیل بندرعباس و به زیر آب رفتن شیرین شهر از توابع کارون

  2. اظهارات سفیر فرانسه در واشینگتن درباره برنامه اتمی رژیم و احضار سفیر فرانسه در تهران

اعتراض جمعی از هموطنان سیل زده حمیدیه

هموطنان در حمیدیه به نبود امکانات دولتی برای کمک به سیلزدگان اعتراض کردند

«زن و بچه هایمان چند روز است که خواب ندارند بعضا ۱۰ تا ۱۵ روز است که خواب ندارند. / اگر الان نفت بود کمپرسی نمی آوردند؟ ماشین و لودر نمی آوردند؟ این آب که طرف ما میاید میگذارند رد شود».

بروجرد: اعتراض مردم در به نبود کمکهای دولتی 

یک هموطن در بروجرد به نبود امکانات دولتی برای مهار سیل اعتراض کرد و گفت هیچ  کمکی برای درست کردن سیل بند نشده اگر اتفاقی بیتفد دولت مسئول آن است ۹

غرق شدن دهها خودرو در سیل بندرعباس

بر اثر جاری شدن سیل در بندرعباس دهها خودرو در سیل غرق شدند و تلفات و خسارات زیادی به مردم وارد امد

شیرین شهر از توابع کارون به زیر اب رفت

بر اثر جاری شدن سیل در شیرین شهر از توابع کارون، در استان خوزستان، این شهر به زیر آب رفت.

سفیر فرانسه در واشینگتن: رژیم ایران باید ثابت کند فعالیت های هسته ای آن غیرنظامی است

سفیر فرانسه در واشینگتن در توئیتی  فعالیتهای هسته یی رژیم را زیر سئوال برد و گفت: اینکه بگویم رژیم ایران پس از انقضای برجام اجازه دارد اورانیوم غنی سازی کند، اشتباه است. رژیم ایران باید تحت نظارت های شدید ثابت کند که فعالیت های هسته ای آن غیرنظامی است. روسیه اورانیوم غنی شده برای نیروگاه هسته ای بوشهر را تامین می کند. لذا هیچ دلیل موجهی برای غنی سازی گسترده اورانیوم توسط رژیم ایران پس از برجام وجود ندارد.

احضار سفیر جدید فرانسه در تهران

وزارت خارجه رژیم آخوندی، روز یکشنبه در اعتراض به توئیت سفیر فرانسه در واشینگتن، سفیر جدید این کشور در تهران را احضار کرد. عباس عراقچی معاون وزیر خارجه رژیم نیز طی پیامی گفت: اگر توئیت‌های سفیر فرانسه در واشینگتن، موضع فرانسه است. ما با نقض برجام مواجهیم. سفیر جدید فرانسه در تهران روز یکشنبه استوارنامه خود را تقدیم ظریف کرد که  بلافاصله ، احضار شد.

شورای نظامی سودان «قوانین محدود کننده آزادی‌ها» را لغو کرد

شورای نظامی انتقالی  سودان روز یکشنبه طی دستورالعملی قوانین محدود کننده آزادی‌ها را لغو کرد. برپایه این دستورالعمل، به رسانه‌ها نیز اجازه داده شد بدون محدودیتی، فعالیت کنند.  عبدالفتاح البرهان رئیس شورای نظامی انتقالی سودان شامگاه شنبه با نمایندگان اپوزیسیون دیدار کرد. طی  این دیدار مقرر شد اپوزیسیون، شخصیت‌های پیشنهادی خود را برای عضویت در شورای انتقالی معرفی کند.