اعتراف رحمانی فضلی به تنفر و خشم سیلزدگان گمیشان از فرماندار رژیم در این شهر

اندازه متن
Aa Aa

  1. گوشمالی فرماندار رژیم در پلدختر توسط یکی از سیلزدگان

  2. بارش شدید باران در استانهای خراسان وکرمان
  3. اعتراف رحمانی فضلی به تنفر و خشم سیلزدگان گمیشان از فرماندار رژیم در این شهر
  4. دادستانی مصر: محمد مرسی برای سپاه پاسداران جاسوسی می‌کرد

ادامه سیل در شهرهای مختلف

سیل در شهرها و روستاهای مختلف کشور  از جمله بردسکن و  روستای فایندر در خواف در خراسان مرکزی و مناطق مختلف خراسان جنوبی از جمله زیرکوه، و روستای بیت نور در خوزستان  جریان داشت و خساراتی به بار اورد

گوشمالی فرماندار رژیم در پلدختر توسط یکی از سیلزدگان

روز دوشنبه یکی از اهالی پلدختر که در کمکرسانی به سیل زدگان نقش فعالی داشته، در اعتراض به بی عملی رژیم در کمک به سیل‌زدگان فرماندار پلدختر را گوشمالی داد.  . بلافاصله بعد از این درگیری فرماندار رژیم در پلدختر دستور بازداشت و زندانی کردن این هموطن که حبیب جودکی نام دارد را  میدهد.

اعتراف رحمانی فضلی به تنفر و خشم سیلزدگان گمیشان از فرماندار رژیم در این شهر

رحمانی فضلی وزیر کشور کابینه آخوند روحانی به خشم و انزجار سیلزدگان در گمیشان در استان گلستان از کارگزاران رژیم اعتراف کرد

رحمانی فضلی:   فرماندار ما در گمیشان وقتی بنده را میبرد اونجا گفت آقای دکتر رحمانی من سه بار امروز کتک خوردم از دست مردم ناراحت هستند حق هم داشتند   مردم ناراحت هستند  می‌گفت اگر شما هم می‌روید اونجا امکان داره تو را بزنند

اعدام یک زندانی در زندان اصفهان

دژخیمان خامنه ای سحرگاه امروز یک زندانی را در زندان دستگرد اصفهان اعدام کردند.  این زندانی  عبدال زاهدانی (قنبرزهی) نام داشت.

تجمع اعتراضی کارگران شرکت نکا چوب

400تن از کارگران کارخانه نکا چوب در استان مازندران صبح امروز در اعتراض به اخراج خود و تمدید نشدن قراردادهایشان از اردیبهشت ماه آینده در مقابل این شرکت تجمع کردند.

تحریم نفتی رژیم و صفهای طولانی در پمپ بنزین‌های دمشق 

به گزارش خبرگزاری بلومبرگ، پس از تحریم  نفتی رژیم و متوقف شدن صادرات نفت ایران به سوریه، رانندگان سوری  برای دریافت گازوئیل مجبور به انتظار در صف‌هایی به طول چندکیلومتر هستند. رئیس شرکت توزیع نفت رژیم اسد گفته است این کشور ماهانه بین ۲ تا ۳ میلیون بشکه نفت از ایران خرید می‌کرد، اما از زمان آغاز تحریم‌های آمریکا در (پاییز سال گذشته) حتی یک محموله نفتی هم وارد سوریه نشده است.

دادستانی مصر: محمد مرسی برای سپاه پاسداران جاسوسی می‌کرد

دادستانی کل مصر اعلام کرد محمد مرسی رئیس‌جمهوری برکنار شده مصر برای سپاه پاسداران جاسوسی می کرده است. به گزارش العربیه،  شماری از کارکنارن دفتر رئیس‌جمهوری برکنار شده مصر، اطلاعاتی به زیان منافع کشور و امنیت ملی مصر، در اختیار  سپاه پاسداران قرار می دادند. دادستان مصر گفته است تماسهای  تعدادی از اعضای گروه اخوان المسلمین وابسته به رئیس جمهور سابق مصر را با سپاه پاسداران، حزب‌الله لبنان و گروه حماس تحت کنترل داشته  است.