بیش از ۲۰۰ روستای در سیستان و بلوچستان در محاصره سيل هستند

اندازه متن
Aa Aa

  1. بارش شدید باران در استانهای خراسان وکرمان

  2. بیش از ۲۰۰ روستای در سیستان و بلوچستان در محاصره سيل هستند
  3. آمریکا تشکیل دولت جدید فلسطین را تبریک گفت

ادامه سیل در شهرهای مختلف

سیل در شهرها و روستاهای مختلف کشور  از جمله بردسکن و  روستای فایندر در خواف در خراسان مرکزی و مناطق مختلف خراسان جنوبی از جمله زیرکوه، و روستای بیت نور در خوزستان  جریان داشت و خساراتی به بار اورد

بیش از ۲۰۰ روستای در سیستان و بلوچستان در محاصره سيل هستند

به گزارش رسانه های حکومتی بیش از ۲۰۰ روستا در سیستان و بلوچستان در محاصره سيل قرار دارند و تلفن بيش از ۸۰ روستا قطع شده است. بر اساس این گزارش‌ها نبود تلفن و مسدود بودن راه‌ها نگرانی‌ها در مورد احتمال خسارت جانی و مالی را بیشتر کرده است.

خبرگزاری بلومبرگ: هیچکس خواهان خرید نفت ایران نیست

خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد: رژیم ایران مجددا در حال دوره‌گردی برای فروش یک میلیون بشکه نفت است. ولی هیچکس خواهان خرید آن نیست.  یک «بورس انرژی» ایران امسال تا شش میلیون بشکه نفت را برای فروش به معامله‌گران ارائه کرد، ولی تنها یک قرارداد برای فروش 35 هزار بشکه نفت انجام شده است.تولید و صادرات نفت ایران بعد از تحریم های اعمال شده مجدد افت جدی داشته است.  فروش نفت سوت و کور بوده و حتی مقامهای نفت ایران اذعان میکنند که تا زمانیکه تحریم‌ها دست نخورده باقی بمانند قراردادها نامطلوب خواهند بود.

آمریکا تشکیل دولت جدید فلسطین را تبریک گفت

خبرگزاری فرانسه گزارش داد: آمریکا یک روز بعد از اینکه نخست وزیر جدید دولت فلسطین کابینه خود را بدون حضور حماس و در مقابل محمود عباس معرفی کرد، دولت جدید فلسطین را تبریک گفت.

جیسون گرین‌بلت دستیار دونالد ترامپ و نماینده ویژه برای مذاکرات بین‌المللی گفت «‌ تبریک به کابینه جدید فلسطینیان،» امیدواریم که قادر به همکاری در جهت صلح و بهبودی  زندگی فلسطینیان باشیم. زمان یک فصل جدید فرارسیده است….

اعضای دولت سابق سودان بازداشت شدند

دولت نظامی انتقالی سودان اعضای دولت قبلی این کشور را دستگیر کرد. دولت نظامی همچنین قول داده است اقدامی در جهت متفرق کردن تظاهرکنندگان انجام ندهد. تظاهرکنندگان قول داده‌اند تا زمان انتقال قدرت به غیرنظامیان در خیابانها بمانند و همچنان در مقابل وزارت دفاع این کشور، تحصن در جریان است. شورای نظامی همچنین رؤسای ارتش و پلیس و رئیس سازمان اطلاعات و امنیت را عوض کرد و کمیته‌هایی برای مبارزه با فساد و تحقیق درباره حزب حاکم سابق تشکیل شد.