اينستاگرام، بستن صفحات سركردگان سپاه و اينستاگرام انگلیسی خامنه ای

اندازه متن
Aa Aa

  1. ۲۶روستا در شادگان با تهديد سيل مواجهند

  2. اینستاگرام صفحات برخی از سرکردگان سپاه پاسداران و صفحه اینستاگرام به زبان انگلیسی خامنه ای را مسدود کرد
  3. اعتراف پاسدار سعید قاسمی به همکاری با القاعده در بوسنی

۲۶ روستا در شادگان با تهديد سيل مواجهند

فرماندار رژيم در شادگان اعتراف كرد ۲۶ روستاي اين شهرستان در معرض تهديد سيل قرار دارند اما ساكنان آنها حاضر به تخليه روستاهاي خود نيستند خاطرنشان می شود اهالي روستاها به علت ندادن مکانی برای اسکان، از تخليه روستاهاي خود امتناع كرده و خود با دستان خالي اقدام به ساخت و يا تعمير سيل‌بند  می کنند.

سیل در خوزستان

سیل‌بند ملاشیه در اهواز شکست و سیلاب با شدت به سمت مزارع و خانه‌های مردم در حال پیشروی است

جاده اهواز – آبادان به دلیل آبگرفتگی ناشی از طغیان رودخانه کارون به زیر آب رفت و این مسیر مسدود شد

جاده اهواز-خرمشهر بر اثر نشست زمین به زیر آب رفت و قطع گردید

اعتراض رانندگان اتوبوس جاده چالوس

جمعی از رانندگان اتوبوس در ورودی جاده چالوس در اعتراض به ممنوعیت رفت و آمد در این محور تجمع کردند. از ۱۷ فروردین با توجه به نشست قسمتی از جاده چالوس تردد اتوبوسها ممنوع شده است و همچنان این محدودیت ادامه دارد و رژیم آخوندی جهت رفع مشکل هیچ اقدامی نکرده است.

اينستاگرام، بستن صفحات سركردگان سپاه و اينستاگرام انگلیسی خامنه‌ای  

اينستاگرام، صفحات تعدادي از سركردگان سپاه پاسداران را مسدود كرد. همچنین صفحه اینستاگرام خامنه ای به زبان انگلیسی مسدود شد.خبرگزاري حكومتي مهر با سوز و گداز از اين اقدام اينستاگرام نوشت” درست یک روز پس از آنکه آمریکا به طور رسمی، بخشی از نیروهای نظامی ایران را وارد لیست گروه‌های تروریستی خود کرد، یک به یک صفحات مجازی افرادی که به نحوی سپاه پاسداران را تبلیغ کرده‌اند، در حال مسدود شدن است. از صبح امروز تعدادی از صفحات اینستاگرامی از جمله باقری فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح، جعفری فرمانده کل سپاه، قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس، محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران و  عزت ضرغامی رئیس اسبق صداوسیما بسته شده است!“.

اعتراف پاسدار قاسمی به همکاری با القاعده در بوسنی

پاسدار سعید قاسمی سرچماقدار خامنه ای طی مصاحبه یی به آموزش نيروهاي تروریستی وابسته به رژيم در بوسنی كه از آنها با اسم مجاهدين نام مي برد؛ اعتراف کرد و گفت:

مجری: شما اونجا نقش تون جهادی بود نظامی بود مستشاری بود؟

پاسدار سعید قاسمی: الآن دیگه میشه گفتش که چه نقشی بود چون همه میدانند ما هلال احمری‌هایی بودیم که برای آموزش نظامی نیروهای مجاهدین رفته بودیم

مجری: یعنی هلال احمر پوشش بود مستشاری نظامی بودید

قاسمی :‌ این را دیگه همه چون آمریکاییها توی کتابهایشان نوشتند

 پاسدار قاسمی: ولی واقعیتش این است که در بوسنی تو قلب اروپا اتفاقاتی افتاد که حضور ما و به تبع ما القاعده که آمد با هم یک مدت با خود القاعدهیی ها در بوسنی و هرزگوین تشکیل یگانهای جهادی مسلمان در مقابل این چیزی که توی 5-6سال توی سوریه اتفاق افتاد توی بوسنی قبلش اتفاق افتاد