مریم رجوی: همدردی عمیق مردم و مقاومت ایران با مردم فرانسه بخاطر آتش‌سوزی کلیسای نتردام پاریس

اندازه متن
Aa Aa

  1. پیام سخنگوي مجاهدين به اهالي و جوانان دلير در پلدختر و ساير مناطق

  2. ادامه سیل در استانهای مختلف
  3. مریم رجوی: همدردی عمیق مردم و مقاومت ایران با مردم فرانسه و بخاطر فاجعه آتش‌سوزی در کلیسای نتردام پاریس

پیام سخنگوي مجاهدين خطاب به اهالي و جوانان دلير در پلدختر و ساير مناطق

سخنگوي مجاهدين به اهالي و جوانان دلير در پلدختر و ساير مناطق گفت: بايد وحوش وارداتي پاسدار قاسم سليماني را از عراق و افغانستان و پاكستان پس زد. نبايد به آنها فرصت ارعاب و مداخله در كارهاي مردم داده شود. به هر ترتيبي كه ميتوانيد عليه آنها اقدام و اعتراض كنيد.

همچنين جوانان دلير ميهن، بايد بي‌محابا در هر كجا كه امكانپذير است امكاناتي را كه متعلق به مردم است، در اختيار بگيرند و در خدمت مردم سيل‌زده بكار اندازند.

سیل در شهرهای مختلف

بارش باران و جاری شدن سیل در روز دوشنبه در اهواز،  ایذه، شادگان، زرند کرمان، مشکلاتی برای مردم بوجود آورد توجه شما را به تصاویری در این رابطه جلب می کنیم

آتش سوزی گسترده در کلیسای نتردام

کلیسای نتردام  یکی از مهمترین بناهای تاریخی فرانسه غروب روز دوشنبه در آتش سوخت.

مقامهای فرانسه می گویند اصل بنا از جمله دو برج کلیسای 850ساله سالم مانده است

امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه این حادثه را یک تراژدی اسفناک خواند

علت آتش سوزی هنوز معلوم نیست. دفتر دادستانی پاریس گفت: تحقیقات در این باره آغاز شده است

مریم رجوی: همدردی عمیق مردم و مقاومت ایران با مردم فرانسه

خانم مریم رجوی اعلام کرد: همدردی عمیق مردم و مقاومت ایران را با مردم فرانسه و کلیسای این کشور بخاطر فاجعه آتش‌سوزی در کلیسای نتردام پاریس اعلام می‌کنم. آسیب به یکی از ارزنده ترین بناهای تاریخی جهان و فرانسه  تأسف همگان را بر می‌انگیزد

علی صفوی به فاکس نیوز؛ ضرورت اجرای تحریمها علیه رژیم  

علی صفوی در مصاحبه با فاکس نیوز درباره اجرایی شدن نام گذاری تروریستی سپاه پاسداران گفت: هیچ نشانی از اینکه( سپاه پاسداران )توطئه های قتل و ترور را کنار گذاشته باشند (وجود ندارد).آنها این قتل ها را در سالهای 1990 انجام دادند و نمایندگان شورای ملی مقاومت ایران در سوییس یعنی پرفسور کاظم رجوی و نماینده این شورا در رم را در سال 1993را ترور کردند. حالا با نامگذاری تروریستی سپاه، همه تحریمهای ناشی از آن باید به اتم وجه اجرا شوند و شاهرگ تغذيه رژیم ایران بایستی قطع شود تا نتواند عملیات تروریستی را تامین مالی کند.

تهران: تجمع اعتراضی خریداران خودرو  

جمعی از خریداران خودرو در اعتراض به افزایش قیمت خودرو و تحویل ندادن خودروهای ثبت‌نام شده از سوی سه نمایندگی خودرو در مقابل بانک مرکزی رژیم  در تهران تجمع کردند. معترضان شعار می‌دادند: «نمی‌ریم، نمی‌ریم، حق‌مون رو می‌گیریم.